Kapı Giriş Tagı Kiralama


Özel organizasyonlarınız ve kurumsal etkinlikleriniz kapsamında, kapı giriş tagı kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Tag ürünü, belirli bir etkinlik ve aktivite dahilinde, organizasyonun gerçekleşeceği alana ya da mekan girişine yerleştirilen, özel tasarımlı ya da yazılı ürünlerdir. Tag ürünleri sayesinde, organizasyonlarınız daha dikkat çekici ve hoş bir görünüme sahip olur. Firmamız bünyesinde, farklı model tag ürünlerimiz ve kapı girişi tag modellerimiz mevcuttur. Organizasyon konseptiniz dahilinde, uygun olan tag ürününü tercih edebilirsiniz. Düğün, nişan, doğum günü, açılışlar, kokteyl, fuar, seminer, sünnet düğünü, yarışmalar vb. etkinlik ve aktiviteler dahilinde, kapı girişi tag ürünlerimiz uygun olacaktır. Kapı girişi tag ürünlerimizin, kullanım alanı oldukça geniş çaplıdır. Her türlü organizasyonlarınız için, uyumlu tag modellerimiz bulunmaktadır. Düğün organizasyonları için, daha gösterişli ve özel bir tasarım seçebilirsiniz. Fakat, günlük aktivite ve davetleriniz için daha sade modellerimizi tercih edebilirsiniz. Renk ve model, organizasyon konseptiniz dahilinde belirlenmektedir. Dilerseniz, konsept dahilinde ekibimizden de kapı giriş tagları ile alakalı, fikir alabilirsiniz. Kaliteli ve özel tasarımlı ürünlerimizi kiralamak için, kiralık kapı giriş tagı hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Kapı Giriş Tagı


  Organizasyonlarınız kapsamında, kapı girişlerine ya da etkinlik alanınız dahilinde, ilgili bölüme tag yerleştirebilirsiniz. Böylece, etkinlik ve aktiviteleriniz, daha uzun mesafeden de görülebilecek ve dikkat çekecektir. Tag model tercihi de, organizasyon konseptiniz açısından önemlidir. Düğün, nişan, söz gibi daha özel kutlamalarınız için, şık ve gösterişli modellerimizi tercih edebilirsiniz. Bu nedenle, organizasyon içeriğinizi bizlere iletmeniz gerekmektedir. Kapı giriş tag ürünlerimiz, renk çeşitliliği ve farklı modelleri ile her zevke hitap etmektedir. Ve de esnek içeriğe sahip, kiralama hizmetlerimizin, bütçesi de oldukça ekonomiktir. Kapı giriş tagı kiralama fiyatları, aldığınız hizmet içeriğine göre değişkenlik gösterecektir. Fakat, yine de ekonomik ve makul fiyat bütçelerine sahip olacağınız söyleyebiliriz. Pratik ve ideal çözümlere sahip, kiralama hizmetlerimizin her biri, kalite standartları doğrultusunda sizlere sunulur. Bu nedenle her açıdan, ayrıcalıklı bir kiralama hizmeti alırsınız. Sizlerde ayrıcalıklı bir hizmet için, kiralık kapı giriş tagı hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Kapı tagı ürünlerimiz ve farklı ürün modellerimizle, daha uzun yıllar hizmetinizdeyiz.

  Kapı Giriş Tagı Kiralama Fiyatları


  Kapı giriş tagı kiralama hizmetimiz sayesinde, organizasyonlarınız daha çekici ve gösterişli olacaktır. Ürünlerimizin her biri birinci sınıf kalitedir, kapı giriş tagı ürünlerimiz de, kaliteli malzemelerden yapılmış modellere sahiptir. Etkinlik ve aktivite konseptiniz kapsamında, görsel olarak uyum sağlayan kapı girişi tagı modelimizi tercih edebilirsiniz. Hizmet sektöründe, uzun yıllar bulunmuş, tecrübeli ekibimizden dilerseniz fikir alabilirsiniz. Küçük ya da büyük çaplı organizasyonlarınız dahilinde, kapı giriş tagı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimiz, her bir müşterimize aynı ihtimam ile sunulmaktadır. Firmamız için, her bir müşterimiz özeldir. Bu bağlamda, iş ahlakımız gereği, sizlerin memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Web sitemiz üzerinden, kapı giriş tagı modellerimizi inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz. Ayrıca, kapı giriş tagı kiralama fiyatları ile ilgili güncel bilgi almak üzere, bizlere ulaşabilirsiniz. Nakliyat ve kurulum gibi hizmetlerimiz, kiralama hizmet maliyetine dahil değildir. Bu nedenle, nakliyat ya da kurulum hizmetimizi tercih ederseniz. Ek maliyetler kapsamında, hizmet bedeli oluşturulacaktır. Kiralama hizmet içeriği, sizlerin talebine göre planlanır ve hizmet maliyeti bu doğrultuda oluşturulur. Kapı giriş tagı ürünlerimizi tercih ederek, titiz kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Organizasyon konseptiniz doğrultusunda, kapı giriş tagı ürünümüzü, renk ve modeline göre seçebilirsiniz. Ayrıca, ekibimizden kiralama süreci ve hizmet detayı ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 19 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Kapı Giriş Tagı
  Fiyat
  TRY 1000
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Kapı Giriş Tagı Kiralama”

  1. boyutu ne kadar..? çiçekler gerçek mi yapay mı ..? bir akşamlık kiralama fiyatı ne..? taşımasını siz mi yapacaksınız ..? teslimat süreniz nedir ..?

  2. düğün günü için kiralasak kaça olur fiyat ..? çiçekler doğal mı suni mi ..? tül ve çiöçekleri biz seçebilir miyiz ..? kurulum size mi ait ..? yere sabitlemek için bir işlem yapacak mısınız ürünü ..?

  3. ürün ahşap mı ..? demir modelleri de var mı ..? boyutunu biz belirleyebilir miyiz ..? taşıma ve kurulum sizden mi ..? üzeirndeki çiçek ve tülleri biz seçebilir miyiz ..?

  4. nikah töreni için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? boyutu nedir tam olarak ..? çiçiekler yapay mı gerçek mi ..? kurulum da size mi ait acaba ..?

  5. resimdeki gibi mi ürün ..? 2 tane kiralayabilir miyiz, ölçüleri nedir , süslemeleride biz seçebilir miyiz ..? kurulum ve taşıma size mi ait acaba ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon