Kolon kiralama


Yapacağınız doğum günü partileri, davetler, düğün, kına gecesi, sünnet düğünü, ev partileri gibi organizasyonlarda mutlaka lazım olacak en önemli malzemelerden biri kolondur. Kolon kiralaması tarafımızdan sizler için sağlanmaktadır. Organizasyonlarınızda tarafımızdan sağlayacağınız kolonlar ile misafirlerinize kendi seçtiğiniz müzik ve şarkılarla eşsiz anlar yaşatabilir onları memnun edebilirsiniz. Kolon kiralamada dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan biri ses düzeyidir. Firmamız tarafından yapacağınız kolon kiralama ile istediğiniz alanda istediğiniz şekilde ses düzeyine ulaşma imkanınız bulunmaktadır. Özellikle açık havalarda yapılacak olan organizasyonlarda ses açısından korkular yaşanabilir. Ancak bizden yapacak olduğunuz kolon kiralama ile bu konuda da size en güzel yardım bizden gelecektir. Bizden yapacağınız kolon kiralama ile bu yükü omuzlarınızdan tamamen alacak sizi rahatlatacağız. Kolon kiralama da belirteceğiniz sayı ve organizasyonun yapılacağı alan kolon sayısını ve büyüklüğünü belirlemekte önemli bir rol oynamaktadır. Kolon kiralama esnasında bu bilgiler göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer alanınız oldukça geniş bir alan ise birden fazla kolon kiralaması yapılması gerekebilir. Kolonlarımız her ortama uyumlu olup beklediğiniz ve en önemlisi istediğiniz gibi olacaktır. Kusursuz bir ortam yaratmak istiyorsanız müzik ve şarkı bunun vazgeçilmezidir.

Fiyat ve Teklif Al

nedenkirala360

Ahşap Masa Fiyatları


Düğünlerinizde, bahçe davetlerinizde, pikniklerinizde vb. bir çok organizasyonlarınızda ahşap masa kullanmak en iyi seçeneğiniz olacaktır. Firmamız size ahşap masa kiralama hizmetini sağlıyor. Talep ettiğiniz ahşap masa sayısına göre fiyatlandırma yapmaktayız. En uygun ahşap masa fiyatlarıyla firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Ahşap masa kiralama fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Firma olarak sizlere düşük maliyetle kaliteli hizmet sağlamaktan mutluluk duyarız. Sevdiklerinizi ağırladığınız özel günlerinizin keyifle geçmesini onların organizasyonlarınızdan memnun ayrılmasına sizin kadar bizde önem veriyoruz. Bu noktada siparişlerinizi dilediğiniz yere getiriyor masa ihtiyacına ayıracağınız zamanınızı size kazandırıyoruz. Ahşap masa fiyatlarımız bütçenize uygun bir şekilde fiyatlandırılmıştır. Kirala360 olarak uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vermeye ve taleplerinize cevap vermeye yılın tüm günleri aralıksız devam ediyoruz. Mutlu günlerinizde sevdiklerinizle güzel organizasyonlarda buluşmanız için firma olarak sizlere kolaylık sağlamaya devam ediyoruz. Bizimle iletişime geçin ve ahşap masa kiralama fiyatlarımız hakkında bilgi edinin. Ahşap masaların en çok yakıştığı bahçelerinizde güzel organizasyonlara imza atabilirsiniz. Gündüz güneşin eşliğinde akşam yıldızların ışıltısı altına açık alanda planladığınız tüm organizasyonlara uygun ahşap  masa kiralama hizmeti vermekteyiz. Ahşap masa fiyatlarımız öğrenmek için bizimle iletişime geçin ve talep ettiğiniz ahşap masa sayısına göre bir fiyatlandırma yapalım.

Hakkımızda Yorumlar

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 28 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Kolon
Fiyat
TRY 150
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ilda

ürün kaç parçadan oluşuyor..?net ebatları nelerdir..?renk seçeneği var mı..?kurulum sizemi ait..?montaj dahil fiyatınız nedir..?

taşkın

kolonların boyutu nedir ..? tiyatro sahnesi için hangisi uygun ..? 5 tane kiralasak kaça olur ..? taşımasını da siz mi yapacaksınız ..? ses kalitesi nasıl ..?

hürrem nur

araba için olan modelleriniz de var mı ..? ne kadar sürede teslim edersiniz..? parça sayısını biz seçebilir miyiz, set olarak mı göndereceksiniz ..? fiyat ne olur en son ..?

zeynep bal

adrese teslimat ve kurulum yapacak mısınz ..? hangi markanın ürünleri gelecek ..? boyutlarını seçebilir myiiz ..? taşıması da sizden mi acaba ..? fiyat nedir ..?

şakir kral

kına gecesi için kiralayabilir miyiz ..? 150 kişilik salona hangisi daha uygun olur ..? taşıma ve kurulum sizden mi ..? fiyat nedir ..? prova da yapacak mısınız ses kalitesini denetlemek için ..?

sibel varlı

konser için getireibilir misiniz ..? ne kadar kaliteli ürün acaba, boyutu nedir, 6 tane alabilir miyiz ..? kurulum ve taşıma sizden mi acaba ..?

Bahar Özlem Albaş

Merhabalar, kır düğünüm için kolon kiralamak istiyorum. Ancak düğünümün yapılacağı mekân çok geniş ve açık olduğundan dolayı ses konusunda sıkıntı yaşamaktan korkuyorum. Sesin tüm mekâna eşit yayılmasını istiyorum. Ses kaliteniz hangi düzeyde? Kolonların uzunluğu ne kadardır? Farklı bir renk seçeneği elinizde var mı? Kolonları siz gelip kuracaksınız değil mi? Bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.

Kirala360 Destek

Eğer açık ve geniş bir alanda düğün yapacaksanız mekânın büyüklüğüne göre birden fazla kolon kiralamanız gerekebilir. Böylece kolonlar sayesinde ses, mekâna eşit yayılabilir, aksi takdirde sıkıntı yaşanabilir. Ses kalitemiz gayet iyidir hatta kurulum bize ait olduğundan kurduktan sonra, ses kontrolü yapabiliriz. Maalesef siyah dışında başka bir renk seçeneğimiz yok. Şimdiden iyi eğlenceler.

Alya Denizgünü

Kardeşimin mezuniyet töreninde okulla birlikte bir organizasyon gerçekleştiriyorum. Bu konuda okul tarafından görevlendirildim, kiralama firmalarıyla çalışmak istiyoruz. İstanbul kolon kiralama için sizinle çalışmamız mümkün mü? Okullara özel bir indiriminiz oluyor mu? Kolonların büyüklükleri nedir?

Kirala360 Destek

Merhabalar, sizinle seve seve çalışırız. Okullar için özel bir indirimimiz yok ancak başka ekipmanlar da kiralayacaksanız, sizler için indirimler yapabiliriz. Öğrencilerimizin mezuniyetinin iyi geçmesini bizler de çok isteriz. Kolonlarımız boyutlarına göre değişiyor. Salonun büyüklüğünü, kaç kişi olacağını söylerseniz ona göre bir kolon öneririz sizlere. 

Ersin Görgülü

Şirket içinde çalışanları eğlendirmek ve biraz da bu günlerin stresini üzerlerinden atmak için küçük bir organizasyon yapmayı düşünüyoruz. E bunun için de olmazsa olmaz bir ses sistemine ihtiyacımız var elbette. Kiralık kolon için günlük fiyatlarınızı ve ürünlerinizin boyutlarını ve sisteminizde kaç adet kolon bulunduğu gibi bilgileri sizden ayrıntılı olarak rica ediyoruz. 

Kirala360 Destek

Bu tip özel organizasyonlar için yıllardır bu işi yapıyor ve müşterilerimizi mutlu ediyoruz. Onlar mutlu oldukça ve istediklerine ulaştıkça biz de iş hayatının vermiş olduğu iş hazzını yaşıyoruz. Sizin için de şirket içinde yapılacak bu aktivite için kiralık kolon özelinde çalışmak bizi çok mutlu edecektir. Sizin de mutlu olacağınıza eminiz. Kolon sistemlerimiz ile ilgili fiyat bilgilerini vermiş olduğunuz posta adresine hemen gönderiyoruz.