Kına Gecesi Ekipmanları Kiralama


Kına gecesi organizasyonlarınız için, kına gecesi ekipmanları kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Kına gecesi ekipmanları hizmetimiz kapsamında, kına gecesi için gerekli tüm malzemelere ulaşabilirsiniz. Gelin kıyafeti, kaftan, gelin aksesuarları, kına testisi, kına tepsisi, kına yakma ritüeli, davul sow, kına kızları, mumlar vb. her türlü malzeme ve ekipmanlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca, organizasyon mekan süslemeleri ve masa, sandalye, servis için gerekli aksesuarlar gibi detaylardan oluşmaktadır. Organizasyon konseptiniz dahilinde, ekibimiz ile iletişime geçerek, kına gecesi organizasyonunuz için, ihtiyaç duyduğunuz her türlü ekipmanı kiralayabilirsiniz. Kına gecesi ekipmanları hizmet içeriğimiz, sizlerin ihtiyacı ve talebine göre belirlenecektir. Bu nedenle, hizmet maliyeti de değişkenlik gösterecektir. Ayrıca, ulaşım , nakliyat ve sunum gibi ek hizmetlerimiz de, hizmet maliyetini etkilemektedir. Titiz bir çalışma için, kiralık kına gecesi ekipmanları hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Böylece, kaliteli ürünlerimiz ile ihtiyacınıza uygun ekipmanlarımız doğrultusunda, kiralama hizmeti alabilirsiniz. Ekibimiz, konuyla alakalı gerekli bilgileri, sizlere iletecektir.

Fiyat ve Teklif Al


  Neden Kirala 360


  [su_service title="Model Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Adet Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Nakliyat Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Ekstra Personel Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Tarih Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  Kiralık Kına Gecesi Ekipmanları


  Kına gecesi organizasyonlarınız için, gerekli tüm ekipmanlara kiralama hizmetimiz dahilinde ulaşabilirsiniz. Organizasyon konseptiniz dahilinde, ekibimiz ile iletişime geçebilir ve bu doğrultuda, hizmet alabilirsiniz. Hizmet içeriği, sizlerin talebine göre belirlenecektir. Kına gecesi ekipmanları içeriğinde; kaftan, kına elbisesi, kına kızlar ve kına yakma ritüeli için gerekli tüm ekipmanları içermektedir. Kına gecesi ekipmanları kiralama fiyatları, aldığınız hizmet içeriğine ve ürün modellerine göre farklılık gösterecektir. Bu nedenle, ihtiyaç duyduğunuz ekipmanlar doğrultusunda ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli kadromuz ile, yılın her günü sizlere hizmet etmekteyiz. Kına gecesi organizasyon konseptiniz, açık hava ya da kapalı mekanlara göre de farklılık gösterecektir. Bu nedenle, organizasyon içeriğiniz ile alakalı ilgili bilgileri, ekibimize iletebilir ve bu doğrultuda uygun olacak şekilde hizmet alabilirsiniz. Kiralık kına gecesi ekipmanları hizmetimiz, herkese ve her bütçeye, hitap edecek şekilde düzenlenmiştir. Zengin içeriğe sahip kiralama hizmetimiz, sizlerin talebi doğrultusunda oluşturulacaktır. Kişiye göre düzenlediğimiz kına gecesi ekipmanları hizmetimizin, hizmet maliyeti de bu yönde değişkenlik gösterecektir.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

  Kına Gecesi Ekipmanları Kiralama Fiyatları


  Kına gecesi organizasyonlarınız, kiralama hizmetlerimiz ile daha da unutulmaz olacaktır. Kına gecesi organizasyonları için gerek duyulan, her türlü ekipmanı içinde barındıran kiralama hizmetimiz sayesinde, kaliteli ve özel bir hizmet alabilirsiniz. Kına gecesi ekipmanları kiralama hizmet içeriğimiz, sizlerin ihtiyacına yönelik düzenlenmektedir. Kına gecesi için, ihtiyacınız olan ekipmanları belirleyebilir ve buna göre ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. Böylece, kiralama hizmetlerimizden, sağlıklı bir şekilde yararlanmış olursunuz. Kına gecesi organizasyonlarında, mekan süslemeleri için; masa, sandalye, örtüler, aksesuarlar, vb. şeklinde ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Geleneksel kına yapma ritüeli için ise, kına tepsisi, mumluklar, kına kızları, kaftan, kına kıyafeti vb. malzemelere ihtiyaç duyulur. Kına organizasyonlarınız doğrultusunda, ilgili ekipmanları kiralama hizmetlerimiz ile karşılayabilirsiniz. Firmamızın, kına gecesi ekipmanları kiralama fiyatları, piyasaya oranla makul fiyatlara sahiptir. Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz, her zaman firmamızın güvencesiyle hizmetinize sunulur. Bu nedenle, güvenle kiralama hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Kına organizasyonlarınız için ve birbirinden özel etkinlikleriniz doğrultusunda, kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Uygun fiyat seçeneklerine sahip hizmetlerimiz ile her türlü ekipman ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu nedenle, organizasyon konseptiniz dahilinde, bizler ile iletişime geçebilir ve fikir alabilirsiniz. Ayrıca, kına organizasyonlarınız ve farklı etkinlikleriniz için, size özel fiyat tekliflerimizi öğrenebilirsiniz. Zengin içeriği ile kına ekipmanları hizmetimiz, kına organizasyonlarınız için şıklığı sizlere sunacaktır. Şık ve kaliteli kına ekipmanlarımız ile her zaman hizmetinizdeyiz. Hizmetlerimiz kapsamında, fikir ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 20 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Kına Gecesi Ekipmanları
  Fiyat
  TRY 9
  Stok Durumu
  Available in Stock

  3 thoughts on “Kına Gecesi Ekipmanları Kiralama”

  1. tam olarak hangi ekipmanlar dahil ..? kınayı da siz mi getireceksiniz ..? türkü söylemesi için solist de talep edebilir miyiz ..? 4 saatlik kiralama olur mu ..? fiyat nedir ..?

  2. kına ve kaftan da dahil mi ..? ne kadar sürede teslim edersimiz..? hangi malzemeler gelecek ..? fiyat nedir ..? bir akşamlık fiyat nedir ..?

  3. her şey dahil mi ..? bizim almamız gereken bir malzeme kalıyor mu ..? ne kadar sürede telim edersiniz ..? üsküdar tarafına hizmetiniz var mı ..? fiyatr nedir .. ?

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon