Köz Mısırcı Kiralama


Konuklarınızı ağırladığınız özel gün ve etkinliklerde onların kendilerini mahallelerinin sıcak atmosferinde hissetmelerini istiyorsanız firmamızın sağladığı köz mısırcı kiralama hizmetimiz sizin için ideal bir seçenek olacaktır. Konuklarınıza mis gibi kokan ve nostaljik bir hava sunan köz mısırcı kiralama hizmetimizle renkli ve sıra dışı ikramlar sunabilirsiniz. Son dönemlerde fuar etkinliklerinde, kır düğünlerinde, pikniklerde, panayırlarda ve bayi toplantısı gibi etkinliklerde sıklıkla köz mısırcı kiralama hizmetimiz talep edilmektedir. Firmamız yıllardır birçok organizasyona köz mısırcı kiralama hizmetimizi ulaştırmaktadır. Konuklarınızı ağırladığınız önemli gün ve kutlamalarınızda uzman ekibimiz sizlere hem sağlıklı hem de lezzetli ikramlarımızı köz mısırcı kiralama hizmetimizle beraber size ulaştırmaktadır. Sizlere köz mısırcı kiralama hizmetimizi sağlarken her türlü kaliteyi ve kolaylığı sağlamaktayız. Dilediğiniz zaman firmamızı arayarak istediğiniz organizasyonunuz için köz mısırcı kiralama hizmetimizi talep ederek konuklarınıza hoş ve alışılmışın dışında ikramlar yapabileceğiniz etkinlikler yapabilirsiniz. Yıllardır verdiği hizmetlerde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini en temel hedefi haline getiren firmamız sizlere önemli gün ve kutlamalarınızda köz mısırcı kiralama ve diğer hizmetlerini ulaştırmaktan dolayı mutluluk duymaktadır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Köz Mısırcı


  Firmamızdan özel gün ve kutlamalarınız için kiralık köz mısırcı hizmetimizi talep ettiğinizde işini uzmanlıkla yapan ekip arkadaşımız işini titizlikle yaparak konuklarınıza lezzetli ve hijyenik sunumlar yapmaktadır. Oldukça lezzetli ve herkes tarafından sevilen bir hizmet olan kiralık köz mısırcı hizmetimiz sizlerin her organizasyonu için iyi bir tercih olacaktır. Alanında uzman ekip arkadaşımız sizlere kiralık köz mısırcı hizmetimizi sunarken sıcak bir şekilde ikramlarını sunacaktır. Kiralık köz mısırcı hizmetimiz sizlere sıcak ve taze bir şekilde servis edilmektedir. Dilediğiniz zaman firmamızı arayarak organize ettiğiniz etkinliğin büyüklüğü fark etmeksizin kiralık köz mısırcı hizmetimizi talep edebilirsiniz. Firmamızı arayarak en güncel ve modern kiralık köz mısırcı hizmetini organizasyonlarınız için talep edebilirsiniz. Konuklarınız organizasyonlarınızda keyifle onlara sunulan közde mısırları yemenin tadını çıkaracak. Firmamızdan dilediğiniz zaman kiralık köz mısırcı hizmetimizi talep ederek hiçbir zahmete ve endişeye girmeden hizmetimizi ayağınıza kadar getirtebilir ve tadını çıkarabilirsiniz. Herhangi bir sayı sınırlaması olmaksızın dilediğiniz zaman dilediğiniz organizasyon adresine konuklarınıza keyifli ikramlar sunabilmek için kiralık köz mısırcı hizmetimizi dilediğiniz zaman firmamızdan talep edebilirsiniz.

   

  Köz Mısırcı Kiralama Fiyatları


  Organizasyonlarınıza sokak satıcılarının o samimi ve lezzetli ikramlarını taşımanın hem pratik hem de ekonomik yolu firmamızdan geçer. Sizler de bütçenize en uygun olan köz mısırcı kiralama fiyatlarımızı öğrenebilmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Son dönemlerde uygun köz mısırcı kiralama fiyatlarımızdan yararlanarak birçok etkinliğe imza atan müşterilerimiz olmuştur. Konuklarınızın organizasyonlarınızdan memnun bir şekilde ayrılmasında önemli bir etken olan ikramlarınızı firmamızın size sağlayacağı uygun köz mısırcı kiralama fiyatlarından yararlanarak yapabilirsiniz. Profesyonel çalışanlarımız tarafından sizlerin ayağına kadar ulaşacak olan hizmetimizi sizlere en uygun olan köz mısırcı kiralama fiyatlarımızdan yararlanarak tercih edebilirsiniz. Hayallerinizdeki tüm organizasyonlarınız için firmamızın sizlerin bütçesine özel belirlediği köz mısırcı kiralama fiyatları ve diğer hizmetlerimizin fiyatlarını uzman ekibimizden talep edebilirsiniz. Firmamızın sizlere organizasyonlarınızdan önce sunacağı köz mısırcı kiralama fiyatları sizlerin talep edeceği köz mısırcısına, sizlerin ağırlayacağı konuk sayısına ve sizlerin belirteceği organizasyon adresinin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. Sizler dilediğiniz zaman firmamızla iletişime geçerek alanında uzman olan ekip arkadaşlarımızdan dizlerin bütçesine en uygun köz mısırcı kiralama fiyatlarının yer aldığı teklifleri alabilirsiniz. Dilediğiniz organizasyonunuza uygun köz mısırcı kiralama fiyatlarımızdan yararlanarak samimi ve lezzetli ikramlar sunabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 34 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Köz Mısırcı
  Fiyat
  TRY 4500
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Köz Mısırcı Kiralama”

  1. servis elemanı da gelecek mi ..? haşlama mısır da yapabilir misiniz yanında ..? 60 kişilik servis yapabilir misiniz ..? fiyat ne olur ..? odunla mı közleyeceksiniz mısırları ..?

  2. mısırları biz seçebilir miyizz ..? 15 kişilik servis yapabilir misiniz ..? 1 saatlik kiralama olur mu ..? fiyat nedir..? mangal kömürüyle mi yanacak ..?

  3. sadece standı mı göreceksiniz..? malzemeler ve servis elemanı da gelebilir mi ..? her şey dahil fiyat nedir ..? 5 günlük kiralama olur mu ..? 40 kişiye servis yapabilir misiniz ..?

  4. sinema çıkışı için kiralayabilr miyiz ..? servis elemanı da gelebilir mi ..? 60 küsür kişilik servis yapılabilir mi ..? yetmezse ekleme yapılabilr mi .. ? fiyat ne olur ..?

  5. sokak etkinliğimiz için kiralayabilir miyiz ..? servis elemanı da gelecek mi .. ? mısır biterse takviye yapar mısınz ..? ne kadar sürede gelebilirler adrese ..? fiyat nedir ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon