Karşılama Deski Kiralama


Adından da anlaşılacağı üzere gelen kişileri, konukları, müşterileri, misafirleri, hastaları karşılamak amacıyla özellikle işyeri ve ofislerin giriş kısmında bulunan alana ve bu alan içerisinde yaratılan dekora verilen isimdir. İlk intibanın önemi düşünüldüğü zaman, karşılama deskinin görsel olarak etkileyiciliği işyerinize olan ilk tepkileri oluşturmak için son derece önemlidir. Yaptığınız işe ve sunduğunuz ürüne uygun, firmanızı tam olarak yansıtabilecek kalitede bir karşılama deski kullanıyor oluşunuz firma duruşunuz için son derece önemli bir detaydır. Karşılama deski kiralama hizmetleri de bu şekilde ortaya çıkmış, firmaların konu ile ilgili taleplerine karşılık verebilmek için oluşturulmuş bir hizmet türüdür ve malzeme temini sağlayan, organizasyon hizmeti veren birçok firmanın branşlarından birisidir. Karşılama deski kiralama konusunda hizmet almakta olan sektör yelpazesi çok geniştir. Okul, hastane, kütüphane gibi danışma bölümü bulunan kurumlar, başvuru, ilk kayıt, ön kayıt gibi işlemlerin yapıldığı alanlar, hizmet işi sağlayan firmalardaki müşteri temsilcilerinin bulunduğu alanlar, banka personelinin bireysel görüşmeler sağladığı deskler, restorant, cafe ve eğlence mekanlarındaki karşılama masaları ve kasa bölümleri, cinema ve tiyatrolardaki bilet satış ve toplama alanlarındaki bankolar, mekanlarda kasa olarak kullanılan ve müşterilerin ödeme yapmak için yöneldiği deskler gibi yüzlerce noktada karşılama deskleri kullanılmaktadır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Karşılama Deski


  Kiralık karşılama deski diye adlandırılan ürünler genellikle demonte olmayan, birbirine montelenmiş parçalardan üretilen ve bu nedenle tek parça halinde olan ürünlerdir. Genellikle mdflam, suntalam ve parlak malzemelerden üretilen, cam ve metal aksesuarları olan gerçek mobilya parçalarıdır. Bilgisayar, telefon ve evrak konulabilerek rahatlıkla çalışma sağlanacak alana sahiptirler. Genellikle kullanıcının sol ve sağ yanlarını da kapatarak desk içinin gözükmesini engelleyici şekilde tasarımlara sahiptirler. Ofis, mağaza, büro, muaynehane, hastane, okul gibi alanlar için sabit şekilde kullanılmak üzere tercih edilmektedirler. Bu gibi alanlarda uzun süreli kullanımlar için tercih edilen kiralık karşılama deski gibi ürünler firmamız tarafından uygun fiyatlara ve çok çeşitli modellere sahip bir şekilde beğeninize sunulmaktadır. Seçim yaparken önemli olan amaca uygun hizmeti sağlayabilecek bir dizayn ve konfor sahip bir desk seçmektir. Tamamen bir mobilya mantığıyla ahşap, cam ve metal kullanılarak üretilmekte olan bu ürünler, ölçü olarak ta benzer stantlara oranla çok daha geniş bir alan kaplamaktadırlar. Karşılama deskleri için istenildiği takdirde dijital baskı, üç boyutlu strafor ya da pleksi, hatta ledli tasarım çalışmaları yapılarak firma adı ya da logosu gibi görsel artırıcı detaylar eklenebilmektedir. Bu şekilde zaten şık bir tasarıma sahip olan karşılama deskleri daha şık, daha çarpıcı, daha gösterişli, daha dikkat çekici bir hal alarak, sadece bilgi almak için bile olsa deske yanaşan potansiyel müşteriler için uyarıcı bir etki yaratabilmektedir.

   

  Karşılama Deski Fiyatları


  Karşılama deski fiyatları diğer stand türlerine göre nakliye ve hamaliye açısından ölçü ve kilo durumlarına bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Hizmeti zor olan bu ürün firmamız için problem teşkil etmemekte ve birçok desk modeli tarafımızca hizmetinize sunulabilmektedir. Mobilya ağırlıklı, cam ağırlıklı ve metal ağırlıklı olmak üzere birçok farklı modeli bulunan karşılama desklerinin fiyatları da birbirlerinden farklıdır. Firma olarak karşılama deski fiyatları konusunda sizlere en uygun, en ucuz fiyat teklifini sağlamaktayız. Desk modelleri konusunda sizlere en görsel en kaliteli ürünleri sunarak, kiralama yapacağınız ürünler için ister nakliye dahil, ister nakliye hariç fiyatlarla da hizmet sağlamaktayız. Karşılama deskleri uzun süreli kullanıma uygun ürünler olduğundan, bu ürünler için kiralama işlemleri genellikle günlük olarak değil haftalık, aylık ya da yıllık olarak yapılmaktadır. Kiralama hizmetlerinde fiyatlar günlük olarak belirlenmesine rağmen bu tarz talepler için uzun dönemlik fiyatlar oluşturulabilmektedir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 23 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Karşılama Deski
  Fiyat
  TRY 600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Karşılama Deski Kiralama”

  1. toplantı için kiralasak kaça olur ..? sadece beyaz rengi mi var elinizde taşıma işlemini nasıl yapcağızz..? siz mi getireceksiniz bir iki tane kiralsak kaça olur ..?

  2. üründe renk seçeneği var mı..?üründe net ebat nedir..?görsel dışında ürün mevcut mu..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?gün içinde teslim şansınız var mı..?

  3. fuar aksesuarı olarak uygun mu ..? yeterince şık mı resimdeki gibi..? taşımasını da siz mi yapacaksınız ..? ne kadar sürede sevk edersiniz ..? bir günlük kiralama fiyatınız nedir ..?

  4. ofis için kiralauabilir miyiz ..? yıllık kiralama yapabilir miyiz ..? boyutu nedir ..? resimdeki ürünmü gelecek ..? başka gelecekse de görsel paylaşır mıısnız ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon