Kum Torbası Kiralama


Doğa ile baş başa, ailenizle, okul arkadaşlarınızla veya iş arkadaşlarınızla yapılabilecek en keyifli, en konforlu, en eğlenceli, en lezzetli organizasyon piknik organizasyonlarıdır. Profesyonel eğlenceli piknik organizasyonları için firmamızdan oyun parkurları alabilir, arkadaşlarınız veya ailenizle güzel vakit geçirebilirsiniz. Kum torbası kiralama hizmetimizle alacağınız kum torbaları arkadaşlarınızın enerjilerini atmaları için güzel bir seçenektir. Hepimiz klasik piknik oyunlarını oynuyoruz, halat çekme, çuval yarışı, ip atlama, top oynama, uzun eşek… Pikniklerinizi sıra dışı bir hale getirmek için, tırmanma dağı, şişme oyun parkları kiralayabilir ve kum torbası kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kum torbası fiyatları araştırması yapıyorsanız, firmamızı arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Talep edilen sayıya göre kum torbası fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Yukarıda örneklerini saydığımız klasik piknik oyunlarına ek olarak takım ruhu ve motivasyon eğitimlerinde kullandığımız ve çalışanlarınızın kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak team building aktiviteleri için firmamızdan piknik ekipmanları kiralayabilirsiniz. Bunlardan biri kiralık kum torbası. Şişme oyun parkurları da çalışanlarınız için güzel bir deneyim olacaktır. Uluslararası standartlarda sunulan eğitim amaçlı eğlenceli takım oyunlarını sitemizden bulabilir, piknik organizasyonlarınızda da kullanabilirsiniz. Kiralık kum torbası fazla enerjinizi atabileceğiniz, vurdukça rahatlayabileceğiniz, arkadaşlarınızla yarışa girebileceğiniz, güzel bir aktivite için güzel bir fikirdir. Kum torbası kiralama hizmetimizle edineceğiniz kum torbaları pikniğinizde oldukça renkli görüntüler oluşturacaktır. Konser alanlarında, okul şenliklerinde, okul aktivitelerinde, yarışmalarda da oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Hem sağlıklı hem de enerji dolu bir piknik veya outdoor etkinliği için kum torbası olmazsa olmazdır. Okul şenliklerinde de bütün yılın yorgunluğunu atmak isteyen gençlik kum torbalarını çok sevecektir.

Kum torbası sağlık açısından da oldukça önemli bir spor ekipmanıdır. Kum torbasına vurdukça yumruk atmanın etkisini tüm vücudunuzda hissedersiniz. Alt sırtınız ve karın kaslarınız yumruk atmak için gereken kuvveti sağlarlar, kollarınız ve omuzlarınız da gereken kas ihtiyacının büyük bölümünü karşılar. Uzun vadede yapılacak boks antrenmanlarıyla, barbell ya da dumbbell’a dokunmadan kaslarınızda bir gelişme görmek mümkündür ve genetik yapınızla alakalı olarak kas kütlesi de kazanabilirsiniz. Hepsinden de iyisi, dövüş tekniklerinizi geliştirerek pek çok seviyede size fitness yeteneklerinizi mükemmel hale getirebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

   

  Kiralık Kum Torbası


  Kum torbası gördüğünüzde kendinize hakim olabilmek ve dokunmamak, dürtmemek, itmemek ve hatta elinizi yumruk bile yapmamak oldukça zordur. Bu gezegende yaşayan her erkek kum torbası gördüğü zaman tüm hıncını ondan çıkarmak ister. Birkaç yumruk atıp da kendine gelmek isteyenlerin sayısı oldukça fazladır. Öfkemizi birinden çıkarmak günümüzde mümkün değil. Ama kaliteli bir kum torbasıyla içinizdeki canavarı serbest bırakıp konforlu bir antrenman yapabilirsiniz. Kum torbası kiralama hizmetiyle iş aktivitelerinizde iş arkadaşlarınıza tuttukları öfkelerini kum torbalarından çıkarıp onlara rahatlama olanağı sunabilirsiniz. Bu tarz bir etkinlik düzenleyeceğiniz zaman, oyun ekipmanları kiralama ve kum torbası kiralama günümüzde çok kolay bir hale geldi. Kum torbası fiyatları ve kiralık kum torbası hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

   

  Kum Torbası Fiyatları


  Hem sağlıklı hem de eğlenceli vakit geçirmek için kiralık kum torbası çok iyi bir fikirdir. Ayrıca günlük hayatınızda da kum torbalarıyla antrenman yapabilirsiniz. Çalışma programınıza dövüş antrenmanları eklemenin faydasını hemen görebilirsiniz. İster üç ister beş dakikalık raundlarla dövüşebilirsiniz. Başta biraz daha kısa sürelerle başlayabilirsiniz. Bir kez çalışmanız gereken tempoya alıştınız mı, kısa sürede kondisyonunuz tavan yapacaktır. Kiralık kum torbası ayrıca sizi fazla kilolarınızdan da kurtarır. Şişko bir MMA dövüşçüsü ya da boksör pek olmaz. Dövüşçüler çoğumuzun istediği vücuda sahiptirler ve fiziklerini diyet, koşu ve spor odaklı antrenmanın bir sonucu elde ederler. Outdoor etkinliklerinizde kullanabileceğiniz gibi evinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz kum torbaları size çok iyi gelecektir. Outdoor etkinlikler için kum torbası fiyatları araştırıyorsanız, doğru adrestesiniz! Spor müsabakalarının olduğu alanlarda da konukların kum torbasına yumruk atarak aktivitelere katılmalarını isteyenler de kum torbası fiyatları için bizi arayabilirler.

  Hakkımızda Yorumlar

   

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 14 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Kum Torbası
  Fiyat
  TRY 250
  Stok Durumu
  Available in Stock

  4 thoughts on “Kum Torbası Kiralama”

  1. Ekrem ciğerci

   Kum torbasını sadece duvaramı sabitliyebiliyoruz.küçük yaş grubu için kum torbalarınız var mı.Eldiven getiriyormusunuz.

  2. kaç tip ürün elinizde mevcut..?ürünün renk seçeneği nedir..?net ağırlığı nedir..?teslimatı nasıl yapılıyor..?gün içinde teslim şansınız var mı..?

  3. resimdeki gibi destek demiri de gelecek mi ..? boyutu nedir acaba ..? yeterince sağlam mı ürün ..? patlarsa değişim yapar msınız ..? her adrese gönderim var mı ..?

  4. kamp için kiralayabilir miyiz ..? 3 aylık kiralama olur mu ..? 5 tane kiralama yapabilir miyiz ..?; ürün resimdeki gibi mi .. ? kurulum ve taşıma da sizden mi ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon