Long Bardak Kiralama


Her türlü bardağı firmamızdan bulabilir, istediğiniz renk, boyut, tür ve desende bardak kiralayabilirsiniz. Kola, meyve suları, şerbetler, kokteyller en güzel ve şık bir şekilde davetlilerinizle buluşmalıdır. Davetlerinizde, içeceklerinizin sunumu dekorasyonunuz kadar ilgi çekici olmalıdır. Yemeklerden sonra kokteyllerde sunulan içecekler, davetlilerin çok hoşuna gitmektedir. Meyvelerle renkli şekerlemelerle kağıt süslemeler ve renkli pipetlerle sunulan içecekler onlara keyifli zaman yaşatmaktadır. Bu konuda firmamız toplu bir şekilde istediğiniz bardağı sizlere kiralamaktadır. Catering hizmetinizi firmamızdan karşılayarak, long bardak kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Long bardak kiralama hizmetiyle kiraladığınız bardaklar öncesinde organizasyon alanınıza özenle, kırılmadan getirilir. Nakliye hizmetiyle beraber long bardak kiralama fiyatları için firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Dilerseniz gelip bardaklarınızı depomuzdan alabilirsiniz. Birçok türde bardak kiralaması yapmaktayız. İçeceğe göre değişen bardaklar ve kadehler şık tasarımlarıyla kullanıcılarını cezbetmektedir. Şık bir martini bardağı çeşitli meyvelerle renklendirdiğinde adeta bir sanat eserine dönüşmektedir. Kiralık long bardaklardaki içecekler meyveler ve şekerlerle süslendiğinde muhteşem bir esere dönüşebilir, görkemiyle davetlilerinizi büyüleyebilir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  [su_service title="Model Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Adet Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Nakliyat Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Ekstra Personel Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Tarih Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]
  Kiralık Long Bardak


  Long drinks bardak olarak da bilinen uzun, dar ve ayaksız bardaklar daha çok meyveli kokteyller için kullanılır. Bu bardaklarda aynı zamanda kola, gazoz ve meyve suları da içilebilir. Alkol oranı düşük, içeriği az olan içecekler bu bardaklarda sunulmaktadır. Kiralık long bardakları rakı servisinde kullanıldığını da görmekteyiz. Rakı bardağı olarak da kullanılan kiralık long bardaklar, aslında her türlü içeceğe uygun bir tasarıma sahiptir. Kiralık long bardakların uzun olmasının nedeni içeceğin tadını uzun sürede yavaş yavaş almanızdır. Kiralık long bardaklarda içecek servis edecekseniz buz kullanmanızı öneririz. Bardağın baştan aşağı buz ile doldurulması gerekmektedir.
  Long bardak kiralama hizmetimizin yanında kadeh kiralama hizmetimiz de bulunmaktadır. Masalarınızda bulunan kadehlerde bugünlerde pek çok içeceğe ev sahipliği yapmaktadır. Kadehler yalnızca alkollü içecekler için değil alkolsüz içecekler için de sıkça gördüğümüz bardaklardır. Yemek masanızda şık bir görüntü oluşturmak istediğinizde doğru bardağı seçmiş olmanız konuklarınız açısından çok önemlidir.
  Masada yer alan ayaklı kadehler, boyu en uzun olan bardaklardır. Bu bardağın kullanım amacı kırmızı şarap ikramıdır. Kadehlerin uzun şekilde olmasının nedeni şarabın el ısısından uzak tutulmak istenmesidir. Kadehlerin geniş ağızları, daha derin bir dip kısmı vardır. Bunun temel nedeni kırmızı şarabın tortusunun dibe çökmesidir. Şarabın tadı bu şekilde ortaya çıkar.
  Parfait bardaklar daha çok kıvrımlı uzun ve biraz bombeli görünen küçük ayaklı bardaklardır. Baştan aşağı bombe kazanarak iner. Daha çok milkshake, çikolatalı soğuk içecekler için bu bardaklar tercih edilmektedir. Bu içeceklerle birlikte parfe servisi de yapıldığı için parfait denmektedir. Bombeli yapısı sayesinde soğuk ya da donmuş içeceklerin daha kolay erimesini sağlar. Dondurmalı içecekler için oldukça uygun bir bardaktır.
  Davetlerde her zaman alkollü içecekler ikram edilmez. Alternatifin bol olduğu ikramlarda meyve sularınızı da long bardak kiralama hizmetimizle kiraladığınız bardaklar ile sunabilirsiniz. Dilerseniz firmamızdan meyve suyu bardakları da kiralayabilirsiniz. Meyve suyu bardakları, bardakları tanıyan kişiler tarafından hemen fark edilse de long bardak kiralama hizmetimizle aldığınız long bardaklar da meyve sularıyla büyük bir uyum yakalayacaktır.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service][/vc_column_text][/vc_column][su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service][/vc_column_text][/vc_column][su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]
  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]
  Long Bardak kiralama fiyatları


  Long bardak kiralama fiyatları için firmamızla görüşebilirsiniz, istediğiniz kadar bardağı organizasyonunuza getiririz. Tertemiz şekilde getirilen bardaklarımız her türlü içecek için uygundur. Bütçeye uygun long bardak kiralama fiyatları ile fazla miktarda bardak kiralayabilirsiniz. Bu davetler tek seferlik olacağı için bardak satın almak çok gereksizdir. Organizasyon yapılan firma karşılamıyorsa eğer, kiralama firmalarından tabak, çatal, bıçak ve bardakları kiralamak oldukça uyguna gelmektedir. Her türlü bardağımızın fiyatı gibi long bardak kiralama fiyatları da oldukça uygundur. Long bardak kiralama fiyatlarını öğrenmek için telefonumuzu arayarak sayı belirtmeniz yeterlidir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 17 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Long Bardak
  Fiyat
  TRY 3
  Stok Durumu
  Available in Stock

  6 thoughts on “Long Bardak Kiralama”

  1. bardaklar üzeirne istedğimiz resmi basabilir misiniz ..? 300 tane talep etsek kaça olur en son boyutlar da görselde olduğu gibi mi tam olarak nasıl ..? içinde her içeceği de servis edebilir miyiz ..?

  2. üzerine istediğimiz baskıyı yapabilir myiiz ..? ya da siizn elinizde istanbul yazılı bardaklardan var mı ..? stok durumunuz nedir bir akşam da 100 tane kiralasak ne kadar olur ..?

  3. kaç tip bardak mevcut..?renk seçeneğiniz mevcut mu..?kırılmaması için bir önleminiz var mı..?teslim süreniz nedir..?teslimatı nasıl oluyor..?

  4. farklı boyları da var mı ..? görseldeki modelden var mı ..? varsa stok durumu nedir..? ne kadar sürede sevk edersiniz ..? yıkanınca üzerindeki desenleri silinir mi ..?

  5. soğuk içki servisine uygun mu ..? toplum kiralama da indirim olur mu ..? boyutu ne kadar ürünün, taşımasını nasıl yapacağız ..? kırılma durumunda deişim yapar mısınız ..?

  6. kafemiz için kiralayabilir miyiz ..? 200 tane var mı ..? kız desenli modellden 200 tane çıkar mı, barımıza kargoyla gönderir misiniz ..? beşiktaşa fiyat nedir ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon