Kestaneci Kiralama


Hayatınızı önemli günlerimizde yapacağınız organizasyonlarda bizim severek yediğimiz kestaneleri kullanabilirsiniz. En iyi ustadan yapılmasını istiyorsanız kestaneci kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz bütün organizasyonlarda kullanabileceğiniz kestaneci kiralama hizmetini istediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek temin edebilirsiniz. Kestaneci kiralama hizmetini almak için bizden başkasını düşünmeyeceksiniz. Siz değerli müşterilerimiz için yılın her günü size hizmet vermekten dolayı mutluluk duyarız. Yapacağınız organizasyonlar size yardımcı olmak bizim görevimizi. Kestaneci kiralamak isterseniz düşündüğünüz bütün organizasyonda tek adres firmamızdan başka yer düşünmeniz yanlış olur. En uygun fiyatlar ile kestaneci kiralama hizmetini sizin için ayağınıza kadar getiriyoruz. İstediğiniz organizasyon için kestaneci kiralama hizmetini aldığınızda konuklarınız kestaneyi gördüğünde etkinliğinizden mutlu ayrılacaklar. Sizin istediğiniz adrese kadar geliyoruz. Kestane yapılacak standı kurup kestaneyi en iyi yapan kestaneciyi sizin için getiriyoruz. Siz de kestaneci kiralama hizmetini aldığınız için firmamızdan mutlu ayrılacaksınız. Yapacağınız diğer organizasyonlarda bizi tekrar seçeceğinizin garantini veriyoruz. Yılların verdiği deneyim ile siz değerli müşterilerimiz için yılın her günü bize ulaşabilirsiniz. Özel günlerinizde bizi arayabilirsiniz ya da Whatsapp üzerinden bize mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al


  Neden Kirala 360


   

   

  Kiralık Kestaneci


  Soğuk kış günlerinde en sevdiğimiz sıcak kestaneleri organizasyonlarınızda da kullanabilirsiniz. Geleneksel sokak tatlarından kestaneyi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Kiralık kestaneci hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimiz için yılın her günü sizin için çalışıyoruz. Kiralık kestaneci hizmetini aldığınız organizasyonlarınızda misafirleriniz bu standı gördüğünde farklı olduğu için dikkat çekecek ve etkinliğinizden memnun ayrılacaklar. Kiralık kestaneci hizmetini almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dizi, filmler gibi sektörlerde sokak çekimlerinde kestane satan kişiler gerekebilir. Biz bunu için kiralık kestaneci ile çözümlüyoruz. Siz yeter ki istediğiniz yeri bizimle iletişime geçtiğinizde söyleyin. Biz için istediğiniz kiralık kestaneci hizmetini ayağınıza kadar getirelim. Getirdiğimiz konuma göre fiyatlandırma da değişiklik olabilir. Yılların verdiği deneyim ile en kaliteli ürünleri Kirala360’tan başka firmada bulamayacağınızın garantisini veriyoruz. Yılın 365 günü sizin için çalıyor sizin memnuniyetiniz ile daha da işimize bağlanıyoruz. Siz de kiralık kestaneci hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bizimle iletişime geçmeniz yeterli. En uygun fiyat ve ürün kalitesi ile size hizmet vermekten dolayı mutluluk duyarız. Sorularınız ve bilgi edinmek isterseniz bizi arayabilir ya da Whatsapp üzerinden mesaj atarak iletişim kurabilirsiniz. Siz de bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

   

  Kestaneci Fiyatları


  Çoğu kişinin çocukluğunda soba üzerinde pişen kestaneler ile büyümüştür. Biz de size çocuğunuzun o güzel günlerini en uygun kestaneci fiyatları ile geri getiriyoruz. En güzel günleriniz için önemli olan sizin bir tebessümünüz. Yıllardır bu sektörde olduğumuz için ekonomik kestaneci fiyatlarını firmamızdan bulabilir, başka firmada bu kadar uyguna bulamazsınız. Siz değerli müşterilerimiz için yılın her günü hizmet vermekteyiz. Bizim için en önemli şey müşteri memnuniyeti. Kestaneci fiyatlarımız ile size en kaliteli ve uyguna kiralıyoruz. İstediğiniz adrese kadar sevkiyatımız olmakla birlikte getirdiğimiz yere göre de fiyatlandırmada değişiklik olabilir. Size en uygun kestaneci fiyatlarını sunuyoruz. Sizin bütçenizi sarsmayacak kestaneci fiyatlarıyla size kiralıyoruz. Bilgi almak ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapacağınız her türlü organizasyonda kullanabileceğiniz kestaneci fiyatlarıyla da cebinizi yakmayacak. Firmamızdan en uygun kestaneci fiyatları ile siz değerli müşterilerimiz için yılın her günü size hizmet vermekten dolayı müteşekkiriz. Ekonomik kestaneci fiyatlarını Kiral360’tan başka firmada bulamayacağınızın garantisini veriyoruz. Siz de kestaneci fiyatları hakkında fiyatlandırma almak için bize Whatsapp’tan mesaj atabilir ya da bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 34 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Kestaneci
  Fiyat
  TRY 4650
  Stok Durumu
  Available in Stock

  12 thoughts on “Kestaneci Kiralama”

  1. merhaba 70 kişilik bir davet düşünüyoruz da ne kadar kestane yeterli olur ..? eleman da fiyata dahil mi ..? kestane arabasının tam olarak boyutu nedir ..? ağırlığı nedir ..? kolayca hareket ettirebilir miyiz ..?

  2. kestaneleri de siz mi getireceksiniz ..? taze mi olacak uyeterince ..? pişirme ne ladar sürer ..? 45 kişilik servis yapabilir misiniz ..? fiyat nedir acaba ..?

  3. servis elemanı da gelecek mi ..? lazım olan her malzemeyi getirecek misiniz ..? keselerin içinde mi servis olacak ..? tabak kullanma ihtimaliniz var mı ..? fiyat nedir ..?

  4. avm de de çalışabilirler mi ..? açılış için gelebilir mi .. ? kestane yetmezse ekleme yapar mıısnız ..? 1 günlük kiralama olur mu ..? fiyat ne kadar olur..?

  5. Aykanat Ağıroğlu

   Oğlumun sünnet töreninde gelen çocuklar için çeşitli standlar kiralamak istiyoruz. Kestaneci kiralama hizmetinizi merak ediyoruz. Konsept hakkında bilgimiz yok. Bize hizmetiniz hakkında detaylı bilgi verebilirseniz sevinirim. Sünnet sırasında yoğun olacağımızdan buna çok zaman ayıramayacağız. Hizmeti yaparken bütün her şeyi siz mi organize ediyorsunuz? Çocukların eğlenmesi için böyle bir şey düşündük.

   1. Kirala360 Destek

    Öncelikle çocuğunuzun sünneti hayırlı olsun. Düşünceniz gayet güzel. Kestaneci kiralama hizmetimiz bu tür organizasyonlarda en çok tercih edilen eğlencelerden biridir. Sizin yoğunluğunuz anlıyoruz. Arkadaşlarımız istediğiniz saatte orada hazır bulunup standı kuruyorlar. Hazırlıklarını yaptıktan sonra da çocuklar için birbirinden lezzetli kestaneleri hazırlayarak paketler içinde ikram ediyorlar. Sizlerin sünnet düğünü dışında düşünmeniz gereken bir şey kalmıyor.

  6. Merhaba, Erdek’te yazlıkçıların bütün gün sokaklarda olduğu bir alan için kestane standı kiralamak istiyorum. Ama personele gerek yok, satışı ben kendim gerçekleştireceğim. 3 aylık bir bütçe çıkarır mısınız bana? Herhangi bir sorun olduğunda yardımcı olursunuz değil mi? Kestaneleri de kendim alıp satmak istiyorum, bana sadece stand lazım o şekilde mümkün mü?

   1. Elbette mümkün. Personel ve kestanesiz şekilde kestane standı kiralaması yapabilirsiniz. Daha uyguna gelmiş olur. Genellikle, yazlık bölgelerde sokak satıcılarımız çok fazla tercih ediliyor. İnsanlar sokaklarda saatlerini geçirdiği için, sokak satıcılarına olan özlemlerini gideriyorlar. Doğru bir tercih olduğunu düşünüyorum. Bir sorun olması dahilinde 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Personelimiz de kolaylıkla yanınıza gelip sorunu giderebilir. Bol kazançlar. 

  7. Ilgaz Eyipişiren

   Merhaba benim bir kestane arabası kiralama ya ihtiyacım var. Çünkü kendime yeni bir ortak buldum ve iki elden satış gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Tutar mıyız diye birtakım endişelerimiz var. Önce bir kiralayalım sonra alırız dedik. Elinizde bize göre uygun fiyatlı çok da gösterişli olmasına gerek olmayan bir kestane arabası önerebilir misiniz?
   Bir de korona sebebi ile hijyenik bir ürün gönderebilir misiniz? Önceden sterilizasyon işlemi gerçekleştirin lütfen. İyi çalışmalar dilerim. Cevabınızı bekliyorum.

   1. Kirala360 Destek

    Merhabalar efendim, kestane arabası kiralama öncelikle yeni girişiminiz hayırlı olsun. Umarım işleriniz yolunda gider de bol kazançlar sağlarsınız. Elimizde pek tabii size uygun kestane arabaları mevcut. Dilediğiniz renk, şekil, boyut seçimi yaparak bütçenize uygun olarak sipariş verme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İyi günler dilerim. 

  8. Merhaba Şarköy’de akşamları yürüyüş yapılan bir sokak var. O sokak için 10 adet közde kestaneci kiralaması yapmak ve ilçemizdeki hareketliliği artırmak istiyoruz. Eylül ayında tatil yapanlara özel başka neler kiralayabiliriz? Eylül ayında, burası biraz soğuk olduğundan dolayı çok müşteri çekemiyoruz. Ama biraz hareketliliği artırırsak, müşterilerimiz gitmek istemez diye düşündük. Önerileriniz varsa bekliyoruz. Közde kestane sizce nasıl fikir? Ona talep nasıl? 

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon