Kına Bereket Testisi Kiralama


Özel anlarınız, firmamızın sizlere sunduğu kiralama hizmetleriyle daha anlamlı ve unutulmaz olacaktır. Kına geceleri, günümüzde geleneksel bir konsept ile kutlanmaktadır. Son zamanlarda, oldukça popülasyona uğrayan geleneksel kültürlerimizle, kına geceleri gibi organizasyonları daha eğlenceli ve unutulmaz olmaktadır. Geleneksel havanın her ayrıntısı , organizasyonlara yansıtılmaktadır. Kına geceleri de bunun en baş rolündedir, diyebiliriz. Geleneksel kültürümüzün yansıdığı, kına gecesi organizasyonlarının, gün geçtikçe popüler değeri artmaktadır. Firmamız bu doğrultuda, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ekipmanı, sizlere tedarik eder. Kına bereket testisi kiralama hizmetimizde, bu doğrultuda hizmetinize sunulmuştur. Bireysel olarak kına geceleriniz için, ürünlerimizi kiralayabilirsiniz ya da organizasyon firmanız doğrultusunda, kiralama işlemi yapabilirsiniz. Her iki durumda da uygun fiyat seçenekleriyle, kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kına bereket testisi, eski zamanların günümüze yansıyan hoş geleneksel kültürüdür. Kına gecesi konseptine dahil edilen, kına bereket testisi, organizasyonun belirli aşamalarında kırılır. Kına bereket testisi, eski zamanlarda gelinlerin bereket getirmesi için, yapılan bir tür gelenek olduğunu söyleyebiliriz. Sizlerde, kına gecelerinizi unutulmaz kılmak ve konuklarınıza geleneksel kültürümüzü yansımak istiyorsanız, kiralık kına bereket testisi hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Kiralama hizmet bedeli, içerik detayları ve istediğiniz farklı hizmetler dahilinde değişkenliğe uğramaktadır. Sitemiz üzerinden, detaylı olarak kına bereket testisi ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Kına Bereket Testisi


  Kına geceleriniz için istediğiniz konsepti, her ayrıntısı ile oluşturmak için, sizlere sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kına organizasyonları için, gerekli tüm ekipman ve ürünleri kiralama hizmetimiz içeriğinde sizlere sunmaktayız. Bireysel ya da organizasyon firmanız kapsamında, kiralama seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz. Firmamız kapsamında, kına bereket testisi fiyatları da oldukça ekonomiktir. Kiralama işlemlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, hizmet içeriğimiz her ayrıntısıyla, sizlerin memnuniyetini sağlamak içindir. Kına gecesi organizasyonlarınıza, farklı anlam ve değer katmak için, sizlerde kına bereket testisi ürününü, konseptinize dahil edebilirsiniz. Kına gecesi organizasyonları; bindallı kıyafetleri, kaftanları, kına bereket testisi ve birbirinden farklı detayları ile sizlere unutulmaz anlar yaşatır. Her ayrıntısıyla, konseptinize uyumlu renkleri oluşturmak önemlidir. Kına geceleri için gerekli tüm malzemelere, firmamız bünyesinde ulaşabilirsiniz. Kiralama ya da satın alma işlemleri konusunda, tercihinize göre kolaylıkla işlem yapabilirsiniz. Kına bereket testisi fiyatları, bu doğrultuda sizler için oldukça ekonomik ve makuldür. Kiralama işlem detaylarımız, her aşamasıyla sizlere en iyi hizmeti, ekonomik bir şekilde sunmak için programlanmıştır.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Kına Bereket Testisi Fiyatları


  Kına bereket testisi kiralama hizmetimiz, geleneksel kültürümüzü sizlere en iyi şekilde yaşatmak için, hizmetinize sunulur. Kına organizasyonlarınızı, kendiniz ve konuklarınız için, unutulmaz kılabilirsiniz. Günümüzde, popülasyon kazanan kına geceleri, farklı kültür yansımalarıyla ve birbirinden farklı konseptleriyle sizlere hoş anlar yaşatır. Bu kapsamda, konseptiniz için ihtiyacınız olan, her türlü ekipmanı, sizler yerine biz temin ediyoruz. Yapmanız gereken sadece, organizasyon tarihiniz doğrultusunda, konseptinize uyumlu ürünleri kiralamaktır. Firmamızın ekonomik kına bereket testisi fiyatları ile kına geceniz için, ihtiyacınız olan ürünü kolayca kiralayabilirsiniz. Kiralama hizmet bedeli, her ürün için ekonomik bir şekilde planlanmıştır. İş prensibimiz doğrultusunda, her açıdan sizlerin memnuniyetini sağlamak amacımızdır. Bu nedenle, kiralama hizmetlerimiz, hızlı ve pratik çözümleriyle hizmetinize sunulur. Ürünlerimizin özelliklerine göre, fiyat değişikliği olabilir. Ayrıca, firmamız kapsamında, almak istediğiniz hizmet detayları gibi etkenler doğrultusunda da, fiyatlar değişebilir. Kiralama hizmet içeriğimiz, sizlerin talepleri doğrultusunda oluşturulur. Kına bereket testisi ürünümüzü, sitemiz üzerinden kiralayabilirsiniz. Ya da bizimle iletişime geçerek, bilgi alabilir ve bu doğrultuda kiralama işlemi yapabilirsiniz.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 28 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Kına Bereket Testisi
  Fiyat
  TRY 50
  Stok Durumu
  Available in Stock

  9 Comments

  1. dicle
   Nisan 22, 2019

   boyutu ne kadar ..? içi haznesi nasıl tam olaarak elinizde kaç tane var ..? 10 tane kiralasak bir akşamlık fiyatı ne olur taşırken kırılma gibi bir durum olursa değişim yapar mısınız ..?

  2. bartu
   Mayıs 1, 2019

   kaç tip testi var..?testinin ebatları nedir..?net ağırlığı ne kadar..?teslimatı nasıl oluyor..?kırılmaması için önleminiz var mı..?

  3. zerdenur
   Mayıs 9, 2019

   görsel dışında ürün mevcut mu..?üründe net ağırlık nedir..?ürünün ebatları nedir..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?ürüne kasko uygulaması yapılıyor mu..?

  4. yusufcan
   Mayıs 15, 2019

   2 farklı boyda testi var mı ..? dekorasyon amaçlı da kullanabilir myiiz..? ne kadar sürede sevk edersiniz ..?İ yoksa gelip biz mi alacağız ..? nakit ödeme de inidirm olur mu ..?

  5. özdemir nizam
   Mayıs 20, 2019

   ürünün kargosunu nasıl yapacaksınız ..? kasko olacak mı ..? krılırssa yenisini gönderiri misiniz ..? 12 tane kiralayabilir miyiz..? fiyat ne kadar olur ..?

  6. leyla bozca
   Mayıs 24, 2019

   3 farklı boyda testi var mı ..? varsa stok nedir ..? testilerin renkleri nedir ..? tane fiyatı ne olur ..? bir günlük kiralama bedeli nedir ..?

  7. rüveyda aslan
   Haziran 10, 2019

   tepsinin içi boş mu gelecek ..? kırılmaması için nasıl önlem alacaksınız ..? 4 tane kiralayabilir miyiz ..? taşıması size mi ait..? fiyat ne olur en son ..?

  8. kadriye sunan
   Haziran 15, 2019

   kaç tane var elinizde ..? 8 tane çıkar mı ..? sap kısımları yeterince sağlam mı ..? siz mi kargo yapacaksınız ..? biizm gelip almamız mı gerekecek .. ?

  9. hande sular
   Haziran 19, 2019

   dekor amaçlı da kullanabilir miyiz ..? 20 tane var mı ..? resimdeki gibi mi ürün ..? değilse de süsler misiniz ..? fiyat nedir acaba ..?

  Leave a Reply