Kamelya Kiralama


Dört tarafı kapalı ve branda kullanılarak üretilen yapılara çadır denilmektedir. Bu ürünün dört tarafı açık ve üstü kapalı olan türlerine ise kamelya denilmektedir. Şirketimiz her iki sektörde de farklı ölçüler de kamelya kiralama hizmetleri gerçekleştirmektedir. Bu etkinlik ürünlerinin kullanım alanları konusunda kısa bilgi vermek isterim. Seyyar olarak kiralamaları yapılmakta olan kamelyalar, dış mekanlarda yapılmakta olan çeşitli organizasyonlar için gölgelendirme veya yağmurdan koruma vazifesi görmektedir. Ucuz kamelya kiralama fiyatları üzerine siz müşterilerimiz ile iletişim halinde bulunup detaylı bilgilendirmeler de bulunmaktayız. Dört ayakları alüminyumdan üretilmiş olan kamelya kiralama hizmetlerinde üst yapı çokça çeşitlilik göstermektedir. Su geçirmez ve alev yürümez brandadan üretilmekte olan kiralık kamelyalar bulunurken bunun yanında farklı kaliteler sahip ürün çeşitliliği de gözlenmektedir. Etkinlikleriniz de kullanılmak üzere verilen siparişlerde kullanım alanın ölçü bilgisi bulunmalı ve buna yönelik ölçülere sahip uygun kamelyalar üzerine çalışma yapılmalıdır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Kamelya


  Açılış partilerinizde kullanılacak kokteyl masalarınızın tamamlayıcısı ve misafirlerimizin güneşin direkt ışınlarından rahatsızlığını giderecek kamelya kiralama hizmetleri ile sizi memnun etmeye devam ediyoruz. Genellikle yaz aylarında gölgelik ihtiyacınızı da karşılayan kiralık kamelyaların üst yapılarının rengi özellikle krem gibi açık renkler olmalıdır. Bu kamelya rengi tercihinin nedeni ise koyu renklerin çok daha yoğun bir şekilde güneşin zararlı ışınlarını üzerine çekmesinden kaynaklanmaktadır. Son zamanlarda artan küresel sağlık sorunları nedeniyle toplumumuz organizasyonlarını dış mekanlarda gerçekleştirmeyi tercih etmektedirler. Bu alanda da şirketimiz müşterilerimizin kiralık kamelya ihtiyaçları için destekçi olarak hizmet vermektedir. Kamelyalar kurulum öncesinde 1.65 cm boya sahiptirler. Kamelyalar kademeli olarak açılarak yükseklikleri 2.30 cm’e kadar ulaşabilmektedir. Kamelya genişliği ise standart her kenarı 3 metre olarak 9 metrekare kapalı alan meydana getirmektedir. Bahçe etkinlikleri için aranan bir organizasyon ürünü olan kiralık kamelya hizmetleri için bizleri günün her saati arayabilir ve kiralık kamelya fiyatları konusunda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Kamelya Kiralama Fiyatları


  Kullanılacak olan ürünlerin genelinin nakliyesini ve kurulumunu teknik personellerimiz yapmakta ve sizin herhangi bir iş gücünde bulunmanıza gerek kalmamaktadır. Kiralaması yapılmakta olan kamelyaların tamamlayıcısı masa sandalye kiralamalarımız da sizler için birbirinden farklı çeşitlerde hizmete sunulmaktadır.Soğuk kış günlerinde kamelyaların altına yerleştirilmekte olan ısıtıcılar sizlerin etkinliklerinizi çok daha sıcak geçirmenizi sağlayacaktır. Yapılacak her organizasyon bir bütündür. Bu bütünlüğü oluşturan kamelya kiralama gibi ve kamelyaları tamamlayan soba ve kokteyl masaları kiralamaları gibi çeşitli kiralama kalemleri mevcuttur. Şirketimizin amacı bu ürünlerde sizlere en ucuz kamelya kiralama fiyatları sunabilmektir. Bu ürünün yanı sıra tamamlayıcı kiralama ürünleri olarak ısıtıcılar masa sandalyeler ve çeşitli organizasyon ürünleri ile gerekli tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek en yegâne amaçlarımızdandır. Sizlerin kamelya nasıl kurulur diye bir sorunu düşünmenize gerek olmadığı gibi kamelyaların nakliyatını da düşünmenize gerek yoktur. Çünkü kiraladığınız kamelyaların kurulumu, montajı ve nakliyatını sizlerin yerine dilediğiniz etkinlik alanlarına teknik personellerim gerçekleştirmektedir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  5 based on 3 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Kamelya Kiralama
  Fiyat
  TRY 40
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  6 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Hulki Bent

  Piknik organizasyonu için, kamelya kiralama hizmeti almayı düşünüyoruz.
  Modelleriniz sadece görselde olanlar mı?
  Taşıma ve teslimat, kurulum gibi aşamalar size mi ait?
  Kiralama içeriğine daha sonra ekstra yansımalar olur mu?
  Fazla sayıda kiralama işlemlerinde, indirim uyguluyor musunuz?
  Farklı ürünler ile beraber kiralama yapabilir miyiz?
  Hasar oluşursa, nasıl bir yol izleniyor?

  Kirala360 Destek

  Kamelya kiralama hizmetimiz kapsamındaki ürünlerimiz görselde mevcuttur.
  Zevkinize göre bir seçim yapabilir ve bize talebinizi iletebilirsiniz.
  Teslimat, kurulum gibi ayrıntılar sizlerin talebine göre içeriğe dahil edilir.
  Bu yönde de paket fiyatı oluşturulur.
  Fazla sayıdaki kiralamalara özel fiyatlandırma uygulanmaktadır.
  Size sunulan paket dışında ekstra fiyat çıkarılmaz.
  Kullanıcı hatalarında, hasar maliyeti alınmaktadır. 

  Kirala360 Destek

  Kanlıca’da bir düğün gerçekleştireceğiz. Bir alana oturma grubu koyacağız, bir alanı da fotoğraf ve hatıra köşesi yapmak istiyoruz. O köşe çok güneşte kalıyor. Konukların rahat etmesi için o alanı kapatmak istiyoruz ama dekora yakışacak bir şey olsun. Şemsiyeler çok basit olacak, onun yerine, kiralık kamelyalarınızdan kiralasak, onu yeşil sarmaşıklarla süsleyebilir misiniz? 

  Kirala360 Destek

  Merhaba, kiralık kamelyalarımıza istediğiniz süslemeyi gerçekleştirebiliriz. Bu konuda uzman arkadaşlarımız var. Yaptıkları süslemeler, organizasyonlarda çok dikkat çekiyor. sizin de hatıra köşenizin çok dikkat çekici olacağını şimdiden hayal etmek mümkün. Sarmaşıklarla süslenmiş bir kamelya çok hoş duracaktır. O köşede, konuklar fotoğraf çekilmeye bayılacaktır. Güzel düşünmüşsünüz.

  Mürşide Kırkpınar

  Merhabalar, üniversite bahar şenliklerinde okul kulüplerinin standlarını güneşten koruyup insanları altında toparlayabilecek beyaz kurulumu kolay kamelyalar kiralamak istiyoruz. İstanbul kamelya kiralama servisi olarak sizden alanın büyüklüğün göre ve kulüp sayısı kadar kamelya ihtiyacını söyleyip fiyat almak istiyoruz. Fakat herhangi bir iletişim kanalı göremedim. Telefonunuzu ya da mail adresinizi paylaşırsanız iletişime geçmek isteriz.

  Kirala360 Destek

  Tabii efendim, kamelyalarımızı güneşin altında parlayan temizliğinin ışıltısında öğrencilerinizi ve sizleri güneşten koruyup keyifli bir alan yaratabilmesi için istenildiği adette size teslim ediyoruz. Kurulması planlanan alanın genişliği de bize aktarılsa ayrıca yardımcı oluruz. Telefon numaranızı bırakmanız halinde derhal dönüş yapılacaktır. İstanbul kamelya kiralama hizmeti size ve öğrencilerinize keyifli günler mutlu anlar dinleriz, görüşmek üzere.