Kubbeli Çadır Kiralama

Kubbeli Çadır Kiralama


Kubbeler Türk Osmanlı ve Bizans kültürünün önemli yapılarından biridir. Bunun en büyük nedenlerinden biri kubbenin bulunduğu ortamı daha ferah ve geniş göstermesidir. Kubbe çadırlarla da ferah ve konforlu bir etkinlik alanı oluşturmanız mümkündür. Kataloğumuzun tamamında ve Kubbeli çadır kiralama ürünümüzde de Türkiye’nin her yerinde hiç bir ücret olmadan kurulum eğitimli personel tarafından yapılmaktadır. ülkemizin tüm ilçelerinde en uygun fiyat garantisi ve Kirala360 a özel çeşitleri barındıran Kirala360 Platformu en popüler kiralama platformudur. Korona pandemisi durumundan dolayı etkinlik katılımcılarının sorunsuz zaman geçirebilmeleri amacıyla ürün ve araçlarımız uluslararası standartlarda dezenfeksiyon çalışmaları yapılmakta çalışma arkadaşlarımız bu doğrultuda eğitim almaktadır.
Kubbeli çadırlarımız yan yana eklenerek etkinlik alanı arttırılabilmektedir. bütün çadırlarımız birbirleri ile entegre bir şekilde çalışmaktadır. Kubbeli çadır kiralama hizmetimizi sipariş vermek çocuk oyuncağı kurulum hizmetimiz ücretsiz olup talep ettiğiniz her noktaya oldukça uygun taşıma ve kurma kendi araçlarımız ile gerçekleştirilmektedir. Kirala360 Platformu senelerden beri kiralama sektöründe bulunan ve kaliteli organizasyon ürünlerini rekabetçi fiyatlarla piyasaya süren dijital uygulamadır.

Kubbeli çadırlarımızı kiralarken içiniz rahat olsun. Kubbeli çadırlarda herhangi bir kurulum problemi yaşamazsınız. Bu sorumlulukları firmamız üstlenmektedir. Kiralanacak ürünlerimizin kurulumları taşımaları ve beraberinde de montaj sırasında tecrübeli ve yetenekli personel ile birlikte çalışmaktayız Etkinlik hizmetlerimiz bu şekilde siz ve konuklarınız için sorunsuz ve disiplinli bir şekilde organizasyon devam etmektedir.

 

 

 

Kiralık Kubbeli Çadır


Doğru kubbeli çadır varyasyonlarını kullanarak kendinize en ideal dev etkinlik alanını oluşturmanız mümkün. Kubbeli çadırlarımız Dünya standartlarında olup kaliteli iskelet ve ithal dayanıklı kumaş kullanılarak üretilmiştir.Kiralık kubbeli çadır ve diğer ürün grupları ile ilgili müşteri temsilcimiz ve satış personelimiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Kubbeli çadırların kurulumu konusunda içiniz rahat olsun. Kirala360 bu konuda sizlere sınırsız destek sağlamaktadır. Bilgi ve fiyat talebi için 7/24 telefon numaramızı veya whatsapp sipariş numarasını kullanabilirsiniz. bununla beraber Sayfada bulunan form üzerinden üzerinden randevu desteği alabilirsiniz. Trend ürünleri arayan personelimiz ve kategori sorumlularımız yıldan yıla sizler için sana özel modelleri stoklarımıza eklemek için emek vermekte ve verimli ve trend ürünleri kataloğumuza eklemektedir kiralık ürünlerimiz üzerine çok daha fazlası için hemen iletişime geçin. Kiralık kubbeli çadır hizmet ve ürünlerimizde eşi benzeri olamayan modelleri Kirala360 üzerinden rezervasyon oluşturabilirsiniz kiralık ürünlerimiz görselleri en güncel görseller olup bu görseller dışında da farklı ürünlerimiz mevcuttur.

Etkinliklerin önemli parçalarından biri olan kubbeli çadırlar genellikle plastik masa sandalye setleriyle beraber sipariş edilmektedir.Kiralık kubbeli çadır ürünlerimizin yanında talepleriniz doğrultusunda kiralık bir çok ürünler birlikte set olarak tercih edilebilir Kombine setleri ile organizasyonunuzu fırsat ücretlerle gerçekleştirebilirsiniz Kiralık setler ile ilgili çok daha fazlası için hemen iletişime geçin. Kiralık kubbeli çadır kiralık ürünlerimiz periyodik bakıma sokulmaktadır Stoklarımızdaki kiralık ürünlerimiz sezondan sezona sıfırlanmakta eskiyen ürünler stoklarımızdan silinir Sorumluluğumuzdan dolayı en kaliteli ürünler müşterilerimizin etkinliklerine gönderilmektedir. Kirala360 platformundan çok kolay bir şekilde randevu oluştabilmeniz ve rezervasyonlarınızı yönetmek mümkündür. Sipariş veya siparişler verebilmek için ön siparişi formu ön sipariş formunu doldurabilir bununla beraber telefon ile canlı destek veya whatsapp destek uygulaması üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.

 

Hızlı Teklif Formu

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Kubbeli Çadır Kiralama Fiyatları


  Kubbeli Çadır kiralama sektörünün en cazip ücretlerini sunan Kirala360 platformundan hemen randevunuzu oluşturun. Kirala360 ürün stokları her zaman en beğenilen kiralık Kubbeli Çadır ürünlerinden oluşmaktadır. İmalatçı olduğumuz bir çok ürün ile kiralama hizmeti verdiğimiz için en cazip fiyatları sizlere sunabiliyoruz hizmetlerimizin fiyatını belirleyen en önemli faktör adet miktarıdır .Yüksek miktarlı kiralama ürünlerinde fırsatlarımız mevcuttur. Sectiginiz modeller ürünümüzün ücretini belirleyen en önemli faktörler arasında yer almaktadır. Kiralama ile satın almaya göre çok daha karlı bir şekilde organizasyonunuzu yönetebilirsiniz. Satın alınmış ürünlerde Kubbeli Çadır kiralamaya göre işletme ve depolama gibi maliyetler oluşacaktır. Danışmanlık ve kurulumu hizmetlerine Kubbeli Çadır kiralama hizmetimizin tanında hiç bir ücret ödemeden ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma ve kiraladığınız ürün miktarına göre nakliyat ücreti oluşabilmektedir. Kubbeli Çadır kiralama hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi fiyat ve çok daha fazlası için müşteri hizmetlerimiz ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon