Kına Sepeti Kiralama


Gelenek ve göreneklerimiz kültürümüzün önemli bir parçasıdır. Uzun yıllardır düğün törenleri en özel en mutlu günlerimiz haline gelmiştir. Bu düğünlerde birçok ritüeller uygulanır. Yöreden yöreye kısmi değişiklik gösterse de kına yakılması, düğün töreni ve yemek ikramı ortak yanlarıdır. Kına yakılma törenlerinde kına sepeti kiralama hizmetini alabilirsiniz. Sadece bir gün kullanacağınız malzemelere yüksek ücretler ödemenize gerek yok. Kiralık kına sepeti ile maliyeti düşürebilirsiniz. Sadece bir gün kullanacaksınız ama sizler için özel olduğunun bilincindeyiz. En güzel şekilde hazırlanmak istediğinizi dikkate aldığımız kiralık kına sepeti ile sizleri memnun etmeye hazırız. Kına sepeti fiyatları konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kültürümüzün değerli bir parçası olan kına, sadece düğün törenlerinde değil asker uğurlama törenlerinde de yakılmaktadır. Sizler için bu kıymetli günlerde sizlere kına sepeti kiralama hizmeti sunmaktan memnuniyet duyarız. Gelinin evde geçirdiği son gecesinde kocasına adanmışlığını simgeleyen kına yakılma töreni geleneğimizin önemli bir parçasıdır. Kına yakılması dinimizde de yer almaktadır. Sizlerin özenle hazırladığı düğün evleri ve çeşit çeşit leziz yemekler eşliğinde gerçekleştirilen bu önemli tören ile gelinin eşine olan bağlılığı kına ile ifade edilir. Hem gelin damada hem de arzu eden misafirlere kına yakılır. Hem yakılacak kına hem de daha sonra yakılması için dağıtılan kuru kına için kına sepeti kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al


  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Kına Sepeti


  Kültürümüzün önemli bir parçası olan kına törenleri hem gelinin kocasına olan bağlılığını temsil eden mutluluk kaynağı hem de gelin ve ailesinin ayrılışının sembolü olduğu için buruktur. Buruk bir mutluluk ile gelinin adanmışlığı kutlanır. Aileler için zor geçen bu günlerde firmamız sizlere maddi destekte bulunmaya hazır. Bu desteği kına sepeti fiyatlarımızda görebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin bütçesi düşünülerek oluşturulmuş kına sepeti fiyatları ile sizlere en uygun hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Sizlerin bu en özel günlerinde firmamız olarak yanınızda olmaktan ve sizlere kiralık kına sepeti sunmaktan memnuniyet duyarız. Geçmişten günümüze gelen bu gelenek aynı zamanda çok da faydalıdır. Gittiği yere kurban olsun, orada el üstünde tutulsun anlamında yakılan kına eski geleneklerimiz arasındadır. Kiralık kına sepeti ile hem geline kına yakılırken hem de değerli dostlarınıza kına dağıtımı yapılır. Bu özel gününüzden hem bir hatıra bırakmak hem de değerli misafirleriniz için daha sonra kullanabilecekleri kuru kına dağıtımı da geleneklerimiz arasında yerini almıştır. Kimi zaman aile içinde daha özel bir tören yapılsa da bu özel günde kıymetli dostlarınızla bir arada olmayı da tercih edebilirsiniz. Böylesine eşsiz olan hayatınızın bir gününde her şeyin kusursuz olmasını istediğinizin bilincindeyiz. Sizlere kiralık kına sepeti ile arzu ettiğiniz hizmeti sunmaya hazırız. Kına sepeti fiyatları ve detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

  Kına Sepeti Fiyatları


  Firmamızın sunduğu kına sepeti kiralama hizmeti sayesinde kına sepeti fiyatları sizlere yük olmaktan çıkacak. Her şeyin kusursuz olmasını istediğiniz bu anlamı büyük günde sunmuş olduğumuz kına sepeti kiralama hizmeti ile sizlerin mutluluğuna ortak olmayı temenni ediyoruz. Kına sepeti fiyatları firmadan firmaya değişkenlik göstermekte olduğu için en doğru fiyat bilgisi almak adına bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Kına sepeti satın almak için dükkândan dükkâna gezmenize gerek yok. Firmamız ile iletişim kurarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kına sepeti kiralama hizmeti ile sizlere ürün tedarik etmeye hazırız. Bir kadının ve ailesinin en özel günlerinde yaşadıkları bu buruk mutlulukta yanınızda olmaktan ve sizlerin mutluluğu için çalışmaktan memnuniyet duyarız. Siz değerli ailelerin arzularının göz önünde bulundurulduğu kına sepeti kiralama hizmetimizi sizlere sunmaktayız. En eski geleneklerimizden biri olan kına yakma töreni düğünden önceki gece yapılarak gelinlerin kocalarına adanmışlığı kutlanır. Değerli dostlardan ve akrabalardan oluşan bu davetlilere de geline yakılan kınadan dağıtılması da geleneğimizin bir parçasıdır. Dağıtılan bu hatıralık kınaların servisi kiralık kına sepeti ile yapılabilmektedir. Değerli dostlarımıza verdiğimiz önemi gösteren bu özenli kına sepetleri ile kınalarınızı dağıtabilirsiniz. Kına sepeti kiralama ile özel gününüze göstermiş olduğunuz özeni biz de sepetlerimiz ile davetlilerinize sunmaktan onur duyarız.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 16 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Kına Sepeti
  Fiyat
  TRY 40
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Kına Sepeti Kiralama”

  1. Ne kadar boyutu ..? İçerisine ne kadar kına sığar ..? Ürün görselde ki gibi mi gelecek ..? Bir akşamlık kiralama bedeli ne ..?

  2. kaç tip sepet mevcut..?ebatları nedir..?görseldekiler dışında ürün mevcut mu..?teslim süreniz nedir..?taksitli fiyatınız ne olur..?

  3. görseldeki gibi mi ürün ..? üzerindeki süslemeler de dahil mi fiyata ..? 4 tane kiralayabilir miyiz ..? bir akşamlık için ücret nedir ..? renk seçenekleri var mı ..?

  4. ürün ne kadar geniş ..? içerisine her şey sığar mı .. ? renkleri aynı mı ..? farklı model var mı ..?İ 8 tane için fiyat nedir..?

  5. başka renklerde de var mı ..? sadece resimdeki model mi var ..? 30 tane kiralama yapabilir miyiz ..? fiyat nedir .. ? taşıması da size mi ait ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon