Mantar Isıtıcı Kiralama


Soğuk havalarda düzenlenen, açık alan etkinlikleri kapsamında, ısıtıcılara ihtiyaç duyulmaktadır. Mantar ısıtıcı kiralama hizmetimizde, bu yönde geliştirilmiştir. Açık hava da düzenlenen; düğün, nişan, doğum günü, kokteyl, açılış vb. etkinlik ve aktiviteleriniz dahilinde, mantar ısıtıcı ürünümüzü kullanabilirsiniz. Firmamız bünyesinde, ısıtıcı ve soba ürünlerimizin farklı modelleri bulunmaktadır. Organizasyon konseptiniz doğrultusunda, doğru model ısıtıcıya karar verebilirsiniz. Ayrıca, organizasyon mekanı doğrultusunda ise, ısıtıcı sayısını belirlemeniz gerekir. Organizasyon alanına, eşit bir şekilde dağılım yapmanız gerekmektedir, böylece soğuk hava etkisi azalacaktır. Açık alanlarda düzenleyeceğiniz, çeşitli etkinlikler doğrultusunda, mantar ısıtıcı ürünümüzü ya da farklı ısıtıcı ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Kiralama hizmetimizin içeriği, nakliyat süreci ve ürünlerin kurulumları gibi detaylar doğrultusunda oluşturulmuştur. Ayrıca, bu kapsamda, hizmet maliyeti de belirlenmektedir. Kaliteli ve etkin bir hizmet için, kiralık mantar ısıtıcı ürünümüzü kiralayabilirsiniz. istediğiniz sayı da ürünlerimizi kiralayabilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Geniş çaplı kiralama hizmetlerimiz, her türlü organizasyonlarınızı karşılayacak şekilde düzenlenmiştir. Güvenilir profilimiz ile hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Mantar Isıtıcı


  Mantar ısıtıcı kiralama fiyatları, aldığınız hizmet içeriği doğrultusunda, değişkenlik gösterecektir. Kiralık ürün, nakliyat, teslimat ve kurulum gibi hizmetlerimiz dahilinde, hizmet maliyeti oluşturulmaktadır. Bu nedenle, tercih ettiğiniz hizmet içeriği kapsamında, uygun fiyat koşulları ile kiralama hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Mantar ısıtıcı ürünlerimiz farklı tasarımları ile her türlü organizasyonlarınız, dahilinde kullanımınıza uygundur. Organizasyon alanına, eşit şekilde yerleştirilmelidir. Ürün sayısına, etkinlik mekanınıza göre karar verebilirsiniz. Kaliteli ürünlerimiz ve titizlikle gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz doğrultusunda, özenli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ve her türlü etkinlikleriniz kapsamında, mantar ısıtıcı ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. Güvenle kiralama hizmetlerimizi tercih edebilir ve ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. Geliştirdiğimiz ürün yelpazemiz sayesinde, her türlü ekipman ihtiyacınızı karşılamaktayız. Kiralık mantar ısıtıcı hizmetimizi tercih ederek, uygun fiyatlar ile hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Organizasyonlarınız için, hızlı ve ideal çözümlerimiz sayesinde, herhangi bir sorun yaşamadan, etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mantar ısıtıcı ve birbirinden özel ısıtıcı modellerimiz mevcuttur. Sizin için uygun olan modeli tercih edebilir ve istediğiniz sayıda kiralayabilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında, kapsamlı bilgi sahip olmak için, ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Mantar Isıtıcı Kiralama Fiyatları


  Mantar ısıtıcı ürünlerimiz, her türlü organizasyonlarınız kapsamında geliştirilmiştir. Açık hava da düzenleyeceğiniz her türlü etkinlik ve aktiviteler dahilinde, mantar ısıtıcıları kullanabilirsiniz. Mantar ısıtıcı kiralama hizmetimizi tercih edebilir ve organizasyonlarınız dahilinde kullanabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden, ısıtıcı modellerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca diğer ekipman ve kiralama hizmetlerimizi de organizasyonlarınız dahilinde, tercih edebilirsiniz. Kaliteli hizmetlerimiz ve birinci sınıf ürünlerimizle daima hizmetinizdeyiz. Mantar ısıtıcı ürünlerimiz, açık alanda gerçekleştireceğiniz her türlü organizasyonlarınız için uygundur. Mantar ısıtıcı kiralama fiyatları, aldığınız hizmet doğrultusunda belirlenmektedir. Nakliyat ve kurulum gibi ek hizmetlerimizden, isterseniz faydalanabilirsiniz. Dilerseniz, kiraladığınız ürünün nakliyat sürecini siz gerçekleştirebilirsiniz. Fakat, firmamız bünyesinde, nakliyat süreçlerimiz ile ürünleriniz hızlı bir şekilde teslim edilir. Kurulum gerektiren durumlarda da, personellerimiz, özenli bir şekilde kurulumu gerçekleştirecektir. Hizmet kalitemize güveniyor ve özenle hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Güvenli bir şekilde, kiralama hizmetlerimizi tercih edebilir ve istediğiniz ürünü kiralayabilirsiniz. Her türlü görüş ve önerilerinizi bekliyoruz. Ayrıca, web sitemiz üzerinden, mantar ısıtıcı ürünlerimizi ve diğer her türlü kiralama hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Hizmetlerimiz kapsamında, olumlu-olumsuz her türlü görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarımız, yaşadığınız sorunları tespit ederek, sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacaklardır. Profesyonel ekibimiz ve kalite standartlarına sahip ısıtıcı ürünlerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz. Ekibimiz ile birlikte daha uzun yıllar, sizlere hizmet etmek için burada olacağız.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 33 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  TRY
  Fiyat
  TRY 230
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  13 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  mesude

  tam olarak boyutu ne, bir akşamlık kiralama ücreti nedir ..? ne kadar ısıtır ..? yeterli olur mu ..? terasta kullansak ısıtır mı ..?

  idil

  boyutu ne kadar ..? sabitleme yapacak mıısınuz devrilmemesi için ..? rüzgarda sönme gibi bir ihtimal var mı ..?

  yeter

  kafe için kiralayabilir miyiz ..? yaklaşık iki oda büyüklüğünde bir yere ne kadar ısıtıcı gerekli ..? nakitte indirim yaapr mısınız ..? ürün elektrikle mi çalışıyor..? farklı kademeleri de var mı ..?

  makbule deniz

  diğer ısıtıcılardan farkı ne ..? kademeli ayarı var mı ..? uzaktan kumandası da var mı ..? kurulum ve taşıma size mi ait olacak ..? saatlik kiralama olur mu ..?

  deniz emre

  kışın olacak düğünümüz için kiralayabilir miyiz, ne kadar sürede teslim edilir acaba, ölçüleri nedir tam olarak, metal mi ürün, ne kadar fiyatı bir günlük ..?

  İlkim Ateşcan

  Merhaba, terasımda büyük bir davet vermek istiyorum ama henüz mart ayının son günleri olduğu için havalar tam ısınmadı. Bu sebeple bende şemsiye soba kiralamayı düşünüyorum. Öncelikle bu sobalar kolay taşınılabilir mi? Hareket edebiliyorlar mı? Emniyetli mi, bu konuda koruması var mı? Farklı renk seçenekleriniz bulunuyor mu ve olası bir sönmeye karşı kolay bir şekilde yeniden ısı sağlayacak hale getirebiliyor muyuz?

  Kirala360 Destek

  İyi günler öncelikle davetiniz için bu havalarda şemsiye soba kiralama çok doğru alınmış bir karar. Şemsiye sobalarımızın fotoğrafta gözükmese de rahatça yer değiştirmesini sağlayan tekerlekleri bulunmaktadır. Emniyete gelince son derece içiniz rahat olabilir düşmesi, oksijen azalması gibi birçok soruna karşı önlem alınmıştır. Olası bir sönme durumunda kolayca yeniden ateşleyebilirsiniz. Aynı zamanda gri dışında başka renklerimizde mevcuttur. 

  Belin Esendemir

  Isı şemsiyesi kiralama hizmetinizden yararlanmak istiyoruz.
  İlgili ısıtıcı sobalarınız ne kadar mesafeye kadar etki eder?
  Yakıt türü nedir ve düşme durumunda kazaya sebebiyet verir mi?
  Teslimat, kurulum gibi ayrıntılar size mi ait?
  Olası teknik sorunlarda sizlere ulaşabilir miyiz?
  Mekan ölçüsünü veya masa sayısını sizlere iletirsek, soba sayısı konusunda yardımcı olur musunuz?

  Kirala360 Destek

  Isı şemsiyesi kiralama hizmetimiz kapsamında yer alan ürünlerimiz, hava koşullarına göre;
  Yaklaşık 10-20 metre kadar çevresine ısı yayabilir. 
  LGP yakıt türüne sahiptir. 
  Sobalarımızın düşme sensörü olduğu için, olası kazalara karşı önlem alınmıştır. 
  Teslimat, kurulum bize aittir.
  Yaşanan krizlerde yardım alabilirsiniz.  
  Tabii ki teklif formunda, ilgili tüm ayrıntıları bize iletebilirsiniz.

  Katya İlgezdi

  Mantar sobalar çok güzeller. Bizim arka bahçede müşteriler sigara içiyorlar yaz kış dinlemiyorlar. Bağımlı olmak böyle bir şey herhalde. Bana iyisinden iki tane tüm kış gazını doldurup kullanabileceğim sorunsuz mantar soba kiralama ürünü lazım elinizde bulunuyor mu? Bir sıkıntı daha var renklerini hiç sevmedim. Kafem için uygun değil onları boyayabiliyor muyuz?

  Kirala360 Destek

  Tabi ki efendim mantar soba kiralama olarak elimizde istediğinizden fazla ürün var. Gönül rahatlığı ile satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir de istediğiniz renge maalesef boyayamayız ama renkli aparatlar yardımı ile var olan rengin üstünü kaplayacak şekilde süslendirmeler yapabiliriz. Böylece kafeniz ile uyum içerisinde iki mantar sobaya sahip olabilirsiniz, hayırlı işler.

  Last edited 7 ay önce by Kirala360 Destek
  Fuat

  Dış mekanı açık havayı ıstıtabiliyor mu ?