Lokmacı standı kiralama


Sokak stili tarzında düğünler için sitemizde ürünler mevcuttur. Sitemizde her türlü ihtiyacınıza yönelik ürünler bulabilirsiniz. Organizasyonlarınızda muhteşem konseptler yapabilir, konuklarınıza unutulmaz zamanlar yaşatabilirsiniz. Hayallerinize ulaşacağınız davetler uzak değil. Doğru adrestesiniz. Tek yapmanız gereken, telefon numaramızı aramanız. Lokmacı standı kiralama hizmetiyle sokağın o muhteşem atmosferini organizasyonunuza taşıyoruz.
Sokak satıcıları artık organizasyonlarda çok moda! Sizde bu trende ayak uydurmak istiyorsanız, sokak satıcıları kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Lokmacı standı kiralama hizmetimizle kiralık lokmacı standı kiralayabilirsiniz. Türk geleneğini yaşatmak isteyenler, sokak satıcılarıyla organizasyonlarını renkli bir hale dönüştürebilirler. Türk geleneklerimiz, örf ve adetlerimiz Türk milleti için oldukça önem arz etmektedir. Düğünlerde, nişanlarda ve kına gecelerinde kiralık lokmacı standı ile bu ruhu yaşatmak ise büyük bir güzellik olacaktır. Türk- Osmanlı motifi detaylar büyüklerimizin çok hoşuna gidecektir. Büyüklerin severek yiyip içeceği sokak satıcıları küçükler için de birçok seçenek sunmaktadır. Mısır, kestane, pamuk şeker, kağıt helva sokak satıcılarımız da mevcuttur.
Kiralık lokmacı standı ile davetlilerinize lezzetli ve sıcak lokmalar ikram edebilirsiniz. Cazip lokmacı standı kiralama fiyatları ile organizasyonlarınızda yemeklerden sonra, çay ikramı ile birlikte lokma ikramı da yapabilirsiniz. Kiralık lokmacı standında görevli ustamız, işinin ehli, profesyonel bir ustadır. Titizlikle lokmaları hazırlar ve sunar. Güler yüzlü ve çalışkan ustalarımız son derece hijyenik çalışmaktadır. Organizasyonlarınızdan önce alana gelir, hazırlıklarını yapar. Organizasyon başlayınca büyük bir şevkle kiralık lokmacı standında lokmalarını pişirir. Hiçbir şekilde bir aksama, eksiklik yaşamazsınız. Ustalarımız lokmacı standı kiralama fiyatlarına dahildir. Nakliye ücreti lokmacı standı kiralama fiyatlarına dahil değildir. Bunun için firmamızla görüşüp nakliye hizmeti de almanız gerekmektedir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık lokmacı standı


  İstanbul’umuz ile bütünleşen sokak satıcıları, Eminönü, Taksim, Beyoğlu’nun vazgeçilmezlerindendir. Sokak satıcıları ile güzelleşen İstanbul’umuz, renkli sokak görüntülerine ev sahipliği yapmaktadır. Tavuk pilavcısı, lokma tatlıcısı, simitçisi, mısırcısı, kağıt helvacısı, pamuk şekercisi, balıkçısı, sucuk ekmekçisi, kokoreççisi, kestanecisi, kahvecisi ile sokağın tadını çıkarmak isteyenlere bol çeşit sunmaktadır. Osmanlı motifli arabaları ile fotoğraf karelerini güzelleştirmektedir. Maçlarda sıkça gördüğümüz, sucuk, köfte ekmekler, konserlerde çokça rastladığımız balık ekmekler, pamuk şekerler hepsi aslında hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Küçük bir anımızın parçası olsalar da hayatımızda büyük yer kaplıyorlar. Küçük bir detay olarak görsek de aslında hayatımızın merkezinde yer aldıklarını biliyoruz. Gerektiğinde hayat kurtarır, koştururken bir anda önümüze çıkar, suyumuzu, simidimizi alırız. Kimi zaman soslu bardak mısırımızı alır yürürüz, kimi zaman pamuk şekerimizle güzel vakitler yaşarız.
  Peki bir organizasyon düzenlediğinizde bu nostaljik sokak görüntüsünü konuklarınıza yaşatmak istemez misiniz? Bir iş yemeğinde çalışanlarınıza nostaljik saatler yaşatabilir, lokmacı standı kiralama hizmetimizin sunduğu lokma tatlısıyla keyifli dakikalar yaşatabilirsiniz. Lokma kokusuyla, stand başında sohbet etmek çalışanlarınızın çok hoşuna gidecektir. Uygun lokmacı standı kiralama fiyatları ile lokmacı standı kiralama hizmetimiz lokmalarınızı hazırlar, organizasyonlarınızı tatlandırır.
  İşin temposundan sıyrılarak, kafa dağıtmak, eğlenceli saatler geçirmek çalışanlarınızın çok hoşlarına gidecektir. Bu konuda sizler için masalar, sandalyeler ve servis takımları kiralayabilir, güzel kutlama ekipmanları gönderebiliriz. Dilerseniz eğlence aktiviteleri de gönderebiliriz. Çalışanlarınız şişme ekipmanlarda streslerini atabilir, yorulduklarında sokak satıcılarından atıştırabilirler. Lokmacı standı kiralama hizmetimiz için bizimle iletişime geçin.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Lokmacı standı kiralama fiyatları


  Lokmacı standı kiralama fiyatları ile ilgili firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizler için en uygun fiyatlarla en iyi hizmeti yapmayı hedef edindik. Firmamızı hayal ettiğiniz organizasyonunuza ulaşmanızda büyük bir basamak olarak görebilirsiniz. Bizi arayın hayalinize giden yolda basamakları birer birer çıkalım.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  5 based on 21 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Lokmacı standı
  Fiyat
  TRY 800
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  7 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  şenol açar

  stand ahşap mı ..? yoksa araba şeklinde mi gelecek ..? ne kadar geniş acaba ..? 60 kişilik servis yapabilir miyiz ..? siz sadece standımı göndereceksiniz ..?

  Sefa Kadir Başar

  Sokak festivali kapsamında, lokmacı kiralama hizmeti almak istiyoruz.
  Lokmalar taze şekilde servis edilebilir mi?
  Lokmaları hazırlayan kişi ve servis yapan arkadaşlar, özel kostümlü mü? 
  Araba, ulaşım ve servis ve sunum gibi detayların hepsi, kiralama hizmetine dahil mi?
  Birkaç tane lokmacı kiralamak istersek, gün bazında indirim uygulayabilir misiniz?
  Güncel fiyatlarınız nasıl?

  Kirala360 Destek

  Lokmacı kiralama hizmet içeriğimiz kapsamında, satıcılarımız özel kostümüz tercihe göre giyer.
  Yani sizlerin talebine göre kostümlü şekilde hizmet sunarlar.
  Ayrıca servis ve sunum yapmak için talep edeceğiniz arkadaşımız, ekstra olarak değerlendirilir.
  Kiralama bedeli, ürün ve kişi sayısı ile kiralanacak saat-gün bazında oluşturulur.
  Teslimat-ulaşım gibi etkenlerde, talebinize göre eklenir.
  Size özel fiyatımız için, teklif formunu gönderebilirsiniz.

  Fatma Sena Güldoğuş

  Merhaba, sünnetimz için lokma dağıtmak istiyoruz. 2 günlük hayır lokması fiyatları bize ne olur? Hem mevlütte hem de düğünde hayır lokması dağıtmak istiyoruz. Bir de koronadan dolayı hijyene çok önem vermemiz gerekiyor. Personelin çok titiz, temiz olması, eldivenle çalışması, maske takması önceliğimiz. Bu konuda garanti veriyorsanız, hemen kiralayalım. 

  Kirala360 Destek

  Hayır lokması kalite, hijyen ve sağlık odaklı çalışma anlayışıyla üretiliyor. Personellerimiz de son derece temiz, titiz çalışıyorlar. Şirketimiz müşteri memnuniyeti, güler yüzlü personeli ve pratik çözümleri ile ismini duyurmuş bir firmadır. Hiç şüpheniz olmasın. Konuklarınıza maskeli ve eldivenli şekilde hayır lokması sunacaktır. 2 gün için sizlere uygun bir fiyat belirleriz. 

  Hayriye Gül Karartı

  İstanbul lokma döktürme fiyatlarına baktım ama tam net birşey bulamadım. Bana o konuda yardımcı olur musunuz? Lokma döktürme kiralamak istiyoruz. Beylerbeyi’nde bir gece düzenleyeceğiz, lise arkadaşlarımızla beraber. Bir yer tuttuk ama başka şeyler de kiralamak istiyoruz. Tuttuğumuz yerde lokma döktürme, dondurmacı vs yok. Hatta waffle arabanız varsa ondan da istiyoruz. Kahveci güzeli de güzel olabilir, sitenizde gördüm. Bana fiyatlarınızdan bahsedebilir misiniz?

  Kirala360 Destek

  Merhaba, fiyatlarımız oldukça uygundur. Lokma döktürme için size fiyat verebiliriz. Arkadaşlarınızla düzenleyeceğiniz gecede sizlere, eğlencenizi artırmak için güzel etkinlikler kiralayabiliriz. Kiralama firması olarak bu tarz gecelerde sizlere güzel aktiviteler, güzel eğlenceler, güzel tatlar tattırabiliriz. Kahveci güzeli, lokma döktürme fiyatlarımız oldukça uygun. Birçok satıcı kiraladığınız da sizler için indirim de yapabiliriz. İyi günler.