Kına Ekibi Kiralama


Bireysel ya da kurumsal organizasyonlarınız kapsamında, ihtiyacınız olan her türlü ekipmanı ve hizmeti kiralamaktayız. Kına ekibi kiralama hizmetimizde, kiralama hizmetlerimizden biridir. Firmamız, kaliteli hizmet anlayışıyla, siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Alanında profesyonel çalışma arkadaşlarımız ve kaliteli ürünlerimizle, yılın her günü hizmetinizdeyiz. Kına ekibi hizmetimizle, kına geceniz ile alakalı düşlediğiniz her şeyi sizler için sağlıyoruz. Sizlerin belirlediği mekan doğrultusunda, kına gecesiyle alakalı her türlü hizmeti sizlere sunmaktayız. Kına ekibi hizmet içeriğimiz, genel olarak aynı olmakla beraber, içerik sizlerin ihtiyacı ve talebi doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Kına ekibi hizmet içeriği; kına yakma ritüeli, bereket testisi, davul, kına kızları, bindallı, kaftan, kına kızları için gerekli kostümler vb. şeklinde oluşmaktadır. Fakat, hizmet içeriği sizlerin talebi doğrultusunda belirlenir. Ayrıca, ulaşım ve diğer ek hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Kına gecesi organizasyonunuzla alakalı, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Gerekli her türlü ekipmanı, kına ekibi hizmetimizle sizlere sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Uygun ve ekonomik fiyatlar ile kiralık kına ekibi hizmetimizden sizlerde faydalanabilirsiniz. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Kına Ekibi


  Geleneksel kültürümüzün bir parçası olan kına geceleri, günümüzde geçmişe nazaran daha ihtişamlı kutlanmaktadır. Şimdilerde hemen her kesimin, özenle kutlamak istediği kına geceleri, özel aksesuarlar ve kostümler ile daha hoş bir görsellik kazanmaktadır. Firmamız ise, kına organizasyonlarınızda ihtiyacınız olan, her türlü ekipmanı ve hizmeti sizlere sunmak için, uygun bütçeler ile kiralama hizmeti oluşturmuştur. Firmamızın, kına ekibi kiralama fiyatları ile bu hizmetten kolayca faydalanabilirsiniz. Kına ekibi hizmet içeriğimizde, organizasyonunuz dahilinde, ihtiyaç duyduğunuz her şey mevcuttur. Gelin için bindallı, kaftan kıyafetleri ve damat için de kaftan kıyafeti bulunur. Kına geceniz kapsamında, ihtiyaç duyduğunuz hizmeti bizlere iletmeniz yeterlidir. Ekibimiz sizlere özel, hizmet içeriğiyle ihtiyacınızı karşılayacaktır. Kına ekibi hizmetimiz sayesinde, organizasyonlarınız için hızlı ve pratik çözümler sağlamış olursunuz. Böylece, kına gecenizde size sadece unutulmaz anların tadını çıkarmak kalır. Bireysel olarak ya da organizasyon firmanız kapsamında, kına ekibi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kiralık kına ekibi hizmetimiz, her bütçeye hitap eden, ekonomik fiyatlara sahiptir. Kına geceniz için, ihtiyaç duyduğunuz aksesuar ve hizmeti ayrı ayrı temin etmek yerine, ekonomik bir şekilde kına ekibi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

  Kına Ekibi Kiralama Fiyatları


  Kına ekibi kiralama hizmetimiz ile sizlere ayrıcalıklı bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Ayrıca, kına ekibi hizmet sayesinde, saatlerce dolaşmanıza da gerek kalmıyor. İhtiyacınız olan her türkü ekipmanı ve hizmeti ayağınıza kadar getiriyoruz. Kına gecesi organizasyon tarihiniz doğrultusunda, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Böylece sizleri, stresten ve sorunlardan kurtarıyoruz. Amacımız, sizlere kaliteli bir hizmetimi en iyi şekilde sunmaktır. Hizmetlerimiz kapsamında, sizlerden aldığımız olumlu dönüşlerde bunu kanıtlar niteliktedir. Olumlu-olumsuz her türlü görüşünüz bizler için önemlidir. Çünkü; görüşleriniz doğrultusunda, ekibimiz ve hizmetlerimiz içeriğinde, gerekli iyileştirmeleri yapmaya özen göstermekteyiz. Firmamız, ekibini ve çalışmalarını, her zaman geliştirme odaklı çalışma prensibine sahiptir. Sizlere, ekonomik bütçelerle, kaliteli bir hizmet sunmayı amaçladığımız için,
  kına ekibi kiralama fiyatları da bunu dikkate alarak oluşturulmuştur. Kına ekibi hizmetimiz; bindallı, kaftan, davul Show, kına mumu, kına müzikleri, süslemeler, kına tepsisi ve kına takımı, kına töreni vb. içeriklere sahiptir. Zengin içeriği ile ayrıcalıklı sunduğumuz hizmete, ekonomik bütçelerle sahip olabilirsiniz. Kına geceleriniz, hizmet içeriğimizle daha kapsamlı olacaktır. Kına ekibi hizmetimizden, en iyi şekilde yararlanmak için, bizler ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 29 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Kına Ekibi
  Fiyat
  TRY 1500
  Stok Durumu
  Available in Stock

  8 thoughts on “Kına Ekibi Kiralama”

  1. ekip içerisinde tam olarak kimler var ..? şarkı söyleyecek kişi de olacak mı ..? ne kadar kişi olacak ..? saatlik ödememi yapacağız ..? kına gecesinin sonunda ödeme yapsak olur mu ..?

  2. ekip kaç kişilik ..? yoksa kişi sayısını biz belirtebilir miyiz ..? ne kadar sürede gelir ekip ..? kına ve mumlar da sizden mi ..? bir günlük kiralama olurmu ..?

  3. Müyesser Akyildirim

   Antalya’da müşterimiz için bir kına gecesi düzenleyeceğiz. Kına tahtı konusunda müşterimizin özel istekleri var. Bu konuda firmamız sizden destek almak istiyor. Kına tahtında özel işlemelerin olması ve dekoratif malzemelerle süslenmesi isteniyor. Biz o hizmeti veremediğimizden sizin kına tahtlarınızı kiralamaya karar verdik. Gördüğüme göre İstanbul kına tahtı kiralaması yapıyorsunuz. Antalya için kiralama hizmetiniz var mı?

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba, öncelikle müşterinizin kına gecesini en iyi şekilde organize edeceğimizden şüpheniz olmasın. Antalya’ya ve Türkiye’nin her yerine nakliyemiz mevut. Kına tahtı konusunda müşterimizin özel isteklerine cevap verebilen sayılı firmalardanız. Müşterinin istediği süslemeler, işlemeler itinayla yapılır. 

  4. Mehmet Kemal Dengizek

   Kına organizasyonum için bilmediğim bir kına tahtı kiralamak istiyorum. Güzel bir kına şirketi araştırdım ama hepsinin sadece bir veya iki çeşit kına tahtlari çeşitleri var. İnanın 1 haftadır İstanbul kına firmaları arıyordum. Her zaman bilindik türler, hep mor sıradan modeller var. Mevcut kına taht modelinizi nerede görebilirim? Nereye gelebilirim.

   1. Kirala360 Destek

    Kına problemlerinizde baştan sona kadar hakkınızdır çok ama çok özel bir gece için bir çok farklı tarzda kına tahtı modelleri olması gerektiği konusunda bizde size kesinlikle katılıyoruz. Tercihleriniz ile ilgili en iyi yöntem yorumunuzu yazmadan önce doldurmuş olduğunuz mail adresinize güncel kına tahtı çeşitlerimizin fotoğraflarını göndermiş bulunuyoruz. Oradan gayet rahatlıkla kına tahtları kiralaması resimlerini inceleyip son kararınızı bizi arayarak bize anlatabilirsiniz. 

  5. Denizhan Gönül

   Kınayı gösteren kınanın yapıldığı sandalye olduğu söylenir e biz de bu düşünce ile yola çıkarak kiralık kına tahtı bakmaya başladık. Sitenizi incelediğimizde aklımıza yatan güzel modeller var fakat fiyatları ile ilgili çok fazla bilgiye ulaşamadık maalesef. Bu konuda bize yardımcı olmanızı rica edeceğiz. Bir de kampanya filan varsa belirli üründe onunla ilgili de bilgi verirseniz eğer seviniriz. 

   1. Kirala360 Destek

    Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür etmek isteriz. Elimizde hoşunuza gidebileceğinizden emin olduğumuz bir sürü ürün ve bir sürü çeşit bulunmakta. Size daha önce yapılan organizasyonlarda kullanılmış olan kiralık kına tahtı modellerimizden birkaçını hemen gönderiyoruz. Ayrıca istediğiniz fiyat bilgilerini ve kampanyalı ürünlerden oluşan listemizi de hemen vermiş olduğunuz posta adresine gönderiyoruz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon