Küçük Şişme Oyun Parkı Kiralama


Hayatımızın her geçem gün daha da değişmekte olduğunu görüyoruz. Her sektörünün bu değişime ayak uydurması sizin talepleriniz doğrultusunda en iyi hizmet kalitesini sunmaktadır. Kirala360 ailesi olarak bu bağlam çocukların sevdiği küçük şişme oyun parkı kiralama hizmetini organizasyonlarınıza kadar getiriyoruz. Eğlence sektöründe oyun önemlidir bu bağlam ilk akla çocuklar gelir. Küçük şişme oyun parkı kiralayarak çocuklarınızın özel günlerinde onları mutlu edebilirsiniz. Yılın her günü küçük şişme oyun parkı kiralama hizmetini size sağlıyoruz. Çocuklarınızın severek oynayacağı küçük şişme oyun parkı kiralama hizmetini düşünmeden bizden temin edebilirsiniz. Talep ettiğiniz küçük şişme oyun parkı kiralama hizmetini istediğiniz adrese nakliyat aracımızla getiriyoruz organizasyon bitiminde kurulmuş olan küçük şişme oyun parkını kaldırıp nakliyat aracımıza yerleştiriyoruz. Hizmet kalitesi bakımından sektörün en iyileri arasında en doğru adres Kirala360. Küçük şişme oyun parkı kiralama hizmeti çocukların bayılacağı, konuklarınızın da yapacağınız organizasyonda mutlu ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Firmamızın uygun fiyatlarda ve en kaliteli küçük şişme oyun kiralama hizmetini almak isterseniz bizi arayabilir ya da Whatsapptan mesaj atabilirsiniz. Yılın 365 günü hizmetinizdeyiz. Profesyonel kadromuzla en kusursuz hizmeti size sunuyoruz.

Fiyat ve Teklif Al

Kiralık Küçük Şişme Oyun Parkı


Doğum günleriniz, açılışlarınız, etkinlikleriniz gibi özel ginlerinizde kiralık küçük şişme oyun parkı hizmetini Kirala360 ailesi olarak size sunmaktan dolayı mutluluk duyarız. Çocuklar kiralık küçük şişme youn parkı hizmetinde keyifle oyunlarını oynarken knouklarınza etkinliğinize rahatlıkla çocuklarını düşünmeden katılabilirler. Güvenilir, kaliteli ve uygun olan kiralık küçük şişme oyun parkını dilediğiniz yere getiriyoruz. Kurulumunu prosfesyonler ekibimiz yapıp organizasyonunuz bitince kiralık nakliyat aracımza yerleştiriyoruz. Siz organizasyonunuzla ilgilenirken ekibimiz çocuklarınızın eğlencesinde yanıda durup gözünüz arkada kalmamasını sağlıyoruz. Siz değerli müşterimiz için kiralık küçük şişme oyun parkı sizin bütçenizi de sarmayacak. Çocukalrızın güzel vakit geçermesi için kiralık küçük şişme oyun parkını organizasyonunuzda kesinlikle olması gerekiyor. Yılın 365 günü 7/24 bizi arayabilirsiniz isterseniz de Whatsapptan mesaj ile ulaşabilirsiniz. Kiralık küçük şişme oyuncak dileğiniz gibi etkinliklerde kullanabilir çocuklarınızın yüzündeki tebessümle konuklarınızı hoşnut ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Kiralık küçük şişme oyun parkı hizmeti sayesinde organizayonunuzun eğlencesi en üst doruğa çıkacak. Yapacağınız organizasyonların en iyi hizmet kalitesini sitiyorsanız en doğru adres Kirala360. Firmamız güvenilir ve kailteli ürünleri sayesinde sizin talebinizi en iyi şekilde yapmak için çalışıyor.

nedenkirala360

Küçük Şişme Oyun Parkı Fiyatları


Çocukarınızın dilediği hayal dünyası en uygun fiyatlarla ayağınıza getiriyoruz. Küçük şişme oyun parkı fiyatlarını bütçenizi sarmayacak şekilde ulacağınız doğru yer Kirala360. Kalitenin ve uygun fiyatın tek adresi olan firmamızda küçük şişme oyun parkı fiyatlarını da uyguna kirayabilirsiniz. Talep ettiğiniz şekilde gününde teslim yapılır. Teslim edilecek olan küçük şişme oyun parkı fiyatları yerin uzaklığına göre fiyatlandırmada değişiklik gösterebilir. Açılışlarda, pikniklerde, doğumgünlerinde, sünnet düğünlerinde istediğiniz özel günlerde yılın her günü küçük şişme oyun parkı fiyatını en uyguna firmamızdan kiralayabilirsiniz. İstediğinz her saatte bize ulaşabilir sorularınız varsa sorabilirsiniz. Sektörde en iyi firma olan Kirala360 ile küçük şişme oyun parkı fiyatlarını da hem uyguna hem de kaliteli alışveriş ile memnun kalarak ayrılırsınız.

Hakkımızda Yorumlar

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 31 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Küçük Şişme Oyun Parkı
Fiyat
TRY 550
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Havva Asır

Evimin bahçesinde doğum günü etkinliği yapmak istiyorum kaydıraklı modelin ölçüleri kaç metre.Kaç yaş gruplar kullanabilir.aynı anda kaç çocuk kullanabiliyor.

yaman

her yaştan çocuk için uygun mu ..? boy ve kilo sınırı var mı ..? ne kadar alanı kaplar ..? şişirme ve taşıma size mi ait olacak ..? bir günlük kiralama bedeli nedir ..?

Dağhan kelekes

Ne kadar boyutu ..? Kurulum size mi ait ..? Taşımasını ne kadar sürede teslim edersiniz ..? Fiyat nedir ..? Güvenlik önlemi var mı ..?

ümit handan

ne kadar boyutu..? renk seçebilir miyiz ..? ne kadar var elinizde ..? şişirme işilemini siz mi yapacaksınız ..? taşıması da size mi ait ..?

mehmet akif atıl

kreş için kurulum yapar mısınız ..? 3 aylık kiralama yapabilir miyiz ..? fiyat ne olur ..? kaç kişi aynı anda kulllanabilir ..? beylikdüzüne servis var mı ..?

orhan sarıcan

doğum günü için kiralayabilir miyiz ..? resimdeki gibi mi ..? bir günlük kiralama olur mu ..? fiyat ne olur acaba, kaç çocuk aynı anda kullanabilir .. ?

rafet tırnakçı

yaz okulu için kiralayabilir miyiz ..? ölçüleri nedir ürünün ..? fatih tarafına kurulum ve taşıma var mı, fiyat nedir ..? 3 haftalık kiralama olur mu ..?

meysera gökçer

terasımıza kurulum olur mu ..? tam oalrka ölçüleri nedir, bir haftalık kiralama olur mu , ne kadar fiyat, taşıma ve kurma da size mi ait .. ?