Lokma Tatlıcısı Kiralama


Eski Türk adetlerinden birisi olan lokma tatlısı genellikle hayır için ya da sevincimizi paylaşmak için ikram edilmektedir. Düğünler, sünnetler, asker eğlenceleri, açılışlar için ikram edilebildiği gibi, vefat, cenaze, mevlit, sene devriyesi gibi bazı acı durumlar içinde dökülebilmektedir. İşlek yerlerde neredeyse her köşe başında rastladığımız lokma tatlıcıları, bu işin ticaretini yaparak para kazanmaktadırlar. Bu işi ticarete dökmek isteyen ve lokma tatlıcısı kiralama yapmak isteyenlere kendileri çalışmak üzere sadece lokma arabası ile hizmet sunmaktayız. Lokma tatlısı yüzyıllardan bu yana kadar günümüze gelmiş bir tatlı çeşididir. O zamandan bu zamana hala sevilen bir tatlı olması ve bizim geleneksel adetlerimizin başında gelen bir tatlı olması, lokma tatlıcısı kiralama işine duyulan ilgiyi arttırmaktadır. Lokma tatlısı yapmanın çok özel bir püf noktası yoktur. Tek yapılması gereken hamurun önce kızgın yağda kızartılması ve ardından şerbetli olarak servis edilmesidir. Lokma tatlısı bize Osmanlı tarihimizden kalan ve bugüne kadar gelen bir mirastır. Bu nedenle Türk Müslümanlarının hemen hemen her durumda kullandıkları bu tatlı, günlük yaşantımızda da hafif olması sebebiyle çok fazla yapılan veya alınan bir tatlıdır.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Lokma Tatlıcısı


Bu işi ticari olarak yapacak olanlar için öncelikli olarak piyasa araştırması yaparak işe girip girmeyeceklerinin kararını vermelerinin ardından satılık mı yoksa kiralık mı lokma arabası sahibi olmayı düşündükleri sorulmalıdır. Kiralık lokma tatlıcısı ile işe başlamak isteyenler için firmamız tarafından kiralama işi yapılmaktadır. Kiralayarak satış durumunu denetleyebilir, sonrasında isterseniz siz de kendinize bu arabadan alarak gelir oluşturabilirsiniz. Firma olarak en çok önem verdiğimiz konu hijyen ve insan iletişimidir. Sizler de içiniz rahat bir şekilde kiralık lokma tatlıcısı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Onlarca arabamızla, standımızla, yüzlerce çalışanımız, temiz ve hijyenik bir şekilde sizlere hizmet sunmaktadır. Organizasyonun başından bitimine kadar bütün organizasyonu kendimiz yapmaktayız. Tüm çabamız sizlere en iyi şekilde ve en kaliteli hizmeti sunmaktır. Açılış, sünnet, iftar yemeği, özel davet ve toplantılar, fuar organizasyonları gibi alanlarda lokma tatlıcısı kullanabilirsiniz. Şirketimiz tarafından en modern ve güncel ürün hizmetleri sunularak, lokma konusundaki ihtiyaçlar ortadan kaldırılmaktadır. Şirketimize lokma siparişi vererek sizlerde özel davetlerinizde lokma döktürebilirsiniz. Lokmalar taze ve oldukça lezzetlidir. Bulunduğunuz yere gelen uzman ekibimiz lokmaları hızlı şekilde yaparak dağıtımını gerçekleştirmektedir. Lokmacı kiralama isteyenlerin ilk tercihi firmamızdır.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Lokma Tatlıcısı Kiralama Fiyatları


Lokma tatlıcısı kiralamak için yapmanız gereken tek şey, firmamıza ulaşarak lokmacı kiralama isteğinizi bildirmektir. Şirketimiz müşteri memnuniyeti açısından gece gündüz demeden sizlere hizmet vermektedir. Lokma tatlıcısı kiralama fiyatları açısından sektördeki en uygun fiyatları firmamızdan temin edebilirsiniz. Lokma döktürme son yıllarda sıklıkla tercih edilmektedir. Lokma tatlıcısı kiralama hizmetleri ve lokma tatlıcısı kiralama fiyatları konusunda en uygun, en kaliteli ve en hijyenik şekilde alabileceğinizin firma olarak garantisini sunmaktayız. Belirlenen fiyatlara lokma üretim makinesi, malzemeleri, nakliye ve özel lokmacı kıyafetli elemanlar dahildir. Uzman ve profesyonel kadromuzla yıllardır hizmet vermekte olduğumuz bu alan için, kendi araçlarımızla gelip, tabağından çatalına, nakliyesinden hamuruna, şerbetine kadar her şeyi firma olarak biz karşılamaktayız. Lokma dağıtımı uğraş verici ve sıkıntılı bir iştir, fakat biz bu işi profesyonel ve uzman kadromuz ile son derece lezzetli ve görselliğe dayanan bir programla sunmaktayız. Her türlü etkinliğiniz için lokma tatlıcısı kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmet size elinizi hiçbir şeye sürmenize gerek olmadan sağlanacak ve sunulacaktır. Bu nedenle belirlenen fiyatlar her şey dahil fiyatlardır. Fiyatlar dökülecek ve dağıtılacak lokma sayısı üzerinden hesaplanarak belirlenmektedir.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
5 based on 27 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Lokma Tatlıcısı
Fiyat
TRY 750
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
belen

ürünü siz mi hazırlayacaksınız ..? yoksa sadece servis mi edeceksiniz ..? ne kadar sürede servis edebilirsiniz ..? ürün sıcak servis edilir mi ..? fiyat nedir ..?

güven

lokmaların üzerine çikolta sosu dökerek servis edebilir miisiniz ..? ürünler sıcak bir şekilde mi servis edilecek ..? 70 kişilik ikram yapabilr misiniz ..? 5 saatllik kiralama bedeli ne tam oalrak ..? kredi kartı geçerli mi ..?

selinnur biran

2 servis elemanı gelebilir mi ..? servis edilecek tabakları da siz mi getireceksiniz ..? fiyat endir ..? 80 kişiye servis yapar mısınız ..? sıcak bir şekilde servis edilebilir mi ..?

mahide elde

sünnet düğünü için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede geleiblirler, servis elemanı da gelecek mi , gereken her malzemeyi getirecek misiniz ..? fiyat nedir .. ?