Kahveci Güzeli Standı Kiralama


Kahveci güzeli adıyla geçen standımız, standart olarak 1m*2m*70 cm olarak ölçülendirilmiştir. Bakır ile kaplanarak otantik bir hava yaratılan stand, perdelerle süslenerek tam bir geleneksel görsele kavuşturulmuştur. Ölçüleri kumda kahve, elektrikli ocakta kahve ve közde kahve imkanlarını sunabilmeye uygun şekilde tasarlanmıştır. Kahveci güzeli standı kiralama hizmetimiz bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz uygun fiyatlı ve güvenilir hizmetlerimizin başında gelmektedir. Transferlerimiz planlı ve disiplinli bir şekilde yapılmakta ve ürünler hasarsız şekilde tam zamanında organizasyon mekanınızda olmaktadır. Kahveci güzeli, kumda kahve ve közde kahve gibi normal şartlarda mümkün olamayacak pişirme şekilleri için özel olarak tasarlanmıştır. Bu pişirme şekilleri oldukça sıra dışı, her yerde bulamayacağınız ve çok lezzetli kahveler sunmaya imkan sağlar. Kahveci güzeli standı kiralama organizasyon firmaları kadar mekanlar için de önemlidir. Görseli son derece şık olan bu ürün dikkat çekicidir. O nedenle özellikle kahve üzerine satış yapan mekanlar bu tarz sunumlara özen göstermektedirler. Tadımlık standı olarak ta alışveriş merkezleri gibi kalabalık yerlerde kullanılabilmekte olan ürünlerdir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Kahveci Güzeli Standı


  Kahveci güzeli standları oldukça otantik bir görsele sahiptir. O nedenle özellikle geleneksel dokularda döşenmiş mekanlarda, yöresel dokuda tasarlanmış mekanlarda, Osmanlı detaylarıyla işlenmiş alanlarda sıklıkla kiralık kahveci güzeli standı kullanılmaktadır. Bunların dışında başta kına gecesi olmak üzere sıklıkla sünnet ve düğün gibi organizasyonlarda da tercih edilen ürünlerdendir. Genellikle standın başında stant ile uyumlu olacak şekilde giyinmiş, kostümlü bir personel hizmet verir. Hint kınacısı, Osmanlı şerbetçisi, Osmanlı macuncusu gibi personellerin tercih edildiği bu nostaljik etkinliklerin vazgeçilmezlerinden birisi de kiralık kahveci güzeli standı olmaktadır. Özellikle yoğun iş temposuna sahip kişiler için düzenlenen etkinliklerde ya da ağır et yemeklerinin yoğun şekilde menülerinde yer aldığı doğu yemeklerinin servis edildiği yerlerde de hazmı kolaylaştırdığı ve bu tarz yemeklere özen gösteren kişilerin damak tadına uydukları için de tercih edilebilmektedir. Son olarak ta özellikle yurt dışı bağlantılı kişiler, işler ve sektörler için örneğin uluslararası etkinlikler, yabancı misafir ağırlama gibi olaylarda Türk kültürünü tanıtma ve meşhur Türk kahvesini hoş bir şekilde sunmaya yardımcı olabilmektedir.

   

  Kahveci Güzeli Standı Fiyatları


  Kahveci güzeli açılış, düğün, davet, kına, piknik gibi tüm organizasyon ve etkinliklerde kiralayabileceğiniz dekoratif bir üründür. Stand kumda kahve ve közde kahve olmak üzere iki seçenekle ya da ikisi birden sunulabilmektedir. Kendiniz ya da kendi personeliniz ile kullanacaksanız sadece stand olarak, sunum için kullanacaksanız ise genellikle kostümlü personel ile ya da personelinize giydirmek üzere kostüm ile kiralanabilmektedir. Tüm bu detaylar kahveci güzeli standı fiyatları etkileyebilmektedir. Nakliye ve kiralama süresi de yine etkenler arasında yer almaktadır. Kahveci güzeli standı fiyatları belirlenirken en çok dikkat edilen noktalardan biri de şudur ki, fiyat 100 kişilik dağıtım üzerinden belirlenmiştir. Farklı kişi sayıları için farklı fiyatlar olabilmekte, bunun için firmadan detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Son dönemde eskiye dönüşle birlikte çok tercih edilmeye başlanan ürünler bakırdan tasarlanmakta ve o nedenle ürün fiyatları yüksek olmaktadır. Satın almak için düşünürseniz, ön kısmına firma adı ya da logosu da işlenebilmektedir. Türk kahvesi sevenlerin gözbebeği olan kahveci güzelleri en lezzetli kahve sunumlarınız için sizler adına firmamızda hazır bulunmaktadır. Bu konuda bizlerden hizmet almak için mutlaka firmamızı arayın veya bizleri ziyaret ederek konu ile alakalı daha ayrıntı bilgi almak için bizleri ziyaret edin.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 29 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Kahveci Güzeli Standı
  Fiyat
  TRY 1200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  11 thoughts on “Kahveci Güzeli Standı Kiralama”

  1. ürün kaç parçadan oluşuyor..?ürüne eleman dahil mi..?ürün ebatları tam olarak nedir..?ürün teslim süreniz nedir..?gün içinde teslim şansınız var mı..?

  2. ne kadar süre çalışabilirler ..? akşam olcak bir organizasyonda çalışabilirler mi ..? fiyat nedir ..? kaç kişi gelecekler..? kişi arttıkça fiyat artacak mı ..?

  3. üsküdardaki kafemiz için kiralama yapabilirmiyiz, 2 aylık kiralama olurmu , ne kadar sürede tezgahı getirirsiniz ..? bir tane servis elemanı da alabilir miyiz ..? fiyat ne olur en son ..?

  4. Öncelikle belirtmeliyim ki bazı görselleriniz de ürünler net anlaşılmıyor pikselleri daha yüksek görseller kullanmalısınız. Konuma dönecek olursam kına gecesi için kahveci güzeli standı kiralama şartlarınız hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. Kahveci güzelleri olarak tabir ettiğiniz kızların kimler olacağı ile ilgili tercih yapma şansımız var mı ? Bunun dışında kahve dağıtımı yapılırken porselen kahve fincanları mı kullanıyorsunuz bunları öğrenmek istiyorum. 

   1. Kirala360 Destek

    Sayfamızda ki görsel sorunu ile ilgili bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz. Sorun kısa zaman içerisinde tasarımcılarımız tarafından çözülecektir. Kahveci güzeli standında görev alacak kahveci hanımların görsellerini email yolu ile maalesef paylaşmıyoruz. Yöresel ve temiz kostümleri ile kahve dağıtımı hizmeti gerçekleştiren kahveci kızlarımız Türk kahvesi dağıtımı esnasında porselen kahve fincanları kullanmaktadırlar. Mutlu günler.

  5. Kahve standı kiralama hizmeti almak istiyoruz.
   Kahve vb. ürünler hizmet içeriğine dahil mi?
   Kahve servisi yapmak için ekstra eleman gönderiyor musunuz?
   Kiralama bedelinde, teslimat ve ulaşım gibi diğer ayrıntılar yer alıyor mu?
   Kahve çeşitleri için, farklı makineler var mı?
   İçerikte yer alan makineleri değiştirebiliyor muyuz?
   Yaklaşık 100 kişi için fiyat teklifi rica ediyoruz.

   1. Kahve standı kiralama hizmetimiz dahilinde, kahve vb. ürünler ve gerekli ekipmanlar hizmet içeriğinde yer alır.
    Kahve çeşitlerine göre, tercih yapabilir ve bize iletebilirsiniz.
    Ayrıca kahve servisi yapmak için, ekstra garson kiralayabilirsiniz.
    Ulaşım, teslimat ve garson gibi ek hizmetler talebinize göre içeriğe eklenir.
    Size özel teklifimizden yararlanmak için, teklif formu göndermenizi bekliyoruz.

  6. Moda’da bir dondurmacımız var. Bir de cafenin dışında istanbul kahveci güzeli kiralamak istiyoruz, satışları artırmak için. Sadece Türk kahvesi mi yapıyor, personeliniz? Farklı kahveler de yapabilse çok iyi olur. Soğuk kahve vs. çok iyi gidiyor, bizim burda. Yaz ayı boyunca bizde kalsa fiyat ne veriyoruz? Personel de 3 ay çalışacak mı bizimle? 

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba, kahveci standımız ile misafirlerinize farklı bir sunum yapabilirsiniz. Türk kahvesi yapıyor personelimiz, ama siz yönlendirdiğiniz takdirde başka çeşit kahveleri de kolaylıkla yapabilir. Standımız ve elemanımız program bitimine kadar mekanda kalmaktadır. Ancak uzun süreli bir kiralama olduğu için, dilerseniz personelsiz de kiralayabilirsiniz ve kendi personelinizi çalıştırabilirsiniz. Buna göre fiyat çıkarabiliriz, nasıl isterseniz.

  7. Merhaba, yarın mağazamın açılış töreni yapacağız. Bir kahve dükkanı açıyoruz. İstanbul Kahveci’nin güzel manzarasını buradan izleterek, insanlara kahveyi kontrol etme imkanı sunacağız ve müşterilerle ilk etkileşimi yaşayacağız. Türk Kahveci Güzeli kiralama bizimle uyum içinde yaşayan bir bayan arkadaş arıyoruz. Yardım edebilirseniz çok mutlu oluruz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon