Kiralık Raflı Dolap


Genellikle ofis ve çalışma ortamlarında kullanılan bol raflı uzun dolaplar olarak bilinirler. Mobilya olarak adlandırılmalarının yanı sıra genellikle sunta ve mdf gibi malzemelerden çalışılsalar da camlı ve kumaşlı çeşitleri de bulunmaktadır. Seçilecek dolabın özellikleri tamamen kullanım amacı gözetilerek belirlenmeli ve bu doğrultuda bir kiralık raflı dolap talebi oluşturulmalıdır. Büyük oldukları için devrilme ve zarar verme ihtimalini ortadan kaldırmak adına sabit ayaklı olarak çalışılırlar. Mekan içerisinde oldukça büyük bir yer işgal eden bu dolaplar, içerisine de ölçüleriyle doğru orantılı bir şekilde oldukça çok ürün depolamasına imkan tanımaktadır. Her ortama uyması açısından genellikle açık renklerde çalışılan kiralık raflı dolaplar, büyüklük ve yükseklikleri göz önünde bulundurulduğu zaman, koyu renkli olsalar zaten ortamı son derece karanlık ve kasvetli yapacağı nedeniyle de pek tercih edilmezler. Ofislerde evrak, okullarda dosya, fotoğrafçılarda arşiv, setlerde kostüm, mutfaklarda ekipman depolamak ve saklamak için kullanılabilecek olan kiralık raflı dolap her mekanda ihtiyaç duyulabilecek, herkesin kendi iş alanı ile ilgili depolama yapmasına imkan sağlayacak bir üründür. Yüklük ve benzeri olmayan evlerde dahi, yayıntıları ortadan kaldırmak için tercih edilebilen bir üründür.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360

   

   

  Raflı Dolap Fiyatları


  Raflı dolap fiyatları belirlenirken dolapların imal edilmiş olduğu malzeme, kullanılan aksesuarlar, ölçüler, model gibi birçok etken söz konusu olmaktadır. Raflı dolap seçimi yaparken ihtiyaçlarınızı doğru şekilde belirlemeniz çok önemlidir. Büyük bir parça olan raflı dolap mekânınızda fuzuli yere yer işgal etmemeli lakin bir adet ya da iki adedin yeterli olup olmayacağının, olmayacaksa daha büyük bir raflı dolabın ya da bir adet daha raflı dolabın konulabilecek yer olup olmadığına dikkat edilmelidir. Kullanacağınız raflı dolapların işlevsel ve ergonomik olması kullanım açısından büyük önem arz eder. Daha az yer kaplayan ve daha çok kullanım alanı sunan raflı dolaplar modelleri, boyutları, ölçüleri, kapaklı ya da kilitli oluşları, tek kapaklı ya da iki kapaklı oluşları, üstten kilitli mi yoksa iç kısımda ekstra kasa vari bir kilitli alan olup olmayışı gibi birçok etkenle raflı dolap fiyatları belirlenmektedir. Bazı alanlarda ortamı iki ayrı oda haline getirmek ve yerden kazanmak için sırt sırta dayanmış raflı dolaplar dizerek hem duvar yerine kullanım sağlamak hem de iki taraftan da kullanılabilecek bir sürü rafa sahip olmak sağlanabilmektedir.

   

   

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 19 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Kiralık Raflı
  Fiyat
  TRY 200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  10 thoughts on “Kiralık Raflı Dolap”

  1. karavan için uygun mudur ..? tam olarak boyutu ne ..? kaç tane rafı olacak ..? istediğimiz rengi seçebilir miyiz ..? kurulum size mi ait ..? bir ay kiralarsak kaça olur ..?

  2. renk ve model seçeneği var mı ..? boyutu ne kadar ve taşımasıyla kurulumunu siz mi yapacaksınız ..? kaç tane rafı var ve içi geniş mi yeterince ..?

  3. üründe renk seçeneği var mı..?ürünün net ağırlığı nedir..?görsel dışında ürün mevcut mu..?ürün teslim süreniz nedir..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?

  4. üründe ebatlar tam olarak nedir..?üründe model seçeneğimiz var mı..?üründe renk seçeneği nedir..?her ortam için uygun mudur..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?

  5. her ev için uygun mu ..? boyutlar nelerdir ..? kaç tane rafı var acaba ..? ürün plastik mi ahşap mı ..? fiyat nedir acaba ..?

  6. kamp için kiralayabilri miyiz ..? çadıra sığar mı ..? boyuru nedir ..? kaç tane rafı var ..? en küçük modelinizin ölçüsü nedir acaba ..?

  7. yurt için kiralayabilir miyiz ..? 30 tane varmı ..? resimdeki gibi mi acaba ..? ne kadar geniş içi ..? 8 aylık kiralama olur mu ..?

  8. ürün resimdeki gibi mi ..? ne kadar ölçüleri acaba, plastik mi ahşap mı ..? 3 tane alabilir miyiz, fiyat nedir acaba ..?

  9. resimdekiler dışında başka modeller de var mı ..? ürünün ölçülerini biz de seçebilir miyiz, plastik mi ahşap mı ürün acaba ..? 4 tane gönderebilir misiniz, 5 günlük krialama olur mu .. ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon