Kahve Fincanı Kiralama


Türk kahvesi, Türk kültüründe önemli bir yere sahip olan, Osmanlı’dan günümüze kadar gelmiş en eski kahve çeşitlerindendir. Direkt ocakta pişerek ve telvesiyle servis edilen tek kahve tipidir. Kendisine has tadı, köpüğü ve kokusuyla kendine özgü bir kimliği ve geleneği vardır. O nedenledir ki kız isteme gibi geleneksel ve manevi değeri bulunan anların vaz geçilmez ikramlıklarındandır. Yoğun bir iş temposu sonrasında da, keyifli bir yemek sonrasında da, arkadaşlarla edilen sohbet esnasında da hep bir ‘kahve içelim’ denilir mutlaka. İşte bu nedenle gerçekleşecek birçok etkinlikte ve organizasyonda mutlaka konukların arayacağı ikramlıklar arasındadır Türk kahvesi. Bunun yanında diğer kahve çeşitleri de ikram edilebilir, aranabilir ve bunlara ilişkin sunum ekipmanlarına, cup şeklinde fincanlara da ihtiyaç duyulabilmektedir. Kahve fincanı kiralama birçok catering kipmanları gibi firmamızca temin edilebilmektedir. Neden bu tarz ekipmanlara ihtiyaç duyarsınız? Evinizde gerçekleşecek bir parti, doğum günü, nişan organizasyonu gibi etkinliklerde evinizdeki ekipmanlar illa ki size yeterli gelmeyecektir. Nişan masası süslemesi, doğum günü süslemesi, ikramlıklar, masalar sandalyeler gibi birçok ekipmanın dışarıdan temin edileceği bir organizasyonda kahve fincanı kiralama gibi ekipman kiralamasına da ihtiyaç duyulacaktır.

Fiyat ve Teklif Al

  Kiralık Kahve Fincanı


  Kiralık kahve fincanı tıpkı çay bardağı, çay tabağı, çay kaşığı, şarap kadehi, rakı bardağı, çatal, kaşık, bıçak, porselen servis tabağı, çorba kasesi, çerez tabağı, küllük, peçetelik, tuzluk, ekmeklik, meze tabağı, hatta ve hatta tencere tava gibi ekipmanların da içerisinde bulunduğu catering ekipmanları diye adlandırılan bu ürünler her türlü organizasyon için ihtiyaç duyulabilecek ürünlerdir. Küçük gibi gözükse de etkinlik anında bir parçanın eksikliği bile sunum açısından büyük sıkıntılar yaratabilmektedir. Bunun dışında özellikle firma etkinliklerinde, toplantılarda, ürün lansmanı ya da toplantılarda, yeni yıl partileri ya da kuruluş yıl dönümü gibi kutlamalarda dışarından katılımcıların da olabileceği göz önünde bulundurularak, firma mutfağında çalışanlara günlük hizmet vermek için bulunan ekipmanlar yetmeyecektir. Böyle bir durumda da kiralık kahve fincanı gibi ekipmanlara ihtiyaç duyulabilmektedir. Mekanlar açısından da bakacak olursak, örneğin bir düğün salonu, tabak ve bardak açısından sıkıntı yaşamayacaktır büyük olasılıkla çünkü zaten bu tarz ekipmanlar düzenli olarak kullandıkları için ellerinde bulunmaktadır. Peki ya gelin ve damat düğün yemeğinin üzerine tüm misafirlere kahve servisi yapılmasını istedi, o zaman ne olacak? Düzenli olarak kullanılan ürün olmayan kahve fincanları salonun elinde bulunmadığı için ürünleri kiralama yoluyla edinebilecekler.

   

  Kahve Fincanı Fiyatları


  Kahve fincanları gibi yüzlerce çeşit porselen servis ekipmanı son derece uygun fiyatlarla kiralık olarak sunulmaktadır. Ürünleri satın almak, depolamak, yıkamak gibi birçok dertten sizi kurtaran bu hizmet, özellikle ürünleri daimi olarak kullanmıyorsanız sizin için büyük avantaj sağlayacaktır. Kahve fincanı fiyatları çok cüzi tutarlarda olabileceği gibi, fincanlara ek olarak pişirme ekipmanları, kum ocağı, kahveci güzeli, kahve makinesi gibi ekipmanlarla birlikte de kiralanabilmektedir. Bu şartlar altında tüm ekipmanlar birlikte değerlendirilerek bir paket fiyatı oluşturulabileceği gibi normal şartlarda yani sadece fincan kiralama hizmetinde kahve fincanı fiyatları adet başına belirlenmektedir. Bir ev organizasyonunda bile üç sizden, beş komşunuzdan, iki arkadaşınızdan şeklinde tamamlayabileceğiniz adetlerde ihtiyacınız da olsa, her zaman için sunum yaparken tüm ekipmanların bir örnek olması şıklık ve etkinliğe gösterilen özen açısından son derece önemlidir. O nedenle adedin önemi olmaksızın firmamızdan rahatlıkla catering ekipmanları kiralama konusunda yardım isteyebilirsiniz. Bunun için bize ulaşım adreslerimizden rahatlıkla ulaşabilir ve bizden bu konuda yardım alabilirsiniz.

  Hakkımızda Yorumlar

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 36 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Kahve Fincanı
  Fiyat
  TRY 4
  Stok Durumu
  Available in Stock

  7 thoughts on “Kahve Fincanı Kiralama”

  1. cezve bakır mı yoksa normal cezvelerden mi? kaç taneye kadar kiralama imkanımız var? en fazla kaç tane kahve yapılabilir bir cezvede?

  2. fincan üzerine osmanlı tuğrası basabilir misiniz ..? ya da öyle modelleriniz var mı ..? varsa stoğu nedir ..? bir günde 100 tane kiralasak kaça olur ..?

  3. çiçek temalı desenlerniz var mı fincaın üzeirnde ..? desenli modelleriniz varsa görsellerini göreibilir miyiz ..? boyutu nedir fincanın, 130 tane sipariş versek kaça olur ..?

  4. kahve fincanlarınız ne kadar büyüklükte ..? istediğimiz rengi seçebilir miyiz ..? seramik mi porselen mi ..? kırılır mı sağlam mıdır ..? 40 tane için fiyat alabilir miyiz ..?

  5. fincanlar ne kadar büyük ..? yanında su bardağı da gelecek mi ..? üzeirnden desen olan modeller var mı ..? 40 tane için fiyat nedir..?

  6. düz beyaz renkten var mı ..? stok nedir ..? 90 tane çıkar mı ..? fiyat ne olur en son ..? karasu ya kargo yapabilir misiniz ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon