Kına Kaftanı Kiralama


Hayatınızın en özel günlerinden olan kına gecesinde en özelini yapmak bizim görevimiz. Siz değerli müşterilerimiz için yılın her günü kına kaftanı kiralama alabilirsiniz. Sizin en özel günlerinizden olan kına gecesine en güzeli olmak istiyorsanız kına kaftanı kiralama hizmetini bizden temin edebilirsiniz. Saraydaymış hissi vermek istersenizkına kaftanı kiralama hizmetini sizin ayağınıza kadar getiriyoruz. Siz sadece kına kaftanını giyiyorsunuz. Kına kaftanı kiralama hizmetini aldığınız takdirde size ütülü ve temiz biçimde teslim ediyoruz. Yırtılma, yanma gibi sorunlar çıkarsa kına kaftanı kiraladığınız bedelini üstüne ücretlendirme yapılabilmektedir. Siz değerli müşterilerimiz için yıkın her günü en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Kına kaftanı kiralama hizmeti sizi güzel gününüzde özel kılacak ve kendinizi çok hissedeceksiniz. Sizinde kına kaftanı kiralama hizmeti hakkında aklınıza takılan sorularınız varsa bizimle iletişime geçebilirisiniz. Bizi isterseniz arayabilir isterseniz de Whatsapp üzerinden mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Kirala360 ailesi olarak kına kaftanı kiralama hizmetini sunarak güzel gününüzde sizi en özel kılıyoruz. Bizi seçtiğiniz için pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Kına Kaftanı


  Kına gecenizi en özel günlerimizden biridir. Siz bu gününüzde kiralık kına kaftanı hizmetini alarak kendinizi özel kılabilirisiniz. Sizi değerli müşterilerimize en güzelini en uygun fiyatlara sunuyoruz. Renk seçenekleriyle istediğiniz kiralım kına kaftanını dilediğiniz yere getiriyoruz. En kaliteli kumaşlarla dikilen kiralık kına kaftanı istediğiniz bedene göre seçenekleri sunuyoruz. Yılların verdiği deneyim ile size en özel günü yaşatmak için yılın her günü hizmetinizdeyiz. Siz de bizi tercih ettiğinizi için pişman olmayacaksınız. Organizasyon bitiminde konuklarınız kiralık kına kaftanını nerden aldığınızı size soracak. Kirala360 olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten dolayı mutluluk duyarız. Kiralık kına kaftanı hizmetini almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz yere kiralık kına kaftanınızı getiriyoruz. Getirdiğimizi yerin konumuna göre fiyatlandırma da değişiklik olabilir. Yırtılma ve yakma söz konusu olursa yine fiyatlandırmaya ek olabilir. Kiralık kına kaftanını yapacağınız tarihi festivallerde kullanabilmek için firmamızdan kiralayabilirsiniz. Kiralık kına kaftanı hizmetini festivallerde kullandığınız takdirde festivaliniz başka bir boyut kazanacaktır. Bir konsept olarak kullanılabilen kiralık kına kaftanı ile sizde kendi organizasyonunuza dahil edebilirsiniz. Sizeen özel günü en uygum fiyatlara yapacak tek adres Kirala360'tan başkası olamaz. Siz de kiralık kına kaftanı hizmeti hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızı arayabilir ya da Whatsapp üzerinden mesaj atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Kına Kaftanı Fiyatları


  En özel günlerden olan kına gecesinde en uygun ve kaliteli kına kaftanı fiyatları ile hizmetinizdeyiz. Kına kaftanı fiyatları ile bütçemizi sarsmayacak. Hayatımızında bir kere olabilecek olan kına gecesinde masraflar oldukça çok olur. Siz de firmamızdan kına kaftanı fiyatlarını duyduktan sonra en uyguna kiralayabilir istediğiniz zamanda teslimatı yapabiliriz. Yırtılma, yanma gibi bir işlem olursa fiyatta değişim olabilir. Se teslim ederken temiz be ütülü bir şekilde size veriyoruz. Siz sadece giyip kına gecenize hazırlanıyorsunuz. Yılların verdiği deneyi işe size en uygun kına kaftanı fiyatlarını sunuyoruz. Siz de bize yılın her günü uluşabilir siparişinizi verebilirsiniz. Kına kaftanı fiyatları size cebinizi yakmayacak kadar uygun fiyattadır. En kaliteli kumaşlarla yapılan kına kaftanı fiyatları ile de kalitelidir. Siz de kına kaftanı fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz bize arayarak ulaşabilir isterseniz de Whatsapp üzerinden mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Sizi telefon diğer ucunda yıllım her günü bekliyor olacağız. Sizin de kına kaftanı fiyatları hakkında sorularınız varsa bize ulaşın.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 15 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Kına Kaftanı
  Fiyat
  TRY 1200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  3 thoughts on “Kına Kaftanı Kiralama”

  1. görseldeki mor kaftanın stoğu ne ..? bir akşam için kiralasak ne kadar olur ütü ve temizleme işlemlerini siz mi yapıp getireceksiniz ..?

  2. her beden var m elinizde ..? stok durumunuz nedir ..? istediğimiz rengi seçebilir miyiz ..? yıkayıp ütülü getirme şansınız var mı ..? sevk süreniz nedir ..?

  3. ruşen göktuğ

   çekimi için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz, Sakarya tarafına servis var mı, ürünlerin taşıması nasıl olacak ..? kırışmaması için önlem alacak mısınız ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon