KARAOKE KİRALAMA


Parti kültürünün yaygınlaştığı şu günlerde insanların eğlenmek için farklı arayışlar içerisinde olduğunu biliyoruz. İşte tamda bu noktada partilerin vazgeçilmesi olan ve her yaştan insanın rahatça eğlenmesini sağlayacak olan karaoke kiralama yardımınıza koşuyor. Karaoke kiralama sayesinde nasıl eğleneceğiz diye düşünmeden, zamanın nasıl geçtiğini anlamadan çılgınlar gibi eğlenebileceksiniz. Karaoke kiralama partilerinizin yanı sıra etkinlik ve organizasyonlarınızın kurtarıcısı olacak. İsterseniz karaoke kiralama hizmetini yoğun geçen iş toplantılarından sonra iş arkadaşlarınızla stres atmak için bile kullanabilirsiniz. Firmamızın karaoke kiralama hizmetinin güvenli ve hızlı sevkiyat garantisi de sizi büyük bir zahmetten kurtarmış olacak. Eğlenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Karaoke kiralama sayesinde eğlence en hızlı hali ile kapınızda. Pekikaraoke kiralama da neden Kirala360’ı tercih etmelisiniz? Çünkü biz firmamızın karaoke kiralama hizmetinde diğer tüm firmalardan daha özverili çalıştığını ve aradığınız kaliteye sahip olduğunu iddia ediyoruz. Siz değerli müşterilerimiz de karaoke kiralamanın en kaliteli hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin. Kirala360 size yıl boyunca hizmet vermektedir. Bize whatsappdan 7/24 ulaşabilirsiniz.Karaoke kiralama hakkında merak ettiğiniz her konuda sizlere bilgi verilecektir.Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  KİRALIK KARAOKE


  Saatler sürecek, eğlencenin doruklarda yaşandığı partiler için ihtiyacınız olan tek şey kiralık karaoke. Siz değerli müşterilerimizin star ışığı saçtığı partiler de kendisini pop star gibi hissettirecek olan kiralık karaoke firmamız aracılığı ile sizlerle buluşacak. Kaliteden ödün vermeyen firmamız kiralık karaokede de birinci sınıf bir iş çıkarıyor. Her türlü organizasyon da firmamızın birinci sınıf kiralık karaokesinden yararlanabilirsiniz. Yerli yabancı sevdiğiniz tüm şarkıları söylemek ve bu heyecanı deneyimlemek için firmamızın kiralık karaokeleri sizlerle buluşmayı bekliyor. Arkadaşlarınızın yanı sıra çocuklarınızla da kiralık karaoke sayesinde eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kiralık karaoke için bizimle iletişime geçmek. Hızlı sevkiyatımız sayesinde karaoke eğlenceniz gecikmeye uğramayacaktır. Karaoke kiralamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Haydi telefonu elinize alın ve size eğlenceli anlar yaşatacak olan karaokenizi kiralayın. Kiralık karaoke hizmetimizden bireysel olarak ya da kurumsal olarak da yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçip kiralık karaoke hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kiralık karaoke hizmeti siz değerli müşterilerimizin organizasyonları için en pratik eğlence yöntemi olacaktır. Arkadaşlarınızın partiden büyük zevk alabilmesi ve eğlenebilmesi için en iyi çözüm kiralık karaoke olacaktır.

  KARAOKE FİYATLARI


  Firmamız en uygun karaoke fiyatları ile siz değerli müşterilerimizin bütçesini sarsmamayı hedeflemektedir. Aileniz, arkadaşlarınız ya da kendi başınıza eğlenmeniz de size yardımcı olacak olan kiralık karaokelerimiz piyasada ki en uygun karaoke fiyatlarına sahiptir. Dışarıda karaoke hizmeti veren mekanlarda çok daha büyük paralar ödemek yerine kendi organizasyonlarınızda çok daha az miktarlarla daha samimi ve eğlenceli ortamlar elde edebilirsiniz. Karaoke fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Sevkiyat mesafesine ve karaokenin sizde kalacağı süreye göre değişiklik gösterecek olan karaoke fiyatlarını en doğru şekilde öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Firmamızın size sunmuş olduğu karaoke fiyatları diğer firmaların yanında fazlası ile ekonomik olması bakımından yüzünüzü bir kez daha güldürecektir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile her türlü kiralama işinde gösterdiğimiz özverili çalışma ve kaliteden ödün vermeyişimiz ile sizlere hizmet vermek en büyük gurur kaynağımızdır. Karaoke fiyatlarımız sizin maddi durumunuzu göz önüne alan piyasa araştırmasından sonra belirlenmiştiır. Satın alacağınız karaoke ünitesi belki de ayda yılda bir kullanacağınız bir ürün olacağı için paranızın bir köşeye atılmasına eş değer olacaktır. Bunun yerine ihtiyacınız olduğu zamanda kiralayacağınız uygun karaoke fiyatlarına sahip hizmet paranızın bir köşeye atılmasının önüne geçecektir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 31 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Karaoke
  Fiyat
  TRY 9100
  Stok Durumu
  Available in Stock

  8 thoughts on “Karaoke Kiralama”

  1. iki günlük kiralama ücreti nedir ..? kaç tane mikrofon göndereceksiniz ..? şarkı listesi güncel mi ..? ses kalitesi iyi mi ..?

  2. Ses yeterince kaliteli mi ..? İki tane mi mikrofon göndereceksiniz ..? İçin de her tarzdan şarkılar olacak mı ..? Bir haftalık kiralama süresi nedir ..?

  3. kurulumunu siz mi yapacaksınız ..? izmit’e 4 tane set talep etsek gönderir misiniz ..? yoksa sadece istanbul’a mı servisiniz var ..? set yeterince kaliteli mi..? ne kadar sürede sevk edersiniz ..?

  4. ne kadar şarkı var içerisinde ..? iki tane mikrafon gönderir misiniz ..? fiyat nedir. ..? bir akşamlık kiralama olur mu ..? ses kalitesi nasıl ..?

  5. 2 tane mikrofon getirebilir msiniz ..? ne kadar sürede teslim edeceksiniz ..? kargo mu yapacaksınız ..? kargo firmasını seçebilir miyiz ..? fiyat nedir ..?

  6. kafemiz için kiralayabilir miyiz .. ? uzun süreli kiralama olur mu ..? ne kadar sürer teslim edilmesi, yedek mikrofon da göndeir misiniz ..? istediğimiz şarkıları da ekleyebilr miyiz .. ?

  7. taksimdeki pubımız için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edilir .. ? 2 tane alabilir miyiz ..? fiyat nedir ..? kargoyla mı göndereceksiniz ..?

  8. kahraman hakkı

   yıl sonu etkinliğimiz için kiralayabilir miyiz , 4 tane set olarak gönderir misiniz, kaç tane mikrofon gelecek, 1 günlük krilama olur mu , fiyat nedir acaba ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon