Kamera Çekimi Kiralama


Sosyal medya hayatlarımızda önemli bir yer tutmaya başladı. Özellikle anılarımızı ölümsüz kılması etkisini daha da artırdı. Sosyal medyanın etkisiyle anılarımızı görsel bir maddeye dönüştürme fikri hepimizi ele geçirdi. Görselliğin önemi hayatımızın her alanında olduğu gibi hatırlamak istediğimiz bu mutlu günlerimiz de bir hayli önemlidir. Teknolojinin gelişmesiyle hem dijital hem de video kaydı şeklinde alabildiğiniz kamera kayıtları sayesinde geçmişe kolayca yolculuk yapabiliyoruz. Siz de unutmak istemeyeceğiniz bu özel günlerinizde kamera çekimi yaptırabilirsiniz. Bunun için profesyonel kamera almanıza da gerek yok. Firmamız kamera çekimi kiralama ile anılarınızı ölümsüz kılmanızı hedefliyor. Sizlerin en mutlu zamanları olan asker eğlenceleri, nişan, kına, düğün, hamile çekimi, doğum çekimleri ve bunlar dışındaki açılış, kokteyl, fuar gibi organizasyonlarınızda da firmamız kiralık kamera çekimi hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin yanında. Bu özel günlerin sizler için ne kadar değerli olduğunun bilincinde olan profesyonel ekibimiz sizlere hayal ettiğiniz bir anı bırakma amacıyla özenle çalışmaktadır. Sizlerin memnuniyeti ve istekleri kiralık kamera çekimi sırasında bizler için önemlidir. Sizlerin arzuları doğrultusunda gerçekleşen kiralık kamera çekimi ve sonrasında mutlu olmanız firmamız için önem arz etmektedir. Ömür boyu bakıp keyifle hatırlayacağınız anılarınızda sizlerin yanında olmaktan memnuniyet duyarız.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Kamera Çekimi


  Kiralık kamera çekimi aynı zamanda firmalarınızın reklamı için de gerçekleştirilmektedir. Firmanızın ihtiyaçları, tanıtım için nelerin gerekli olduğu ve nasıl yapılacağı planlandıktan sonra profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirilmektedir. Kamera çekimi kiralama hizmetinde sizlerin arzuları doğrultusunda ve uygunluğu konusunda belirlenen mekânda gerçekleştirilecektir. Işık düzeni ve dış çekim için hava şartları göz önünde bulundurularak gerçekleşen kiralık kamera çekimi hizmetimiz ile son derece kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Ömrünüz boyunca saklayacağınız bu değerli anılarınızı bizimle ölümsüzleştirmenizi istiyoruz. Kamera çekimi fiyatları sayesinde kamera çekimi kiralama maliyeti bütçenizi sarsmayacaktır. Böylesine eşsiz günlerinizde firmamız kamera çekimi kiralama ile siz değerli müşterilerimizin yanında. Hem reklamınızı yaparken hem de değerli anılarınızı oluştururken kiralık kamera çekimi hizmetimizi sunmaktayız. Firmamız siz değerli müşterilerimizin taleplerini dikkate almakta ve en uygun sonuca ulaşmayı hedeflemektedir. Personellerimiz alanlarında oldukça profesyoneldir ve üzerine düşen görevleri en layığı ile tamamlamaya özen göstermektedir. Kaliteli ve profesyonel bir ekip ile yapılan kamera çekimi kiralama sizler için unutulmaz bir anı olacaktır. Kamera çekimi fiyatları ve ayrıntılı bilgi almak için haftanın her günü bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Kamera Çekimi Fiyatları


  Kamera çekimi fiyatları; verilen hizmetin kalite, mekân ve çekim amacına yönelik değişkenlik göstermektedir. Firmamız size en uygun hizmeti ve en uygun kamera çekimi fiyatlarını sunmaktan memnuniyet duyar. Organizasyon ve arzularınızı belirleyip bizi ararsanız sizlere en doğru bilgiyi sunabiliriz. Kamera çekimi fiyatları konusunda sizlerin bütçesini de göz önünde bulundurarak makul bir fiyat vermekteyiz. Gerek açılış gerekse hayatınızın en unutulmaz, mutlu günlerinde bizi tercih ederek ölümsüz anılar oluşturabilirsiniz. Ömür boyu açıp tekrar tekrar izleyeceğiniz bir anının kalitesinin sizler için önemli olduğunun bilince olan bir ekibimiz vardır. Sizler için kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmak müşteri memnuniyetimiz açısından önem arz etmektedir. Kamera çekimlerimiz istediğiniz standartlarda montajlanmakta ve düzenlenmektedir. Tamamen profesyonel makineler ile yapılan kamera çekimlerinde sizin arzu ettiğiniz detaylar ön plandadır. Siz değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda da hava koşulları göz önünde bulundurularak dış çekim de yapılmaktadır. Kamera çekimi fiyatları gözünüzü korkutmasın. Siz sadece mutlu anılarınızın keyfini çıkarın. Siz ne kadar mutlu olursanız kaliteli kamera çekimlerimiz de aynı oranda keyifli geçer. Bu kaliteli ve profesyonel ekip ile çalışmanıza rağmen kamera çekimi fiyatları konusunda firmamız sizlere en uygun bilgiyi ve rakamı vermektedir.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 31 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Kamera Çekimi
  Fiyat
  TRY 400
  Stok Durumu
  Available in Stock

  10 Comments

  1. kamer
   Nisan 20, 2019

   düğün akşamı için kiralasak kaça olur ..? hangi marka makineyi kullanacaksınız ..? görüntü kalitesi yeterince iyi olur mu ..? fotoğraf çekimi de yapabilir misiniz ..?

  2. Cihancan
   Mayıs 15, 2019

   Kısa film çekimi için kiralayabilir miyiz ..? Ne kadar süre kiralanabilir en fazla ..? Ne kadar fiyat, saatlik mi yoksa günlük mü ücret ödeyeceğiz..?

  3. günay biçen
   Haziran 3, 2019

   kamera ne kadar süre kiralanabilir ..? 3 saatlik uygun olur mu ..? saatlik fiyat nedir ..? kameraman yeterince profesyonel mi ..? çekim sonrası cd ye atar mıısnız görüntüleri ..?

  4. tarık gun
   Haziran 5, 2019

   açılış töreni için kiralanabilir mi ..? bir kişi mi gelecek ..? açılış tönreni öncesi hazırlıkları da çekebilir mi ..? ne kadar tutar toplan her şey dahil ..? bir günlük kiralama olur mu ..?

  5. cüneyt azaklı
   Haziran 26, 2019

   mezuniyet törenimiz için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede gelir eleman ..? makine yeni mi, istediğimiz markayı seçebilit miyiz ..? 3 saatlik kiralama yapabilir miyiz ..?

  6. levent fırat
   Haziran 29, 2019

   klip çekimi için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar süre çalışabilirler en fazla ..? 3 haftalık kiralama olur mu, fiyat nedir acaba ..? beşiktaş tarafına hizmetiniz var mı ..?

  7. Öget Arif
   Ağustos 3, 2020

   Yeni açılacak güzellik merkezimin sosyal medyada tanıtımını yapmam gerekiyor. İki gün sonra açılışı olacak merkezimin güzel bir kamera çekimi olduktan sonra daha çok tanınacağını ve müşteri alacağını düşünüyorum. Öncelikle fotoğraflarımı işin ehli bir fotoğrafçının çekmesini istiyorum. Çektiklerinize montaj ve düzenleme yapacaksınız değil mi? Kameranızın son model olması benim için önemlidir. Işığı da siz mi ayarlıyorsunuz? Sorularımı cevaplarsanız memnun olurum.

   • Kirala360destek
    Ağustos 4, 2020

    İyi günler, yeni açacağınız güzellik merkezinizin size bol kazanç getirmesini dileriz. Bütün çalıştırdığımız fotoğrafçı arkadaşlarımız işinde profesyonel insanlardır. Çekilen görsel ve videolara montaj ve düzenleme tabii ki yapılacak. Kameramız son modeldir çok net ve güzel bir çekimi vardır. Işığı biz ayarlamaya çalışıyoruz yalnız çalıştığımız yerin aydınlık olması işimize gelir. Güzel bir çekimle yapılan tanıtım size çok kazandıracaktır.

  8. Mustafa Ali Hiçyılmam
   Ağustos 27, 2020

   Bütçemiz kısıtlı maalesef, acaba kameramı değil de sadece kamerayı kiralayabilme seçeneğimiz mevcut mu? Kameralarda otomatik çekim modu zaten mevcut bizim altından kalkabileceğimiz bir iş o yüzden kiralık kameramana da ayrıyeten para vermek istemiyorum. Eğer sadece kamerayı kiralamak gibi bir seçeneğimiz varsa gerçekten size minnettar kalıcam. En yakın sürede cevabınızı bekliyorum.

   • Kirala360destek
    Ağustos 29, 2020

    Öncelikle hoş geldiniz. Sitemizde de belirttiğimiz ve yıllardır da bunu uyguladığımız üzere biz kameralarımızı onları kullanmasını profesyonelce bilen kişilerle kiralıyoruz. Kiralık kameraman bizim işimiz onların işi de bu anları kayıt altına almak. Maalesef böyle bir servisimiz bulunmamakta. Çekimlerinizin profesyonel bir makineyi kullanmasını bilen bir kameraman tarafından yapılmaktadır.

  Leave a Reply