Limonatacı kiralama


Mevlüd, taziye, sünnet, piknik, gezi, panayır, yemek, toplantı, tur, tanıtım, düğün, nişan, kına, işletme açılışı ve daha pek çok alanda bizimle irtibata geçmeniz sizi büyük bir yükün altından kurtaracaktır. Yazın sıcak ve bunaltıcı günlerinde buz gibi bir limonata gördüğünüzde kimin canı istemez ki. Şirketimiz limonatacı kiralama hizmeti vererek özel günlerinizi biraz serinletmek istiyor. Türkiye'de ender bulunan limonatacı kiralama hizmeti ile sizlerde özel günlerinizi, toplantı ve davetlerinizi renklendirebilirsiniz. Limonatacı kiralama hizmeti şirketimiz bünyesinde sağlıklı ve hijyen kurallarına dikkat edilerek titizlikle ele alınmaktadır. Bu işlerle uğraşmak size zor geliyorsa siz de şirketimizle iletişime geçerek limonatacı kiralamak istiyorum diyebilirsiniz. Değerli ve hünerli ellerden geçen taptaze ve buz gibi bir limonata servisi, size eşsiz bir serinlik hissi yaşatacaktır. Limonatacı kiralama hizmeti bunu ve daha fazlasını size sunmaktadır. Limonatacı Kiralama hizmetinden faydalanmak için yapacağınız şey her gün yirmi dört saat açık olan hatlarımızdan bize ulaşmanız. Limonatacı kiralama hizmetinden faydalanmak bu kadar basit.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Limonatacı


  Siz hiç tamamen doğal yollarla yapılan buz gibi bir limonata servis eden ve bu işi profesyonel anlamda yapan kiralık limonatacı gördünüz mü? Kiralık limonatacı hizmeti şirketimizin siz değerli vatandaşlarımıza sunduğu önemli bir çalışmadır. Kiralık limonatacı güler yüzü ve sizlere sunduğu enfes içeceği ile özel günlerinize ufak da olsa bir katkı sağlar. Peki, bu kiralık limonatacı hizmetinden nasıl faydalanırım? Dediğinizi duyar gibiyiz. Bu sorunun cevabı oldukça basit. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz ve ben kiralık limonatacı hizmetinden faydalanmak istiyorum demek olacaktır. Örneğin memleketinizin derneği açık havada bir piknik organizasyonu yapmak istedi. Kalabalık bir insan kitlesi içerisinde ikram işi ile uğraşmak size oldukça zor gelmektedir. İşte tam da bu konuda kiralık limonatacı yardım elini size uzatacak ve büyük bir yükün altından sizi kurtaracaktır. Kiralık limonatacı işini profesyonel anlamda yapmaya çalışan ve hiçbir katkı maddesi kullanmadan sizi ve gelecek neslimizin sağlığını düşünen dürüst bir şirket elemanımızdır.

   

  Limonatacı Fiyatları


  Şirketimiz limonatacı fiyatlarını belirlerken Osmanlı sokaklarında günümüz modern dünyanın endişelerinden kurtulmuş, bütün doğallığıyla gezinen Anadolu'nun saf ve samimi bir vatandaşı olduğunuzu ve sokağın köşesinde tüm içtenliğiyle sizi karşılayan bir limonatacı düsturuyla fiyat tarifesini belirler. İşte bu hayal dünyasını gerçekleştirmeyi amaçlayan şirketimiz piyasanın normal değerleri altında belirlediği limonatacı fiyatları ile sizlerin bütçesini sarsmadan hizmet vermektedir. Limonatacı fiyatları her bütçeye ve zevke uygun olarak kategorize edilmektedir. Sizler bu hizmetten faydalanmak istediğinizde kendi bütçenize uygun limonatacı fiyatlarından birini seçebilir ve en doğru fiyat politikasının nasıl uygulandığını görebilirsiniz. Şirketimiz kar amacı gütmeden insanlığa hizmeti kendisine hedef edinmiş ve limonatacı fiyatlarını bu şekilde belirlemiştir. Değerli günlerinizi sevdiklerinize hoş bir ikram ile taçlandırmak için sizlere sunduğumuz limonatacı fiyatlarını gözden geçirmeniz yerinde olacaktır. Limonatacı fiyatlarının verilen hizmetin tam karşılığı olduğuna sizler de bizimle tanıştığınızda kanaat getireceksiniz. Şirketimiz özel ve anlamlı günlerinizde sevdiklerinize güzel bir ikramda bulunmak amacıyla hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Bizler şirket politikası olarak para kazanmayı ikinci plana koyuyor ve sizlere en güzel hizmeti vermeyi asıl amaç olarak zihnimizde taşıyoruz. Bu düşünceden hareketle bizimle iletişime geçebilir ve güzel günlerinizin çalışkan, samimi, dürüst ve ilkeli birer ortağı olabiliriz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 38 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Limonatacı
  Fiyat
  TRY 4600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  13 thoughts on “Limonatacı kiralama”

  1. limonata hijyenik mi ..? görseldeki şekilde mi sunum yapılacak ..? yeterince soğuk tutabilir misiniz limonatayı ..? yaklaşık kaç bardak çıkar ..? bir günlük kiralama için fiyat alabilir miyim ..?

  2. üründe fiyatlandırma nasıl oluyor ..? kaç kişilik limonata çıkar ..? yeterince serin tutar mı limonatayı ..? 60 kişilik servis için kaç tane limonatacı gerekir ..? 3 gün için kiralama yapar mısınız ..?

  3. limonatacı resimdeki gibi mi olacak ..? ne kadar süre çalışavbilir ..? 2 saat kiralama yapabilir miyiz ..? fiyat ne olur ..? 90 kişiye servis yapabilir mi ..?

  4. 100 kiişilik servis yapabilir misiniz ..? 2 kişi kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürer malzemeleri getirmeniz ..? bir günlük kiralama yapabilir miyiz ..? fiyat nedir .. ?

  5. lunapark için kiralayabilir miyiz ..? ne aldar sürede gelebilir eleman ve malzemeler ..? bardakları da siz mi getireceksiniz ..?boyutu nedir bardakların ..? fiyat nedir ..?

  6. özdemir karakış

   limonatayı siz mi yapacaksınız ..? ne kadar sürede teslim edilir malzemeler, jihyenik mi ürün, bardakları biz seçebiilr miyiz, 1 günlük kiralama olur mu ..?

  7. Çocuğumun doğum gününde bu sıcak günlerde limonata ikramı yaptırmak istiyorum. Havuz başında yaklaşık 50 kişilik bir ekip olacağı için evde yapacağım limonata yeterli olmayacak. Fakat limonatanın suni ve yapay hazır bir ürün olmasını istemiyorum. Çoğunluk çocuk olacağı için sağlıklı bir ikramlık olması benim için önemli. Limonatacı kiralama hizmetiyle ikram edeceğiniz limonataların içinde ne kullanıyorsunuz, yapay bir tadı var mı?

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba, sıcak günlerde en güzel ikramlardan biri olan limonata çok iyi bir tercih. Çocuklar için bizim limonatalarımız ise en iyi tercih. Limonatalarımız limon, portakal, su, şeker ya da bal katılarak yapılmaktadır. Çocuk ağırlıklı olduğu için biz mutlaka balla tatlandırılmış limonatalarımızdan almanızı öneririz. Bu şekilde asla suni ve yapay bir tat oluşmamaktadır. Limon portakal ve bal tadının serinletici bir şekilde hissedildiği harika bir içeceği konuklarınıza ve çocuklarınıza ikram etmiş olursunuz.  

  8. Hilal Ebru Çonay

   Pansiyonumuzun açılışından sonra sahil şeridinde tanıtımımızı yapacak bir yeni etkinlikler planlıyoruz. Bu etkinlik çerçevesinde limonata arabası kiralamak istiyoruz. Limonata dağıtacak aracı pansiyonumuzun reklamlarıyla giydirmek istiyoruz. Dağıtım yapan kişinin ise ikram yaparken pansiyonumuzun ikramı olduğunu söyleyerek, ikram yapmasını istiyoruz.
   Limonata arabası kiralaması yaptığımız aracın giydirilerek bu şekilde dağıtım yaparak dolaşma imkanı oluyor mu?

   1. Merhaba bol kazançlar dileriz. Limonata arabası kiralaması yaptığınızda öncelikle sizinle aracı ne için kiraladığınızı, beklentilerinizi öğreniyoruz. Buna göre araç giydirmesini, hareketli araba seçimini talebinize uygun olarak yapıyoruz. Limonata arabası kiralaması yapmak istediğinizde bizimle konuşmanız, taleplerinizi beklentilerinizi belirtmeniz yeterli. Pansiyonunuzun açılışı konusunda tüm talepleriniz için elimizden geleni yaparız.

  9. Ertuğ Furuncuoğlu

   Merhaba, ilçemizde gerçekleşecek olan bir festival için stantlar açıyoruz. Benim hanımda limonata satmak istiyor. Be de olur dedim. Limonata satması için limonata standı kiralama yapacağım çok sevinecek. Ne kadar sürede ürün elimize ulaşır acaba? İyi günler dilerim. 

   1. Kirala360 Destek

    Merhabalar efendim. Girişimcileri desteklemeniz çok hoş bir davranış. Limonata standı kiralama da ürünümüz oldukça sizin için uygundur ve fiyatı da çok uygundur. Ürünlerimiz siparişi veriş süreniz ve yeriniz ile doğru orantılı bir şekilde değişmektedir. İyi günler dilerim.

  10. Merhaba, bu haftasonu Ören’de bir sergi düzenleyeceğiz. El yapımı ürünlerin sergilendiği bir sokak etkinliği olacak. Hem satış hem sergi gibi olan etkinliğimiz için 4 farklı yere limonata aracı kiralaması yapmak istiyoruz. Belediyenin çalışanıyım. Satıcılar limonata satıcısı istediler. Biliyorsunuz çok sıcak olduğu için, sokak satıcılarıyla müşterileri ferahlatmak iyi olur diye düşündük. Limonatalar bedava olacak şekilde olsun ama gün boyu süreceği için, limonatanın bitmemesi lazım. Parayla olduğunda satışlar nasıl oluyor? Talep oluyor mu? Sizce bedava yapmamız mı iyi olur? Yoksa cuzi bir miktar mı koyalım? Bir de muhakkak maskeli ve eldivenli bir personel gelsin. Teşekkürler. 

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon