Kına Tepsisi Kiralama


Evlilikten önceki son düzlükte gerçekleşen ve en önemli gecelerden biri olan kına geceleri birçok gelin için son derece önemlidir ve bu gecelerde kullanılan malzemelerinde oldukça önemli bir yeri vardır. Bu malzemelerden biri olan ve gecenin en anlamlı olayı olan kına yakma merasimin de kullanılmak üzere bulunması gereken kına tepsisi günümüzde son derece çeşitli ve farklı görünümlerde olabilmektedir. Eskiden genel olarak tekdüze ve hiçbir özelliği olmayan tepsilere konarak gece de kullanılan sözde kına tepsilerinin yerini oldukça şık ve ihtişamlı kına tepsileri almıştır. Yeni nesil kına tepsileri bu kadar şatafatlı ve ihtişamlı olduğundan dolayı satın almak için temin etmek de son derece zor bir hale gelmiştir. Durum böyle olunca kına tepsisi kiralama hizmeti günümüzde mecburi bir hale gelmiş ve insanların bu konuda sıkıntı yaşamaması ve en güzel günlerinde mutlu olabilmesi için oldukça faydalı bir hizmet olmuştur. Bizler de bünyesinde kiralık kına tepsisi hizmeti veren bir firma olarak insanların bu özel günlerinde kullandıkları kına tepsilerinin en iyi ve en güzeli olmasını sağlamaktayız. Sizler de bu oldukça özel gecede taşınacak olan kınanızın değişik ve farklı bir kına tepsisinde taşınmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerek firmamızda bulunan birçok çeşit kına tepsisinden birine kiralayarak kullanabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al


  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Kına Tepsisi


  Örf ve adetlerimiz de önemli bir yere sahip olan kına geceleri birçok açıdan son derece ihtişamlı ve güzel olmaktadır. Kına gecenizin daha güzel ve daha ihtişamlı olmasını istiyorsanız bunun için yapmanız gereken, bu özel gecede kullandığınız aksesuarları en güzelinden ve en özelinden seçmek olacaktır. Bu tarz geceler de kullanılan aksesuarlar genel olarak çok pahalı ürünler olduğundan bu ürünlerin kiralanarak kullanılması çok daha faydalı olacaktır. Kına tepsisi kiralama hizmeti verdiğimiz firmamızda sizlerle bu özel geceniz de kullanacağınız kına tepsisini en güzel ve en özel şekilde seçebilir ve çok daha uygun fiyatlı olarak kiralayabilirsiniz. Kiralık kına tepsisi hizmetimizden yararlanarak kına gecenizde daha önce hiç kimsenin görmediği kadar ihtişamlı ve etkili bir kına tepsisi ile konuklarınızı şaşırtabilirsiniz. Bu hizmetten yararlandığınız da herkesin gözü kına tepsiniz de kalacak ve herkesin sizi kıskanması kaçınılmaz olacaktır. Sizin için böylesine özel olan bir gecede firma olarak bizimde bir katkımızın olması bizleri son derece mutlu etmektedir.

   

  Kına Tepsisi Fiyatları


  Kına tepsisi ve benzeri aksesuarlar her ne kadar kına gecesi gibi özel olan bir gecede kullanılsa da sonrasında pek bir işe yaramamak da da birçok insanın başına bela olmaktadır. Bu nedenlerden dolayı bu tarz gecelerde kullanılan ürünlerin kiralanarak kullanılması ileride tepsinin kişinin başına bela olmasına engel olmaktadır. Genel olarak kına tepsisi fiyatları kiralanırken oldukça uygun ve çok daha mantıklı olmaktadır. Şöyle ki satın alarak başınıza bela edebileceğiniz bir tepsiyi çok daha uygun bir fiyata ve çok daha iyisini kiralayarak yine aynı şekilde kullanabilirsiniz. Kına tepsisi fiyatları tepsinin ihtişamına ve tepside kullanılan süslerin kalitesine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Hangi tepsiyi seçeceğiniz tamamen size kalmış bir durum olmakta ve her türlü maddi açıdan karda olacağınızı bilmenizi isteriz. Sizlere tepsi satın alırken ödeyeceğiniz ücretin çok daha altında olan ve çok daha kaliteli tepsileri kiralama fırsatı sağlamaktayız. Bu fırsatlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek organizasyonunuzda kullanmak üzere istediğiniz tepsiye kiralamak olacaktır. Bizlere rahatlıkla iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşabilir ve bizlerden bu konuda hizmet alabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 13 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Kına Tepsisi
  Fiyat
  TRY 40
  Stok Durumu
  Available in Stock

  2 thoughts on “Kına Tepsisi Kiralama”

  1. kaç çeşit ürün mevcut..?ürün teslim süreniz nedir..?gün içinde 50 tane teslim şansınız var mı..?nakit ödemede indirim olurmu..?nakit ödeme fiyatınız nedir..?

  2. üründe fiyatlandırma nasıl oluyor..?görseldeki ürün süsleme dahil olan mı..?görsel dışında çeşit var mı..?kişiye özel tasarlanması mümkün mü..?ürüne herşey dahil fiyat ne olur..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon