Kürdanlık Kiralama


Firmamız kapsamında, kürdanlık kiralama hizmetimiz ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde, sizlere kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Kaliteden ödün vermeyen prensiplerimiz dahilinde, her zaman sizlerin memnuniyeti önceliğimizdir. Firmamızın tüm çalışmaları da bu yönde gelişmektedir. Firmamızın, bir çok kulvarda kiralık malzemeleri mevcuttur. Kürdanlık ürünlerimizin kiralama işlemi de bu hizmetimizden sadece biridir. Bireysel ya da kurumsal olarak düzenlediğiniz tüm etkinlikler için, ihtiyaç duyduğunuz her malzemeyi sizlere kiralıyoruz. Kiralama hizmet anlayışımız, her geçen gün artmakta ve ilerlemektedir. Amacımız, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü catering malzemelerini firmamız bünyesinde bulundurmaktır. Ve uygun fiyatlarla, ihtiyaçlarınızı karşılamaktır. Kiralık ürünlerimizin her biri, kaliteli ve sağlamdır. Her zaman sizlere, hijyenik bir şekilde sunulur. Firmamız, müşterilerle kurulan sağlam bağların, kalıcılığımız açısından önemli olduğunun farkındadır. Bu nedenle; çalışma ahlakımızı ve iş prensiplerimizi bu yönde geliştirmeye özen göstermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize, yılın her günü özel tekliflerimiz ile kiralık kürdanlık hizmeti sunmaktayız. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Dilerseniz, tüm ürünlerimizi sitemiz üzerinden inceleyebilir ve detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Kiralık Kürdanlık


  Kiralık kürdanlık hizmetimizi; düğün, davet, açılış, doğum günü vb ve kurumsal etkinlikleriniz kapsamında sizlere en iyi şekilde sunmaktayız. Organizasyon dahilinde, ihtiyacınız olan, her türlü malzemeyi sizlere temin edebilir ve kiralayabiliriz. Sadece etkinlik ve aktivite programınıza göre bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Diğer tüm detayları, bize bırakabilirsiniz. Kiraladığınız ürünlerin teslimatını bizim yapabileceğimiz gibi, siz de ürünleri teslim alabilirsiniz. Kürdanlık ürünlerimizin hepsi, kalitelidir. Belirli periyotlarda ürünlerimiz yenilendiğinden, hiçbir şekilde sizlere deforme ürün kiralanmaz. Sektörde öncü firmalardan olduğumuz için, hizmet kalitemizde her zaman birinci sınıftır. Amacımız, sizlere daha iyi bir hizmet sunmak ve kalıcılığımızı daim kılmaktır. Her bir müşterimize, sunduğumuz hizmet de bunu kanıtlar niteliktedir. Piyasadaki kürdanlık fiyatları ile kiralık ürünlerimizin fiyatlarını, karşılaştırdığınızda aradaki farkı büyük oranda görebilirsiniz. Organizasyonlarınız için, kiralama hizmetimiz hem pratik hem de daha ekonomik olacaktır. Kalite standartlarına sahip hizmetimiz ve ürünlerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz. Organizasyonunuz kapsamında, bizimle iletişime geçebilir ve sizlere özel tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. Tüm süreçler sizlere göre tasarlanmaktadır.

   

  Kürdanlık Fiyatları


  Piyasada, kiralık ürünler her geçen gün daha da popülasyona uğramaktadır. Çünkü, büyük bir organizasyon için, davetli sayısı da o ölçüde fazla olacaktır. Bu nedenle, her bir catering ürününün fazla sayıda satın alınması bütçeyi olumsuz etkiler. Bu gibi durumlarda, kiralık ürünler daha cazip ve ekonomik bir çözümdür. Bu doğrultuda firmamız, kaliteli hizmetleriyle, sizlere en iyi hizmeti sunmak için vardır. Kürdanlık kiralama hizmetimiz de bunlardan sadece biridir. Kürdanlık fiyatlarına oranla, kiralık kürdanlıkları daha uyguna temin edebilirsiniz. Düzenleyeceğiniz etkinlik ya da aktivite için, kısa zamanınız dahi olsa, kısa sürede her malzemeyi böylece tedarik edebileceksiniz. Bireysel veyahut kurumsal etkinliklerinizin, detaylarını bize iletebilir ve konu hakkında yardım alabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm ürünlere, firmamız bünyesinde ulaşabilirsiniz. Beyaz porselen, kürdanlıklarımız olduğu gibi, farklı modellerde de kürdanlıklarımız bulunmaktadır. Ürün modellerimiz arasından, organizasyon konseptinize göre, en uygun kürdanlık modeline karar verebilirsiniz. Kiralama bütçenizde bu doğrultuda, oluşturulacaktır. Ödeyeceğiniz maliyet, bizden alacağınız hizmet içeriğine göre detaylı olarak size iletilir. Kürdanlık sayısı ve modeli gibi etkenler, fiyatlarda değişkenliğe sebep olabilir. Piyasadaki, kürdanlık fiyatları baz alınarak, kiralık kürdanlık modellerimizin fiyatları belirlenir. Fakat, en uygun şekilde fiyat çizelgeleri belirlenir. Tüm ürünlerimize ve kürdanlık modellerimize web sitemiz üzerinden detaylı olarak ulaşabilirsiniz. Kiralık ürünlerimiz hakkında kapsamlı bilgi için, bizimle iletişime geçmeniz, daha faydalı olacaktır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 16 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Kürdanlık
  Fiyat
  TRY 3
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Kürdanlık Kiralama”

  1. metal görünümlü modellerden kaç tana var 100 tane kiralayabilir miyiz..? kiralarsak iki akşamlık ücreti needir ..? kürdanlar sağlıklı bir şekilde saklanır mı içinde ..?

  2. porselen modellerden var mı elinizde ..? stok durumunuz nedir ..? ne kadar süre kiralayabiliriz ..? 45 tane için fiyat verir misiniz ..? taşıması da size mi ait olacak ..?

  3. butik otelimiz için kiralayabilir miyiz ..? alan yaya servis var mı ..? 80 tane kiralayabilir miyiz set olarak ..? fiyat nedir acaba ..? 2 aylık kiralama olur mu ..?

  4. 80 tane var mı ..? set şeklinde mi gelecek, resimdeki gibi metal modelden de var mı, ne kadar sürede getirilir, fiyat ne olur ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon