Kına Kızları Kiralama


Kına geceleri, geleneksel organizasyonlardır, detaylı ve dikkatli bir çalışma gerektirir. Kına yakma seremonisi kına gecesinin en duygusal, en güzel, en can alıcı bölümüdür.
Peki ideal bir kına gecesi programı nasıl olmalıdır? Misafirlerin müzik eşliğinde kapıda karşılanması, atıştırmalık ve kına şerbeti gibi ilk ikramların misafirlere sunulması, kına öncesi eğlence, gelin ve arkadaşlarının kına alayıyla girişleri, yemek ikramı, gelinin arkadaşları ile kına merasimi, geleneksel kına türkülerinin söylenmesi, geline kına yakılması, gelini ağlatma çabaları, dans ekibinin çiftetelli gösterisi, gelin ve damadın karşılıklı oynaması ve duvak açma, misafirlerin de eğlenceye katılması sıralamasıyla olmalı, hediyeliklerin konuklara dağıtılmasıyla kına gecesi son bulmalıdır. Bu özel gecede geline kına yakılmasına eşlik neden, misafirleri karşılayan yönlendiren ve nedimelik yaparak kına ritüelinde görev alan kiralık kına kızları için firmamızla görüşebilirsiniz. Ayrıca kiralık kına kızları koreografi içeren dans gösterisi de sunabilirler. Kına kızları fiyatları yapacakları görevlere göre çeşitlilik göstermektedir.
Kına kızları kiralama kapsamında kiralayacağınız kızlar, bu özel gününüzde size hem büyük yardımcı hem de konuklarınıza güzel bir sürpriz olacaktır. Kiralık kına kızlarının giydikleri yöresel kıyafetler, kına gecesi konseptinizle de uyumludur. Acıklı bir kına türküsü eşliğinde, kırmızı duvağıyla oturup, eline kına yakılan bir gelin görünce duygu dolu anlar yaşanır. Kına gecelerinde geline kınayı mutlu evliliği olan bir aile büyüğü veya sevdiği biri yakar. Bu süreçte kiralık kına kızlarımız kına ritüeline yardımcı olur, kınanın yakılmasına da eşlik ederler. Gelin etrafında bir düzen içinde dönülmesini ve güzel bir görüntü oluşmasını sağlarlar. Kına kızları fiyatları konusunda firmamız size en büyük kolaylığı sağlayarak sizlere kına kızları kiralama hizmeti sunmaktadır. Kına kızları kiralama ile kiraladığınız kızlar organizasyon öncesi gelir, kına programını inceler ve her konuyla ilgilenirler.

Fiyat ve Teklif Al


  Neden Kirala 360


   

   

   

  Kiralık Kına Kızları


  Önceden gelin evlerinde küçük çaplı, aile ve arkadaşlar arasında gerçekleştirilen kına geceleri bugün artık pek çok farklı mekanda çok farklı konseptlerde yapılmaktadır. Hatta kır düğünü mekanları ile havuz başı seçeneği sunan restoran, sosyal tesis, kulüp ve davet mekanları, otellerin balo salonları da kına geceleri için kiralanmaktadır. Eğer kına geceniz için yüksek bir bütçe ayarladıysanız ve tarihi pek çok yalı, kasır ve köşk bulunmaktadır. Düşük bütçeli kına geceleri için, çay bahçeleri, bahçeler, kırlar da güzel bir dekorasyonla çok şık bir geceye dönüşmektedir. Sitemizde masadan, çiçeklere, mumlara kadar çok fazla dekorasyon ürünü bulabilirsiniz. Kiralık kına kızları ile de kına gecelerinizi daha görkemli bir hale getirebilirsiniz. Cazip kına kızları fiyatlarımız ile kına kızları kiralama hizmeti alabilir, misafirlerinize düşük fiyata çok güzel bir akşam yaşatabilirsiniz.
  Kına gecesinde, giyilecek kına kıyafetlerinden, kına tahtına, davetlilere sunulacak ikramlardan, ses sistemine kadar her şey, çok detaylı olarak gelin tarafından düşünülür. Bu konuda size yardımcı olacak, en güzel hizmetleri sitemizden bulabilirsiniz. Ekonomik yönden rahatlatacak olan fiyatlarımız ile iş yükünüzü azaltabilirsiniz. Düşük bütçeli kına geceleri için kına kızları fiyatlarımız çok uygundur. Kına kızları fiyatları için firmamızla bağlantıya geçebilirsiniz.
  Geleneksel işlemelerle süslü, kaftan, ayna, çiçek, topuklu ayakkabı figürlü davetiyeler seçebilirsiniz. Kına gecenizde bindallı ve kaftan giyip gecenin ilerleyen saatlerinde, zevkinize göre kına abiyeleri de giyebilirsiniz. Görkemli bir kıyafet giymek isteyen gelin adayları, Osmanlı sultanlarının giydiği, daha çok işlemeli, nakışlı ve kabarık kesimli kaftan modellerini tercih ederken, minimalist ve modern gelinler de zarif, basit kına elbiselerini ve şık, zarif taçlar ile süslemektedir.
  Bindallı, kadife ya da atlas kumaş üzerine çeşitli motiflerinin nakışla işlendiği geleneksel bir kıyafettir. Kabarık ya da düz kesim bindallı modellerinden şalvarlı, dantelli, üç etek ve Hint modelleri tercih edebilirsiniz. Renk skalasında genellikle kırmızı, pembe, bordo, krem, mor, lacivert ve yeşil renkler tercih edilmektedir. Kaftan ise genellikle ipek kumaş üzerine işlemeleri olan uzun bir üst kıyafetidir. Bu da çeşitli renklerde olup nakış işlemeleriyle süslenmektedir. Gösterişli bir kına gecesi yapılacaksa bindallı yerine kaftan tercih edebilirsiniz. Kaftan uzun boylu, ince yapılı gelin adaylarına oldukça yakışmaktadır.

   

   

  Kına Kızları Fiyatları


  Önemli bir geleneğin devam ettirilmesinin yanı sıra, günümüzde düğün öncesi stres atma eğlencesine dönüşen kına geceleri, artık çok daha gösterişli ve detaylı şekilde hazırlanıyor. Gelin adayları genellikle bu konuda organizasyon şirketleri ile anlaşıyorlar. Kına gecelerinizde en güzel dekorasyonu oluşturup en güzel konseptleri sizin için tasarlıyoruz. Kına kızları kiralama hizmetimizle de sizlere eğlenceli ve unutulmaz bir gece yaşatmayı hedefliyoruz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 20 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Kına Kızları
  Fiyat
  TRY 500
  Stok Durumu
  Available in Stock

  2 thoughts on “Kına Kızları Kiralama”

  1. arkadaşlar deneyimli mi ..? kaç kişi gelecek ..? ücret saat olarak mı günlük olarak mı belirleniyor ..? dans gösterisi de yapacaklar mı ..? görseldeki gibi mi giyinecekler ..?

  2. 8 kişi kiralayabilir miyiz ..? şarkı söyleyen arkadaş da gelebilir mi acaba ..? her şey dahil fiyat ne olur ..? ne kadar sürede gelirler ..? 2 saat çalışabilirler mi ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon