Kolsuz Plastik Sandalye Kiralama


Bireysel veya kurumsal organizasyonlarınız; açık hava etkinlikleri, seminer, fuar, sokakta düzenlenen iftarlar ve çeşitli etkinlikleriniz kapsamında, kiralama hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız. Kolsuz plastik sandalye kiralama hizmetimiz de bu doğrultuda, uygun fiyatlar ile hizmetinizdedir. Kolsuz sandalye ürünümüz olduğu gibi, farklı modellerde sandalye ürünlerimizde bulunmaktadır. Organizasyon konseptinize en uygun olan ürünü, tercih edebilirsiniz. Plastik sandalyeler genelde, açık hava da düzenlenen etkinlik ve aktivitelerde kullanılmaktadır. Ayrıca, sandalye süslemeleri ile dilerseniz farklı organizasyonlarınızda da kullanım sağlayabilirsiniz. Kiralama hizmetimiz, nakliyat ve kurulum gibi aşamalardan oluşmaktadır. Hizmet içeriğimiz, sizlerin ihtiyacı ve talebi doğrultusunda oluşturulmaktadır. Tabii ki bu kapsamda, hizmet bütçesi de sizlere sunulur. Profesyonel bir ekipten, kiralama hizmeti almak için, bizi tercih edebilirsiniz. Özenli kiralama hizmet içeriğimiz ve kullanılışlı ürünlerimizle, birinci sınıf bir hizmet alırsınız. Sizlerde, organizasyonlarınız doğrultusunda, ekonomik çözümlere ulaşmak için, kiralık kolsuz plastik sandalye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kaliteli ürünlerimiz ile yılın her günü, siz değerli müşterilerimize, hizmet etmekten memnuniyet duymaktayız. Kaliteli hizmet anlayışımızla, kullanılışlı kolsuz plastik sandalye ürünlerimizi, dilediğiniz sayıda kiralayabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Kolsuz Plastik Sandalye


Firmamız bünyesinde, kolsuz plastik sandalye ve farklı modelle sandalye ürünlerimiz bulunmaktadır. Etkinlikleriniz doğrultusunda, konsepte uygun olan sandalyeyi kiralayabilirsiniz. Size özel fiyatlarımız ile kiralama hizmetimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Kiralama hizmetlerimiz, nakliyat ve kurulum gibi ayrıntıları da içermektedir. Fakat, bunlar tamamen sizlerin talebi doğrultusunda, değişikliğe uğramaktadır. Her bir müşterimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimiz, gayet ekonomiktir. Kolsuz plastik sandalye kiralama fiyatları da bunu göz önüne alarak oluşturulmuştur. Ürünlerimizin her biri sağlam ve kalitelidir. Yıpranmış ürünlerimiz asla hizmetinize sunulmaz. Kiralama hizmeti dahilinde, çalışma arkadaşlarımız tarafından ürünler kontrol edildikten sonra, hizmetinize sunulur. Uygun bütçelere sahip hizmetlerimizden, herkes kolayca faydalanabilir. Bireysel ya da kurumsal olarak, istediğiniz sayıda kolsuz plastik sandalye kiralayabilirsiniz. Güler yüzlü ekibimiz, her bir müşterilerimize özenle hizmet etmektedir. Prensiplerimiz gereği, önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir. Bu nedenle, hizmetler dahilinde bizlere yaptığınız olumlu-olumsuz dönüşler dikkate alınır. Ve yaşanan sorunlar doğrultusunda, gerekli alt yapı çalışması ve iyileştirme yapılır. Sizlerde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, kiralık kolsuz plastik sandalye hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Kolsuz Plastik Sandalye Kiralama Fiyatları


Kolsuz plastik sandalye kiralama hizmetimiz ve farklı kategorideki kiralama hizmetlerimiz, özenle sizlere sunulur. Ürün yelpazemiz sizlerin talepleri doğrultusunda, daha da gelişmiştir. Etkinlik ve aktiviteleriniz dahilinde, ihtiyacınız olan her türlü ürüne bizler aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Organizasyon konseptiniz doğrultusunda, bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Çalışma arkadaşlarımız, özenle sizlere yardımcı olacaktır. Çalışma ahlakımız gereği, her müşterimiz bizim için ayrıcalıklıdır. Ve her müşterimize gereken önem ve hassasiyet gösterilir. Kiralama hizmetlerimiz ve nakliyat, sunum gibi hizmetlerimiz dahil, her birinde gereken titizlik gösterilmektedir. Uzun yıllar bu sektörde hizmet veren bir firma olarak, müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik, gereken inceliklere sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Kiralama hizmeti ve iletişime konusunda iş akışı özenli ve hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Özenle hazırlanan kiralama hizmetlerimize, bütçe açısından da gereken hassasiyet gösterilmiştir. Bu nedenle, kolsuz plastik sandalye kiralama fiyatları da ekonomiktir. Kısa süreliğine ihtiyacınız olan ekipmanları, satın almak yerine kiralamanız, her açıdan sizlere avantaj sağlayacaktır. Avantajlı ve kaliteli hizmetlerimizden, yararlanmak için bizi tercih edebilirsiniz. Kullanılışlı ve kaliteli ürünlerimizle, yılın her günü sizlere hizmet etmek için buradayız. Kolsuz plastik sandalye ürünlerimizi, istediğiniz sayı da kiralayabilirsiniz. Uygun fiyat kampanyalarımız ile hizmetinizdeyiz. Sandalye ürünlerimiz ve diğer ürünlerimizle alakalı, bilgi için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 26 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Kolsuz Plastik Sandalye
Fiyat
TRY 2
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
mecnun

iftar için kiralamak istiyoz da elinizde 2000 tane var mı ..? bir günlük fiyat ne olur, sevkiyat ve taşıma kurma size mi ait olacak ..? kırılma gibi bir durumda yenisini getirir misiniz ..?

Mihrimah

En fazla kaç tane kiralayabilirizz ..? Sağlam mıdır ..? Beyaz dışında da bir renginiz var mı ..? Taşımasını siz yapar mısınızz ..?

semih

üründe renk seçeneği nedir..?ürün teslim süreniz nedir..?gün içinde 200 tane teslim şansınız var mı..?ürüne taksitli fiyat ne olur..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?

hüsna

ürün yeterince sağlam mı ..? üzerine yastık giydirme şansınız da var mı ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? 200 tane için fiyat ne olur ..? taşıması da size mi ait ..?

şevket dar

toplu kiralama da indirim olur mu ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? bahçelievler e servisiniz va rmı ..? siz dizebilir misiniz ..? organziaston bitince de toplar msıınız ..?

metehan serem

belediye etkinlikleri için toplu kiralama yapabilir miyiz ..? 1000 tane var mı ekinizde..? indirim olur mu ..? taşıma ve dizme size mi ait..? sağlam mı sandalyeler .. ?