Keypad Oylama Sistemi Kiralama


Keypad yani oylama cihazı, radyo frekansı ile çalışan kablosuz bir oylama sistemidir. Bir merkezi alıcı ve bir bilgisayar programı ile birlikte işlemektedir. Bu sistem sayesinde katılımcılardan veriler toplanarak, kendilerinin sunumda yer alan sorulara vermiş olduğu yanıtların anında bilgisayara aktarılarak grafik olarak ekrana yansıtılmasını ve sunumun bu veriler ışığında şekillenmesini sağlayan bir sistemdir. Keypad oylama sistemi kiralama işlemi gerçekleştirerek, toplantılarınızda dinleyicilerin interaktif katılımcılara dönüşmesini sağlayabilir, soracağınız sorular ve cevaplar üzerine yapılacak yorum ve tartışmalar ile katılımcıları sunum içinde, aktif ve uyanık bir şekilde tutarak ilgilerini artırmayı sağlayabilirsiniz. Peki, sistem nasıl çalışır? Toplantı öncesinde hazırlanan sorular sisteme aktarılır, toplantının akışı içerisinde yeri geldikçe katılımcılara önceden hazırlanmış olan bu sorular sorulur ve katılımcılar keypadın üzerindeki tuşlara basarak soruları yanıtlar. Bu yanıtlar ekranda 3 saniye içerisinde görüntülenir. Bu sonuçlar toplantı esnasında size sunumunuzla ilgili destek vereceği gibi, toplantı bitiminde elde edilen sonuçlar Excel ve PowerPoint dosyaları olarak tarafınıza rapor edilir. Keypad oylama sistemi kiralama ve kullanımı son derece önemli olan bir kısım bilgiye kolaylıkla ulaşmanıza imkan tanımaktadır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Keypad Oylama Sistemi


  Keypad sistemi, radyo frekansı ile çalışan, şu anda Türkiye'de yaygın olarak kullanılan kablosuz oynama sistemidir. Birden ona kadar seçenek eklenebilen sorulara cevap vermeyi destekleyebilmektedir. Kiralık keypad oylama sistemi bireysel analizler, grupsal ya da takımsal analizler, demografik analizler ve workshoplarda kullanılabilmektedir. 15 santim uzunluğunda ve 6 santim genişliğinde ki keypad, tıpkı bir telsiz telefon büyüklüğündedir. Ortalama 90 gram ağırlığında olan ürünler, 2 adet pil ile çalışmaktadır. Siyah renkli olan bu ürünlerin, 1'den 250'ye kadar numaraları mevcuttur. 1'den 15'e kadar kanalları mevcuttur. 15 adet tuşa sahiptir. Özel radyo frekansı ile çalışan kablosuz elektronik oylama ve yanıtlama cihazıdır. Kiralık keypad oylama sistemi alıcı yani receiver ve powerpoint uyumlu keypad yazılımından oluşmaktadır. Keypad kullanımı dakikalar içerisinde gerçekleşen, oldukça kolay bir süreçtir. Keypad yazılımı usb alıcının içinde hazırdır ve tak çalıştır olarak kullanılmaktadır. Herhangi bir kurulum işlemine gerek yoktur. Elektronik oylama yanıtlama sistemi özel lisansı olan bir radyo frekansında çalıştığından diğer radyo frekansı kullanan cihazlar ile etkileşim yapmaz. Her kullanıcıda bir elektronik oylama yanıtlama cihazı vardır, kullanıcılar soru ekrana gelip süre başladıktan sonra kendilerine uygun gelen seçeneği keypad üzerinden tuşlarlar ve bu veriler radyo frekansı aracılığı ile bilgisayara bağlı bir alıcıya ulaşır. Süre bitiminde sonuçlar grafik halinde ekrana yansıtılır.

   

  Keypad Oylama Sistemi Fiyatları


  Keypad kullanımı çok kolaydır. Karmaşık süreçleri içermez. Kablosuz bir cihazdır ve radyo frekansları çalıştığından belirli bir noktaya tutmanıza gerek yoktur. Kullanımı son derece basit ve pratik olan bu ürünler, keypad oylama sistemi fiyatları konusu araştırıldığında görülecektir ki, gerçekleştirilen araştırma çapı ve zaman tasarrufu açısından büyük bir pratiklik sağlamakta ve o nedenle tamamen ödenecek ücreti hak etmektedir. Kapalı ve açık alanlarda 100 metre çapında mesafelerde kullanılabilmektedir. Hangi bir açma kapama düğmesi yoktur, toplantı başladığı andan itibaren kullanıma hazır durumdadır. Kullanımı pratik, kolay ve eğlencelidir. Toplantılar, eğitimler, kongreler, seminerler, sempozyumlar, çalış taylar, seçimler, genel kurullar, anketler, pazar araştırmaları, yarışmalar ve sanat aktivitelerinde kullanılabilmektedir. Firmamız klasik oylama sisteminin yanısıra, mobil oylama, kelime bulutu, katılımcıların anlık fikirlerini belirtebildiği aktif duvarlar da sunmaktadır. Keypad oylama sistemi fiyatları markalara ve güçlerine göre farklılıklar gösterebilmektedir. Bir de son olarak katılımcı sayısı, yani talep edilecek keypad sayısı de yine keypad oylama sistemi fiyatları konusunu etkileyen bir detaydır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 16 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Keypad Oylama Sistemi
  Fiyat
  TRY 1500
  Stok Durumu
  Available in Stock

  6 thoughts on “Keypad Oylama Sistemi Kiralama”

  1. tam olarak nasıl çalışıyor ..? bir günlük kiralama bedeli ne ..? yanlış sonuç alma ihtimalimiz var mı ..? kargo size mi ait olacak ..? kurulumu siz mu yapacaksınız ..?

  2. ömürcan doğan

   elektrikle mi çalışıyor ..? şarj edebilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? yanlış çalışma ihtimali var mı ..? fiyat nedir ..?

  3. açılay gözen

   boyutu nedir ..? nasıl kullanılıyor öğretme şansınız var mı ..? kesin sonuç verir mi..? hata payı var mı ..? taşıma ve kurulum sizden mi ..?

  4. kurlum sizden mi ..? bilgi yarışmasında oylama sistemi olarak kullanabilir miyiz ..? kesin sonuç verir mi ..? nasıl çalışyor tam olarak ..? bir haftalık fiyat nedir .. ?

  5. aramızda yapacağımız bir etkinlik için kiralayabilir miyiz ..? 1 haftalık kiralama yapabilir miyiz ..? yanlış sonuç verme ihtimali var mı ..? ne kadar sürede kurulumu yapılır ..? fiyat nedir acaba ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon