Kahve Otomatı Kiralama


Otomat işi son dönemlerde oldukça tercih edilen alternatif para kazanma yöntemlerinden biridir. Hele ki bu iş herkes tarafından beğenilen ve günün her saati ihtiyaç duyulan kahve ile birleşince karşı koyulamaz olmaktadır. Hem etkinlik alanlarında kullanabileceğiniz hem de firmanızda ek gelir getirmesi için kullanabileceğiniz çeşit çeşit otomatları sizlere sunmaktayız. Kahve otomatı kiralama ile herkes tarafından talep gören kahve ek gelir kaynağınız olacak. Kahve otomatı kiralama ile organizasyonlarda en çok enerjiye ihtiyaç duyan konuklarınızın imdadına yetişecek. Kahve otomatı kiralama ile sadece enerji dolmayacak aynı zamanda kahvenin karşı koyulamaz kokusu ile misafirleriniz mest olacak. Bir misafiriniz kahve otomatı kiralama ile kahve alımı yaptığında sıcacık kahvenin nefis kokusu diğer misafirlerinizi de ele geçirecek onları da kahve almaya teşvik edecektir. Siz de kahvenin karşı koyulamaz etkisinin farkında iseniz firmamız ile iletişime geçerek kahve otomatı kiralama yaparak hem organizasyonlarda hem de firmanızda ek gelirin en leziz halinin tadını çıkarmaya hazır olun. Kahve otomatı kiralama ile her çeşidinin farklı sevenleri olan bu leziz kahveleri katılımcılarınıza servis etmenin keyfini çıkarın. Birçok çeşidi ile gönüllere taht kurmuş kahve yerini başka bir ürünü devredecek gibi durmuyor. İçinde bulunan farklı seçenekler ile davetlilerinize rahatça hitap edebileceksiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Kahve Otomatı


  Hem organizasyonlarda hem de firmanızda kiralık kahve otomatı ile kültürümüzde üzerine atasözleri yazılmış olan bu kahveyi müşterilerinize satabilirsiniz. Birçok farklı çeşidi ile her türlü zevke hitap etmeyi amaçlayan kiralık kahve otomatı ile bu lezzeti servis etmenin keyfini çıkarın. Birçok farklı çeşidi ve şeker ayarı ile her damak tadına hitap etmeyi amaçlayan kiralık kahve otomatı ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sıcacık kahve o gün yaşanan her tatsızlığı silip atmaktadır. Sıcacık ve leziz bir kahve damakta bıraktığı o eşsiz lezzet ile insan vücudunda yenileyici bir etki yapmaktadır. Siz de firmamızdan alacağınız kiralık kahve otomatı ile katılımcıların yorgunluklarını silip kahvenin yenileyici etkisi ile keyif yapmalarını sağlayabilirsiniz. Cüzi bir ücret karşılığı sunulan bu hizmet ile müşterileriniz damak zevklerine göre olan kahvelerden birini seçebilecek üstelik şeker seçeneğini de kendi arzularına göre ayarlayabilecek. Ayrıntılar herkesi her daim mutlu etmeye yeter. Siz de sunacağınız böyle ayrıntı bir hizmet ile müşterilerinizi mutlu etmenin keyfini sürebilirsiniz. Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığını unutmayın. Yenileyici bir etkiye ihtiyaç duyan müşterileriniz için çok faydalı biz hizmet sunanın keyfini çıkarın. İster İtalyan kahvesi gibi sert bir kahve ister sütlü kahve gibi yumuşak içimli bir kahve tercih eden her türlü müşterinize hitap etmekteyiz. Kiralık kahve otomatı ile siz de müşterilerinize bu hizmeti sunabilirsiniz.

  Kahve Otomatı Fiyatları


  Organizasyonlar sırasında kullanacağınız ürünler satın almada yüksek meblağlar tutmaktadır. Firmamızın sizlere kiralama sırasında sunduğu kahve otomatı fiyatları bu yüksek meblağlara mal olmadan organizasyonunuzu gerçekleştirme imkânı sağlamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz kahve otomatı fiyatları ve aklınıza takılan diğer tüm sorularınız hakkında firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kahve otomatı fiyatları siz değerli müşterilerimizin bütçeleri göz önüne alınarak oluşturulmuştur. Organizasyonun maddi yükünü bir nebze de olsa hafifletmek isteyen firmamız sizlere oldukça hesapla kahve otomatı fiyatları sunmaya hazırdır. Keyifli bir organizasyon geçirmeniz için firmamız sizlere her türlü hizmeti sunmaktan memnuniyet duyar. Maliyeti düşürmenizi sağlayacak ve yüklerinizi hafifletecek kahve otomatı fiyatları ile sizlere kaliteli ve şık bir organizasyon sunmanın fırsatını vermenin gururunu yaşamaktayız. Gelen çok kıymetli davetlileriniz ile birlik ve beraberliğin bir kez daha hatırlandığı bu önemli günlerde leziz kahvelerin sunulduğu bu özel günde kaliteli ve son derece profesyonel bir organizasyona ev sahipliği yapmanın keyfini sürmenizi temenni ederiz. Birbirinden farklı ve leziz bu kahveleri misafirlerinize cüzi bir ücret karşılığı sunmanın keyfini çıkarmanızı amaçlıyoruz. Sıcacık bir kahve günün tüm yorgunluğunu silmeye yetmekte ve verdiği haz ile yenilemektedir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 14 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Kahve Otomatı
  Fiyat
  TRY 1000
  Stok Durumu
  Available in Stock

  4 thoughts on “Kahve Otomatı Kiralama”

  1. ürün de renk seçeneği var mı..?üründe ebatlar nedir..?üründe net ağırlık nedir..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?ürün içindeki ürünler fiyata dahil mi..?

  2. kaç çeşit kahve var ..? kaç parayla çalışıyor bunlar ..? kurulum ve taşıma size mi ait..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? fiyat nedir..?

  3. otomat bozuk parayla mı çalışıyor ..? her kahve için farklı bir tutar mı atmak lazım ..? bouyutu nedir ..? kaç çeşit kahve var ..? kurulum sizden mi olacak ..?

  4. nasıl çalışıyor tam olarak makine..? 1 tl ile mi çalışacak ..? bozulursa teknik destek verir misiniz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? taşıma da sizden mi ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon