Karnaval Yiyecekleri Kiralama


Patlamış mısır, pamuk şeker, Osmanlı macunu, kahve vb. aklınıza gelebilecek her türlü karnaval yiyecekleri kiralama hizmetimiz ile sizinleyiz. Tüm organizasyonlarınız için karnaval ortamı gibi renkli bir ortam istiyorsanız firmamız sizin için nostaljik arabalarla karnaval yiyecekleri kiralama hizmeti vermektedir. En çok çocukları heyecanlandıracak bu lezzetli atıştırmalıklar organizasyonlarınızı eski günlere taşıyacak ve eğlenceli bir ortam oluşturacaktır. Kostümlü çalışanlarımız da karnaval yiyecekleri kiralama hizmetimiz kapsamındadır. En güzel günlerinizde kirala360 olarak hizmetinizdeyiz. Yılın her günü karnaval yiyecekleri kiralama taleplerinize cevap vermek amacıyla firmamız hizmet vermektedir. Sünnet düğünü, açılışlar, doğum günü partileri, festivaller ve buna benzer her türlü organizasyonlarınız için karnaval yiyecekleri kiralama hizmeti veriyoruz. Dilediğinizde talep ettiğiniz karnaval yiyeceklerini adresinize kendi bünyemizdeki nakliyat aracıyla getiriyoruz sonrasında ise tekrar kendi aracımızla alıyoruz. Size sadece organizasyonunuzun tadını çıkarmak kalıyor. Karnaval yiyecekleri kiralama hizmetimizi bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatlarla vermekteyiz. Dilediğinizde karnaval yiyecekleri kiralama hizmetimizle ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşinin ehli kadromuzla tüm yıl karnaval yiyecekleri kiralama hizmeti sağlamaktayız.

Fiyat ve Teklif Al

  Karnaval Yiyecekleri Fiyatları


  Karnaval yiyecekleri fiyatlandırmamız bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatlardır. Satın almak yerine firmamızın kiralama hizmeti sayesinde ekonomik fiyatlarla göz dolduran organizasyonların sahibi olabilirsiniz. Eski zamanı çağrıştıran nostaljik bir ortamla organizasyonlarınız karnaval havasına bürünebilir. Bu noktada en önemli husus karnaval yiyecekleri dediğimiz lezzetli atıştırmalıklardır. Doğum günü partileri, piknikler, açılışlar ve buna benzer her türlü organizasyonlarınız için karnaval yiyecekleri kiralayabilirsiniz. Karnaval yiyecekleri fiyatlarımızı öğrenmek için yazımızı inceleyebilir yada bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yılın her günü size karnaval havasında organizasyonlar düzenlemeniz için hizmetimiz devam edecektir. Karnaval yiyecekleri fiyatlarımız piyasa fiyatlarına göre oldukça uygundur. Dilediğinizde firmamız bu hizmetimiz kapsamında pamuk şeker arabası, popcorn arabası, Osmanlı macunu, Osmanlı şerbeti vb. kiralama ile özel günlerinize renk katar. Ayrıca karnaval yiyecekleri servisini de atik ekip arkadaşlarımız nostaljik kostümler giyerek yapar. Karnaval yiyecekleri fiyatlarımız bütçenizi sarsmayacak şekilde düzenlenmiştir. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet alabileceğiniz bir firma olmaktan mutluluk duyarız. En özel anlarınızda organizasyonlarınızın şenlik havası içinde geçmesi adına karnaval yiyecekleri oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Ortamı hem samimi hem de yüzü gülen konuklarla dolacak organizasyonlarınız için kirala360 yılın her günü iş başında. Karnaval yiyecekleri fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçin.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 21 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Karnaval Yiyecekleri
  Fiyat
  TRY 4600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  2 thoughts on “Karnaval Yiyecekleri Kiralama”

  1. görseldeki yiyeceklerin hepsi mevcut mu ..? hepsinin bir günlük kiralama bedelini öğrenebilir miyim ..? 120 kişilik ikram yapabilir miyiz ..? tezgahların taşıması da size mi ait olacak ..?

  2. Emrehan dağcı

   Lokmacı ve simitçi var mı ..? Bu ikisini seçebilir miyiz ..? Ne kadar olur diyat .,? 2 saat kiralama oolur mu ..? Servis elemanı da gelecek mi ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon