Kubbeli Çadır Kiralama

Kubbeli Çadır Kiralama


Herhangi bir çadırın orta kısmının sivri ve yüksek olması, o çadırı kubbeli çadır olarak tanımlayabilir. Kubbeli çadırlar daha yüksek ve ferah alan talebi olan müşterilerimiz tarafından daha sık tercih edilmektedir.

Kubbeli çadır kiralamasında montaj ve söküm ücretsiz olarak ekibimiz tarafından yapılır.Kubbeli çadırlarda nakliyat ücreti ise kullanıcıya aittir. Kurumumuz nakliyat hizmetini ayrıca sağlamaktadır.

Kubbeli çadırlarda kullanılan branda, yangınlara karşı alev yürümez ham maddeden imal edilmektedir. Kubbeli çadırlarımız ISO ve diğer uluslararası standartlara göre üretilmiştir. Rüzgar dayanımı yüksektir. Yağmurdan ve kardan etkilenmezler.

Kubbeli çadırlarımızda minimum kiralama adedi 1 adet olup maksimum kiralama dedi 140 adet olarak belirlenmiştir. Kubbeli çadırlarımızı birleştirerek tek bir parça görünümlü çadır grupları oluşturabilirsiniz.

Kubbeler Türk Osmanlı ve Bizans kültürünün önemli yapılarından biridir. Bunun en büyük nedenlerinden biri kubbenin bulunduğu ortamı daha ferah ve geniş göstermesidir. Kubbe çadırlarla da ferah ve konforlu bir etkinlik alanı oluşturmanız mümkündür. Kataloğumuzun tamamında ve href="https://www.kirala360.com/cadir-kiralama/">Kubbeli çadır kiralama ürünümüzde de Türkiye’nin her yerinde hiç bir ücret olmadan kurulum eğitimli personel tarafından yapılmaktadır. ülkemizin tüm ilçelerinde en uygun fiyat garantisi ve Kirala360 a özel çeşitleri barındıran Kirala360 Platformu en popüler kiralama platformudur. Korona pandemisi durumundan dolayı etkinlik katılımcılarının sorunsuz zaman geçirebilmeleri amacıyla ürün ve araçlarımız uluslararası standartlarda dezenfeksiyon çalışmaları yapılmakta çalışma arkadaşlarımız bu doğrultuda eğitim almaktadır.
Kubbeli çadırlarımız yan yana eklenerek etkinlik alanı arttırılabilmektedir. bütün çadırlarımız birbirleri ile entegre bir şekilde çalışmaktadır. Kubbeli çadır kiralama hizmetimizi sipariş vermek çocuk oyuncağı kurulum hizmetimiz ücretsiz olup talep ettiğiniz her noktaya oldukça uygun taşıma ve kurma kendi araçlarımız ile gerçekleştirilmektedir. Kirala360 Platformu senelerden beri kiralama sektöründe bulunan ve kaliteli organizasyon ürünlerini rekabetçi fiyatlarla piyasaya süren dijital uygulamadır.

Kubbeli çadırlarımızı kiralarken içiniz rahat olsun. Kubbeli çadırlarda herhangi bir kurulum problemi yaşamazsınız. Bu sorumlulukları firmamız üstlenmektedir. Kiralanacak ürünlerimizin kurulumları taşımaları ve beraberinde de montaj sırasında tecrübeli ve yetenekli personel ile birlikte çalışmaktayız Etkinlik hizmetlerimiz bu şekilde siz ve konuklarınız için sorunsuz ve disiplinli bir şekilde organizasyon devam etmektedir.

 

 

 

Kiralık Kubbeli Çadır


Doğru kubbeli çadır varyasyonlarını kullanarak kendinize en ideal dev etkinlik alanını oluşturmanız mümkün. Kubbeli çadırlarımız Dünya standartlarında olup kaliteli iskelet ve ithal dayanıklı kumaş kullanılarak üretilmiştir.Kiralık kubbeli çadır ve diğer ürün grupları ile ilgili müşteri temsilcimiz ve satış personelimiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Kubbeli çadırların kurulumu konusunda içiniz rahat olsun. Kirala360 bu konuda sizlere sınırsız destek sağlamaktadır. Bilgi ve fiyat talebi için 7/24 telefon numaramızı veya whatsapp sipariş numarasını kullanabilirsiniz. bununla beraber Sayfada bulunan form üzerinden üzerinden randevu desteği alabilirsiniz. Trend ürünleri arayan personelimiz ve kategori sorumlularımız yıldan yıla sizler için sana özel modelleri stoklarımıza eklemek için emek vermekte ve verimli ve trend ürünleri kataloğumuza eklemektedir kiralık ürünlerimiz üzerine çok daha fazlası için hemen iletişime geçin. Kiralık kubbeli çadır hizmet ve ürünlerimizde eşi benzeri olamayan modelleri Kirala360 üzerinden rezervasyon oluşturabilirsiniz kiralık ürünlerimiz görselleri en güncel görseller olup bu görseller dışında da farklı ürünlerimiz mevcuttur.

Etkinliklerin önemli parçalarından biri olan kubbeli çadırlar genellikle plastik masa sandalye setleriyle beraber sipariş edilmektedir.Kiralık kubbeli çadır ürünlerimizin yanında talepleriniz doğrultusunda kiralık bir çok ürünler birlikte set olarak tercih edilebilir Kombine setleri ile organizasyonunuzu fırsat ücretlerle gerçekleştirebilirsiniz Kiralık setler ile ilgili çok daha fazlası için hemen iletişime geçin. Kiralık kubbeli çadır kiralık ürünlerimiz periyodik bakıma sokulmaktadır Stoklarımızdaki kiralık ürünlerimiz sezondan sezona sıfırlanmakta eskiyen ürünler stoklarımızdan silinir Sorumluluğumuzdan dolayı en kaliteli ürünler müşterilerimizin etkinliklerine gönderilmektedir. Kirala360 platformundan çok kolay bir şekilde randevu oluştabilmeniz ve rezervasyonlarınızı yönetmek mümkündür. Sipariş veya siparişler verebilmek için ön siparişi formu ön sipariş formunu doldurabilir bununla beraber telefon ile canlı destek veya whatsapp destek uygulaması üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.

 

Hızlı Teklif Formu

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Kubbeli Çadır Kiralama Fiyatları


  Kubbeli Çadır kiralama sektörünün en cazip ücretlerini sunan Kirala360 platformundan hemen randevunuzu oluşturun. Kirala360 ürün stokları her zaman en beğenilen kiralık Kubbeli Çadır ürünlerinden oluşmaktadır. İmalatçı olduğumuz bir çok ürün ile kiralama hizmeti verdiğimiz için en cazip fiyatları sizlere sunabiliyoruz hizmetlerimizin fiyatını belirleyen en önemli faktör adet miktarıdır .Yüksek miktarlı kiralama ürünlerinde fırsatlarımız mevcuttur. Sectiginiz modeller ürünümüzün ücretini belirleyen en önemli faktörler arasında yer almaktadır. Kiralama ile satın almaya göre çok daha karlı bir şekilde organizasyonunuzu yönetebilirsiniz. Satın alınmış ürünlerde Kubbeli Çadır kiralamaya göre işletme ve depolama gibi maliyetler oluşacaktır. Danışmanlık ve kurulumu hizmetlerine Kubbeli Çadır kiralama hizmetimizin tanında hiç bir ücret ödemeden ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma ve kiraladığınız ürün miktarına göre nakliyat ücreti oluşabilmektedir. Kubbeli Çadır kiralama hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi fiyat ve çok daha fazlası için müşteri hizmetlerimiz ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

  Kubbeli çadırlar diğer çadırlardan farklı olarak görsel açıdan zenginlik ve farklılık katmaktadır. Şekilleri sebebiyle daha gneiş ve ferah bir alan oluşturmaktadırlar. Bu tür çadırlar diğer çadırlara göre hava koşullarından etkisinin fazla olduğu yerlerde yapılacak etkinliğin engellenmemesi için kullanılmaktadır. Çadır kumaşları dış etkenlerden etkilenmez yanmaz kumaş çeşitleridir. Bu çadırlar bulunduğu doğal ya da beşeri ortama güzel şekilde ayak uydurmakla birlikte tasarım açısından da esnek bir yapıya sahiptir. Dışarıdan gösterişli ve heybetli görünmektedirler. Kubbeli çadırlar, kongre ve fuarlar kullanılmakla birlikte gazebo çadır seçeneği ile birlikte dayanıklı, neme ve rüzgara karşı güçlendirilmiştir.

  Bu Ürünler İlginizi Çekebilir


   

  Dugun Cadiri Kiralama

  Düğün , nişan etkinlikleri her geçen gün kır düğünü ve açık alan etkinliği formatına dönüşmektedir. Bizlerde bu taleplere cevap vermek için düğün ve nişan için özelleşmiş çadır modelleri hazırladık. Kubbeli Cadir Kiralama yanında kiralayabileceğiniz bir başka ürünümüz ise Dugun Cadiri Kiralama kiralama hizmetidir. Size sunduğumuz fırsat sayesinde kiralık Kubbeli Cadir Kiralama ve Dugun Cadiri Kiralama hizmetimizden yüksek iskonto ile faydalanın. İşinizi riske atmayın. Firmamız Türkiye'nin en güvenilen ürün kiralama platformlarından biridir. Bulunduğunuz herhangi bir konuma uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz devam etmektedir. Ürün kurulumu için fiyata ek bir ödeme kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Semsiye Kiralama

  3x3 , 4x4 ,5x5 ve bir çok farklı diğer ölçüde Dev Şemsiye ürünlerimizi kiralayarak hem lüks bir etkinlik düzenleyebilir hem de çevre şartlarını minimuma indirebilirsiniz. Fırsat ürünlerimizde bir diğer olan Semsiye Kiralama kiralama hizmetimiz ile Kubbeli Cadir Kiralama ürününü beraber kiralayın ve karlı çıkın Kubbeli Cadir Kiralama ve Semsiye Kiralama ürünlerini beraber kiraladığınızda hem daha uygun bir fiyat teklifi alacaksınız. Hem de tek nakliyat fırsatından yararlanacaksınız. Kirala360 internet'in en geniş stoklara sahip kiralama uygulamalarından biridir. Türkiye'nin tüm şehirlerine uygun fiyatlı nakliyat hizmeti bulunmaktadır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için ek ücret istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Stand Cadiri Kiralama

  Kiralık Kubbeli Cadir Kiralama hizmetimizin yanında bir çok müşteri organizasyon ve etkinlikleri için Stand Cadiri Kiralama kiralama hizmetimizden de faydalanamaktadır Standlar ve fuarlar için özel hazırlanmış ve istediğiniz ölçülere veya şekillere göre esnek olarak değişebilen dış mekan çadırlarımızı hemen inceleyin Kirala360 üzerinde yaptığınız toplu kiralama siparişlerinde müşterilerimize özel iskonto uygulanmaktadır. Bu fırsatı kaçırmayın. Kirala360 Türkiye'nin en büyük kiralık ürün merkezlerinden biridir. Türkiye'nin tüm şehirlerine uygun fiyatlı nakliyat hizmeti bulunmaktadır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için ek ücret talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Organizasyon Cadiri Kiralama

  Düzenlenen organizasyonlarda Kubbeli Cadir Kiralama ve Organizasyon Cadiri Kiralama kiralama hizmetlerimiz bir çok müşteri ve ajans tarafından beaber kiralanmaktadır. Organizasyon çadırları genellikle dev boyutlarda olan çadırlardır. Ancak organizasyonun tipine göre daha küçük boyutlarda olanlarda bulunmaktadır. Platformumuzdan istediğinize uygun çadır bulabilirsiniz. Etkinliğinizi en uygun maliyetlerle tamamlamak için kiralık Kubbeli Cadir Kiralama ve kiralık Organizasyon Cadiri Kiralama hizmetlerimizden beraber yararlanın. Nakliyat ve diğer indirimlerden faydalanaın. Kurumumuz Türkiye'nin en güvenilen kiralık ürün uygulamalarından biridir. Her bölgeye ve şehire nakliyat hizmetimiz devam etmektedir. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için ek bir ödeme istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Tente Kiralama

  Kiralık Kubbeli Cadir Kiralama hizmetimizin beraberinde sunduğumuz fırsat olan Tente Kiralama kiralama ürünümüz ile de ilgilenebilirsiniz. Etkinliğinizin hem daha gösterişli hem de daha tertipli durmasının yanı sıra dış koşulları azaltmak için Tente Kiralama hzimetinden faydalanabilirsiniz Size sunduğumuz fırsat sayesinde kiralık Kubbeli Cadir Kiralama ve Tente Kiralama hizmetimizden yüksek iskonto ile faydalanın. İşinizi riske atmayın. Firmamız internet'in en başarılı kiralama uygulamalarından biridir. Türkiye'nin tüm şehirlerine uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz vardır. Ürün kurulumu için ek ücret istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 16 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Kukla Gösterisi Kiralama
  Fiyat
  TRY 1600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon