Lokmacı Kiralama


Kirala360, Lokmacı kiralama konusunda sizlere en uygun fiyat ve en iyi kalitede hizmet sunmak için yılın 360 günü çalışmaktadır. İstediğiniz adrese, arzuladığınız saatler de profesyonel ekibimiz ekipmanları ile gelerek size en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamızın önem verdiği bir diğer konu ise hijyendir. Osmanlı zamanından şimdiye süregelen bir gelenek olan hayır amacıyla lokma dağıtma için firmamız sizlere en iyi hizmeti sağlayacaktır. Hayır işlerinizde yanınızda olarak sizlere en iyi şekilde kolaylık sağlamak kiralama firmamızın en büyük amacıdır. Ekip arkadaşlarımızın atikliği ile en hızlı şekilde lokma dökümü ve dağıtımı sağlıyoruz. Size düşen ise sadece telefonu elinize alıp kiralama firmamıza ulaşmaktır. Mevlüt, iş yeri açılışı, düğün, sünnet, taziye vb. birçok etkinliğiniz de lokmacı kiralama için Kirala360 sizin için en iyi adres olacaktır. İstanbul’un neresine isterseniz biz oraya gelip sizlerin hayır işlerinize ortak olarak bundan büyük bir mutluluk duyacağız. Bunu yaparken size en iyi hizmeti vermek amacıyla hijyen ve sağlığı ön plana alarak lokma dökümü ve dağıtımı işinin ehli ekip arkadaşlarımız tarafından yapılacaktır. Sorunsuz, kaliteli ve ekonomik hizmet için firmamız titizlikle çalışmaktadır. Sizlerin yararlanması için yılın bütün günlerinde tatil yapmadan hizmet sağlamaktadır. Lokmacı kiralama konusunda firmamızın profesyonelliğinden yararlanmanız için yılın her günü bize ulaşmanızı bekliyor olacağız.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Hayır Lokması Dağıtımı


Hayır lokması dağıtımı ülkemizin geçmişten gelen ve artık gelenekselleşmiş bir hayır etkinliğidir. Düğün, sünnet, cenaze gibi merasimlerde lokmalar dökülür ve halkın hayır duası alınır. Birlik ve beraberliğin güçlenmesi, yardımlaşma ve hayır yapma bilincini aşılama adına oldukça etkili olan hayır lokması dağıtımı gerektiğinde iyi gününüzde gerektiğinde kötü gününüzde yapabileceğiniz güzel bir etkinliktir. Gelenekselleşmiş bu etkinliği yerine getirmek artık firmamız aracılığı ile oldukça kolay olacaktır. Lezzetine doyum olmayan lokmalarımız ekip arkadaşlarımız tarafından dağıtılacak bölgede taze olarak dökülür ve plastik kaplarda dağıtılır. Lokma dağıtarak hayır kazanmak sizin, hayır işleriniz için mükemmel tatta lokmalar hazırlayarak katkıda bulunmak ise bizim işimiz. Lokmacı kiralama için en uygun ve en kaliteli hizmetin tarafımızdan verileceği konusunda size garanti verebiliriz. Konuklarınıza en lezzetli ve en hijyenik lokmaları firmamız sizler için arzu ettiğiniz yere gelerek dökümünü ve dağıtımını sağlayacaktır. Firmamızın sizin için gönderdiği lokma arabalarında dökülen sıcak lokmaların nefis tadı ile konuklarınızın gönlünü fethedeceksiniz. Buda birlik ve beraberliğinizin her zamankinden daha güçlü ve tatlı olmasını sağlayacaktır. İyi günlerinizde yüzlerin güleceği bir hizmetle yılın her gününde sizler için hayır lokması dağıtımı yapabiliriz. İşini aşkla yapan ekip arkadaşlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz. Konuklarınıza lokma ikram ederken yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Lokma Döktürme Fiyatları


Sizlere bütçenizi sarsmayacak en uygun fiyata en kaliteli lokma dağıtımı imkanı sunmaktayız. Lokma, lokma üretim makinesi, nakliye, özel lokmacı kıyafetleriyle elemanlarımızda fiyatımıza dahildir. Arzu ettiğiniz adetlere göre fiyatlar değişmektedir. Modern yöntemler ve en iyi hizmet kalitesiyle, firmamız bir telefon kadar uzağınızda. Uygun fiyatlarla sizlere hizmet sağlarken ayrıca müşteri memnuniyeti en önemli koşulumuzdur. Bütçenizi göz önünde bulundurarak her türlü organizasyonunuzda detaylarla uğraşmak istemiyor ve en iyi hizmeti almak istiyorsanız firmamız sizin için en doğru adres olacaktır. Ekonomik lokmacı kiralama ile sizler için her an hazır olan, işini saygı ve kaliteli bir şekilde yapmayı amaç edinmiş bir firma olarak sizlere hizmet vermekten ve bunu yaparken bütçenizi düşünen bir firma olduğumuzu yoğun talebinizden anlıyor ve bundan mutluluk duyuyoruz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
5 based on 27 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Lokmacı
Fiyat
TRY 800
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ilım Aslantürk

Ölmüş babamın ruhu için mahallemizin camisinin önünde lokma dağıtmak istiyorum. Hijyene dikkat etmeniz gerekiyor, bu konuda çok hassasım. Lokma dökecek kişi güler yüzlü mü? lokmayı dağıtacak kişinin kıyafeti özel bir kostüm olacak mı? Lokma dökecek kişi bu konuda deneyimli mi, kötü olsun istemeyiz. Lokma arabası, nakliye, olacaksa lokmacının kostümü fiyata dahil mi?

Kirala360 Destek

Babanıza Allahtan rahmet diliyoruz. Lokma döküm konusunda kıdemli olduğumuzu düşünüyoruz. Hijyen bizimde hassas noktamız, bu sebeple işlemlerimizi hijyen kurallarına uyarak gerçekleştiririz. Lokma dökecek ve dağıtacak arkadaşımız daima güler yüzlüdür ve bu konuda gerçekten deneyimlidir. Lokmalarımız lezzetlidir. Evet lokmacının bir kostümü var ve bu da dahil nakliye, araba her şey fiyata dahildir.

İsmail Enes Eruzun

Hayır lokması fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?
Farklı sokak tatları ile beraber kiralama yapmak istersek, 
fiyat konusunda yardımcı olur musunuz?
Lokmalar taze olarak mı hazırlanıyor?
Hijyenik koşullara sahip mi?
Özel kostüm mevcut mu?
Servis için garson kiralama bedeline dahil mi?
Ulaşım size mi ait? 
İlgili noktalar hakkında dönüşünüzü bekliyoruz. Teşekkürler.

Kirala360 Destek

Hayır lokma fiyatları ve kampanyalı seçeneklerimiz, sizlerin hizmet talebinize göre değişecektir.
İçerikte yer almasını istediğiniz hizmete göre; örneğin, ulaşım ve ekstra servis elemanı vb.
İhtiyacınız yönelik tüm hizmetleri bize iletebilirsiniz. 
Böylece size özel bir fiyatlandırma yapılacaktır. 
Ürünlerimiz taze şekilde, hijyenik şartlarda ustalarımız tarafından hazırlanır.
Kostüm gibi detaylarda, talebinize göre uygulanabilir. 

Selime Hüner

Ben bir dilekte bulunmuştum dileğim kabul oldu. Ve mahalleye lokma dağıtmaya karar verdim. Şimdi onu da tencereyle yapsan iki aileye anca yeter dedim. Sizi buldum. İstanbul lokma döktürme fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum eğer fiyatlar uygunsa satın alma işlemini gerçekleştireceğim bir de pişirme ekipmanları da size ait değil mi? Bende ekipman yok çünkü.

Kirala360 Destek

Lokma döktürtmek için doğru yerdesiniz. İstanbul lokma döktürme fiyatları oldukça uygundur. Her bütçeye hitap edebilecek bir fiyata sahiptir. Sizin lokma siparişiniz göre fiyat değişiklik göstermektedir. Bir de ekipmanlar da bize aittir dert etmeyin tam takım bir şekilde lazım olan her şeyi ayarlıyoruz. İçiniz rahat olsun keyifli alışverişler efendim.