Koca Ayak Oyunu Kiralama


Yapacağınız organizasyonlarda ortamı daha eğlenceli bir hale getirmek istiyorsanız koca ayak oyunu kiralaması yapmak çok doğru bir seçim olacaktır. Misafir, konuk ve ya katılımcılarınıza çok çık eğlenceli şölen tadında anlar yaşatmak için koca ayak oyunu kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz koca ayak oyunu kiralama hizmetimiz karşısında sizi ve en önemlisi misafir konuk ve ya katılımcılarınızı memnun bırakmak en temel görevimizdir. Oldukça güvenli bir koca ayak oyunu kiralaması yapmaktayız. Çünkü siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek adına emek vererek koca ayak oyunu kiralaması gibi bir çok organizasyon ürünleri kiralaması yapmaktayız. Sizlere de güvenli kaliteli hizmet sunmak için buradayız. Koca ayak oyunu kiralaması yaparak yediden yetmişe herkesi eğlendirebilir adeta şölen tadında dakikalar yaşatabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz koca ayak oyunu kiralaması hizmeti ile misafir ve ya katılımcılarınız arasında tatlı bir rekabet yaratabilir ve organizasyonunuzu daha renkli bir hale getirme imkanına sahipsiniz. Sizlerin de bildiği üzere koca ayak oyunu kiralaması yaptığınızda her grup tek şekilde hareket edecek ve organizasyonunuza tatlı ve eğlenceli gülüşmeler katacaksınız. Bizleri tercih etmiş olmaktan pişman olmayacaksınız aksine çok memnun kalacaksınız.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Koca Ayak Oyunu


  Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz kiralık koca ayak oyunu ile organizasyonlarınızın en eğlenceli bölümünde yer alacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Birinci sınıf malzemeler ile üretilmiş olan kiralık koca ayak oyunu ürünleri sizleri çok memnun edecektir. Kiralık koca ayak oyunu hizmetimizi yaparak herkesi değişik pek alışık olunmayan eğlenceli oldukça tatlı komik görüntüler sergileyen bir oyun ile konuk ve katılımcılarınızı organizasyonunuza hayran bırakabilme imkanına sahipsiniz. Sizlere sunduğumuz kiralık koca ayak oyunu ile misafir ve ya katılımcılarınızın yanında belki de en çok siz eğleneceksiniz. Bir çok etkinlikte kullanıma uygunluk sağlayan kiralık koca ayak oyunlarımız hakkında detaylı bilgiyi bizlerden istediğiniz gün ve saatte alabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz kadar kotasız bir şekilde kiralık koca ayak oyunlarımızdan faydalanma imkanına da sahipsiniz. Siz değerli müşterilerimizin etkinliklerine renk katacak olmaktan çok memnunuz. Eğlenceli ve bir o kadar da güldürü dolu bir organizasyon için kiralık koca ayak oyunu çok yerinde bir tercih olabilir. Siz değerli müşterilerimiz için kaliteli malzemeler ile organizasyonlarınızı eğlenceli hale getirmek için çalışmaktayız .

  Koca Ayak Oyunu Fiyatları


  Zemin ve mekan farketmeksizin tüm organizasyonlara uyum sağlama imkanı olan koca ayak oyunu fiyatlarımız her bütçeye uygundur. Sizlere sunduğumuz bu hizmette koca ayak oyunu fiyatlarımızın uygunluğu siz değerli müşterilerimizi çok mutlu edecektir. Koca ayak oyunu fiyatlarımız ile ilgili bilgilendirmeyi WhatsApp üzerinden bizlere ulaşarak sağlayabilirsiniz. Ayrıca yine aynı şekilde koca ayak oyunu fiyatlarımız hakkında ki detaylı bilgiyi müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerekte alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için koca ayak oyunu fiyatlarımızı da ona göre belirlemekteyiz. Sizlerin yüzlerinizi koca ayak oyunu fiyatlarımız ile güldürmekteyiz. Her yönden sizlerin avantajını düşünen firmamızı tercih etmiş olmaktan asla pişman olamayacaksınız . Bizleri tercih ederek yapacağınız kiralamadan hemen sonra ürünleriniz hazırlanıp istediğiniz adrese istediğiniz günde çalışma arkadaşlarımız tarafından getirilecektir. Koca ayak oyunu fiyatlarımız oldukça uygundur. Sizlerin de yapacağınız organizasyonlarını daha şenlik havasında misafir ve katılımcılarınıza yaşatmak istiyorsanız en doğru seçimi koca ayak oyunu kiralamasıyla yapmış olacaksınız. Siz değerli müşterilerimizin en özel ve en güzel günlerinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız. Kaliteli ve güvenilir kiralama adresindesiniz.

   

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 30 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Koca Ayak Oyunu
  Fiyat
  TRY 3900
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Koca Ayak Oyunu Kiralama”

  1. oyun kaç kişilik ..? ne kadar sürer oyun ..? güvenlik önleminiz var mı ..? tam olarak nasıl oynanıyor ..? fiyat nedir bir gün için ..?

  2. yaşar kahraman

   oyun kaç kişiyle oynanır en fazla ..? sevk süreniz nedir ..? 3 tane için fiyat nedir ..? ne kadar bir alanı kaplar tam olarak ürün ..? nakit ödeme de inidirim olurmu ..?

  3. Oyun ne kadar sürer ..? Tüm malzemeleri getirecek misiniz ..? Ne kadar sürede teslim edersiniz ..? Fiyat ne olur en son ..? Taşımasını siz mi yapacaksınız ..?

  4. oyunun kuralları neler ..? hangi malzemeler lazım ..? her şeyi siz mi getireceksiniz ..? kaç kişiyle oynanıyor ..? bir günlük kiralama yapabilir miyiz ..?

  5. melisa güneşli

   3 günlük kiralama olur mu ..? pnayır için getirebilir misiniz ..? 4 tane var mı acaba, kaç kişi aynı da oynayabilir, fiyat ne olur ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon