Kiralık Mantar Soba Kiralama


Hava soğuk olsa da dış mekanda düzenlenen organizasyonların tadı her zaman bir başka olmuştur. Kiralık mantar soba hizmetimiz sayesinde artık soğuk havayı dert etmenize gerek kalmadan organizasyonlarınızın tadını en iyi şekilde çıkaracaksınız. Uygun fiyatlarla satın almak zorunda kalmadan kiralık mantar soba kiralama ihtiyacınızı firmamızın kiralık mantar soba kiralama hizmeti sayesinde karşılama olanağına sahipsiniz. Düzenlediğiniz organizasyonlarınızda elektriksiz ısınma ihtiyacınızı karşılamanın en iyi yolu kiralık mantar soba hizmetimizdir. Kapınıza kadar getirdiğimiz mantar sobalar ile soğuk havaya aldırış etmeden organizasyonlarınızda gönlünüzce vakit geçirebilirsiniz. Kiralık mantar soba hizmetimiz ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız bizimle iletişim sağlayın. Firmamızın size sağladığı bu kolaylık sayesinde açık alanda yapacağınız organizasyonlarınızdan havanın soğuması yüzünden vazgeçmek zorunda kalmayacaksınız. Tüplü mantar sobalar açık alanda ihtiyaç duyacağınız tüm ısı ihtiyacınızı karşılayabilecek kapasitededir. Ayağınıza kadar getirdiğimiz mantar soba hizmetimizden oldukça memnun kalacaksınız. Kiralık mantar sobalar ile satın alma işlemine gerek duymadan açık alan ısı ihtiyaçlarınızı karşılayacak sobalara sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz süre boyunca kiralayabileceğiniz mantar soba kiralama ile soğuk havalar planlarınızı bozamayacak. Bizimle iletişime geçin ve en iyi hizmet kalitesiyle mantar soba kiralama ihtiyacınızı karşılayalım.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Mantar Soba


Hava soğuk olsa da dış mekanda düzenlenen organizasyonların tadı her zaman bir başka olmuştur. Kiralık mantar soba hizmetimiz sayesinde artık soğuk havayı dert etmenize gerek kalmadan organizasyonlarınızın tadını en iyi şekilde çıkaracaksınız. Uygun fiyatlarla satın almak zorunda kalmadan kiralık mantar soba ihtiyacınızı firmamızın kiralık mantar soba hizmeti sayesinde karşılama olanağına sahipsiniz. Düzenlediğiniz organizasyonlarınızda elektriksiz ısınma ihtiyacınızı karşılamanın en iyi yolu kiralık mantar soba hizmetimizdir. Kapınıza kadar getirdiğimiz mantar sobalar ile soğuk havaya aldırış etmeden organizasyonlarınızda gönlünüzce vakit geçirebilirsiniz. Kiralık mantar soba hizmetimiz ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız bizimle iletişim sağlayın. Firmamızın size sağladığı bu kolaylık sayesinde açık alanda yapacağınız organizasyonlarınızdan havanın soğuması yüzünden vazgeçmek zorunda kalmayacaksınız. Tüplü mantar sobalar açık alanda ihtiyaç duyacağınız tüm ısı ihtiyacınızı karşılayabilecek kapasitededir. Ayağınıza kadar getirdiğimiz mantar soba hizmetimizden oldukça memnun kalacaksınız. Kiralık mantar sobalar ile satın alma işlemine gerek duymadan açık alan ısı ihtiyaçlarınızı karşılayacak sobalara sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz süre boyunca kiralayabileceğiniz kiralık mantar sobalarımız ile soğuk havalar planlarınızı bozamayacak. Bizimle iletişime geçin ve en iyi hizmet kalitesiyle kiralık mantar soba ihtiyacınızı karşılayalım.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Mantar Soba Fiyatları


Mantar soba fiyatlarımız bütçenizi sarsmayacak kadar ekonomiktir. Elektrikten tasarruf ederek soğuk havalarda ısı ihtiyacınızı karşılayacak mantar soba fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayabilir yada whatsapp üstünden bizimle iletişim sağlayabilirsiniz. Mantar soba fiyatlarımız nakliyatı yapacağımız adresinizin uzaklığına, mantar soba adetine ve sizde kalma süresine göre değişmektedir. En uygun fiyatlarla kaliteli hizmetin en doğru adresindesiniz. Ekonomik mantar sobası fiyatlarımız ile en güzel açık alan organizasyonlarına imza atabilirsiniz. Soğuk havanın organizasyonlarınızın modunu düşürmesine izin vermeyin. Bizi arayın size mantar soba fiyatlarımızla ilgili en uygun fiyat teklifini verelim. Kolay kullanımı, konforlu oluşu ve ısı ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılama kapasitesi ile mantar sobalara bayılacaksınız. Mantar soba fiyatlarımızı bütçenizi göz önüne alarak belirlemekteyiz. Mantar soba fiyatlarımız piyasa fiyatlarına göre oldukça ekonomiktir. serin havalarda açık alanların keyfini çıkartabilmenin en mantıklı çözümü elektriğe ihtiyaç duymadan çalışan mantar sobalardır. Mantar soba fiyat teklifimizi almak için hemen arayın. Ekonomik fiyatlarla kaliteli hizmet denince firmamız her zaman birinci sıradadır.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 36 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Kiralık Mantar Soba
Fiyat
TRY 200
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
önay

ürün ne kadar kullanışlı ..? ne kadar alanı ısıtır ..? 5 tane kiralasak yeterli olur mu ..? fiyat ne olur ..? elektriklle mi yoksa gazla mı çalışıyor ..?

can ummaz

etkinlik çadırımız için kiralayabilir miyiz ..? 4 tane gönderebilir misiniz, ne kadar sürede teslim edilir, kurma sizden mi , boyutu ne tam olarak acaba ..?

Şennur Ağnar

Merhaba evimizin bahçesinde vereceğimiz bir davetimiz var. Bizim için çok özel arkadaşlarımızla olacağız. Özellikle akşam saatlerinde serin olduğu için bir çözüm arıyoruz. İnternette şemsiye soba kiralama ile ilgili bir şeyler okudum. Firmanızın bu kiralamayı yaptığını görünce size yazıp bilgi almak istedim. Fiyatlarınız ve kurulum ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilir miyim? 

Kirala360 Destek

Şemsiye soba kiralama hizmetimiz tam da istediğiniz şartları sağlamaktadır. Davetiniz için bahçenize özel şemsiye sobalarımız sizin istediğiniz gibi davet öncesinde yerleştirilir, kontrol edilir ve tam kullanışlı şekilde size teslim edilir. Eğer arzu ederseniz fiyatlarımızı size ayrıca mail ile yollayabilirim. Size uygun seçeneği işaretleyerek gönderdiğinizde hizmetin kaydını alır davet gününüzde hazırlarız.

Erhan Çıray

Merhaba, Caddebostan’da sahilde bir işletme sahibiyim. Bize kış için 20 adet ısı şemsiyesi lazım. Şimdiden kiralıyorum ki, sonrasında bulamıyoruz, firmalarda kalmamış oluyor. Bizler için ayırır mısınız? Gaz ile mi çalışıyor. Daha önce aldıklarımız, LPG ile çalışıyordu. Bizim için uygundur, tehlikeli olmasın yeterli. 

Kirala360 Destek

Merhaba, elbette sizler için 20 adet ısı şemsiyesini ayıralım. Önceden ayırmanız çok akıllıca, gerçekten kalmıyor. Artık insanlar satın almak yerine kiralama yaptıkları için, kiralama firmalarına çok fazla yüklenme oluyor. Kışın ısı şemsiyeleri, yazın büyük masa şemsiyeleri çok gidiyor. LPG’li bizim de ısı şemsiyelerimiz. Emniyet sübapları olduğundan oldukça güvenlidir. Merak etmeyin. 

Ongar Eyyupoğlu

Merhaba ben mantar soba kiralama yapacağım ama anlamadığım bir şey var. Bu ürünün ismi tam olarak ne her yerde faklı bir şey yazıyor. Palmiye mi mantar mı? Acaba yanlış mı kullanıyorum diye biraz şaşırdım. Doğrusunu öğrenmek istiyorum. Bu konuda beni bilgilendir misiniz bir de gaz ile çalışması güvenlik açısından sıkıntı mı? Gaz kaçırma ve saire durumu olur mu? Cevaplarınız için teşekkürler iyi günler dilerim.

Kirala360 Destek

Merhaba iyi günler dilerim. Mantar soba kiralama da genellikle iki isim de kullanılıyor. Mantar soba diyenler de var. Palmiye soba diyenler de. Yanlış kullanmıyorsunuz. Merak etmeyin. Bir de ürün gazla çalışıyor. Bunun bilincinde de tasarlanarak üretilmiştir. Güvenlik açısından herhangi bir problem yaşamazsınız. Gönül rahatlığı ile alım gerçekleştirebilirsiniz. İyi günler dilerim. 

Aybar Körmükçü

Merhaba Ekim ayında okulumuzda kermes olacak. Şimdiden kermes malzemelerini kiralamaya çalışıyorum da, aceleye gelmemesi için. Bizim okulumuz Düzce’de Ardıç Köyü’nde. Köye ulaşım zor. Siz ekipmanlarınızı buraya kiralayabielcek misiniz? Bana yardımcı olur musunuz? Stand aralarına palmiye sobalarından koyacağız. Kermes okul bahçesinde olacak. Ama Ekim ayı biraz soğuk olur diye düşündük. Şimdiden ben ayırtıyım da, eğer sıcak olursa iptal edebiliriz değil mi? Sayısı 5 adet olacak.