Kahve Cezvesi Kiralama


Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı var mıdır? Elbette vardır. “Organizasyonlarda Türk kahvesi olmazsa olmaz” diyorsanız, kahve cezvesi kiralama fırsatıyla sizlere güzel bir etkinlik olanağı sunmaktayız. Konuklarınızın yemeklerini yemelerinin ardından güzel bir sohbet eşliğinde kahvelerini yudumlamaları, onlara unutulmaz bir gün yaşatacaktır.
Türk kahvesi bir tutkudur. Türk kahvesi; arkadaş sohbetlerine katılır, işlerin yorgunluğu alır, kız istemede vazgeçilmezdir, köpüksüz olması hoş karşılanmaz, bir umut olması için falına bakmak bir gelenek olmuştur, birçok sebeple hayatımızın tam merkezine oturmuştur. Türk kahvesi, Türkiye'de yetiştirilmediği halde pişirilme yöntemiyle ortaya dünyaca meşhur bir lezzet sunmanın gururunu bizlere yaşatmıştır. “İçmeye doyamadığımız, çikolatayla da çok iyi gider” dediğimiz kahve, Yemen’den Mekke ve Medine’ye oradan İran, Mısır, Türkiye ve oradan Avrupa ülkelerine yayılmıştır. Kültürümüzde önemli bir yer tutan Türk kahvesinin aslında kökeni Arap yarım adasıdır. Kahve adının kahvenin üretim yeri olan Güneybatı Etiyopya’nın Kaffa şehriyle ilgisinden geldiği söylenmektedir. Kimilerine göre ise Arapçada şarap anlamına gelen “kahva” zaman içinde “kahve”ye dönüşmüştür.
Peki, yanından geçerken kokusundan kendimizi alamadığımız Kurukahveci Mehmet Efendi nereden geliyor? İstanbul'da 1871 yılında Mehmet Efendi, çiğ kahveyi kavurup dibeklerde öğüterek hazırlanmış haliyle müşterilerine satmaya başlamıştır. İstanbul Tahmis Sokak’ta taze kavrulmuş, kahvenin kokusu herkesi mest etmiştir. Kahveyi öğüterek ilk kez insanlara sunan Mehmet Efendi, bu buluşuyla kısa sürede “Kurukahveci Mehmet Efendi” olarak tanınmaya başlamıştır.
Davetlerinizde, Kurukahveci Mehmet Efendi kahveleri ve kahve cezvesi kiralama hizmetimiz ile yapacağınız kahveler, konuklarınız için güzel bir sürpriz olacaktır. Konuklarınızda bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı kalsın istiyorsanız, kahve cezvesi kiralama fikri sizin hoşunuza gidecektir. Kahve cezvesi kiralama hizmetimizle, cezvelerinizi davetlerinize getiriyor, size büyük bir kolaylık sağlıyoruz.Fiyat ve Teklif Al

  Kiralık Kahve Cezvesi


  İyi bir Türk kahvesi nasıl yapılır? İyi bir Türk kahvesi hazırlayabilmeniz için öncelikle kahvenizin taze olması önceliğiniz olmalıdır. Eski bir kahveyle yaptığınız Türk kahveleri ağzınızda ekşi bir tat bırakır. Kahvenin tazeliğini korumak için en iyi yöntem ise az miktar almak ve bittikçe yenisini satın almak. Diğer malzemeler, su ve şeker. Su konusunda en önemli husus ise suyun içme suyu olmasıdır. Genel olarak suyun soğuk olması gerekir, ancak bu soğukluk için oda sıcaklığı yeterli bir ölçüdür. Yavaş yavaş pişen kahvemiz köpüklenmeye başladığında fincana biraz köpük alınır ve kaynadıktan sonra da ikinci kez köpük alınır. Bu şekilde bol köpüklü bir kahve yapmış olursunuz.
  Son ihtiyacımız Türk kahvesi seti. Cezve ve Türk kahvesi fincanına ihtiyacınız var. Cezvenin bakır olması kahveden en iyi tadı almayı sağlar. Çelik cezvelerde de iyi kahveler yapabilirsiniz fakat en iyi kahveler bakır cezvede olur. Kiralık kahve cezvesi ve kiralık Türk kahvesi seti sitemizde mevcuttur. Kiralık kahve cezvesi fırsatıyla sitemizden uygun kahve cezve fiyatları ile güzel cezveler kiralayabilir, konuklarınıza güzel kahveler yapabilirsiniz. Kahve cezvesi kiralama kapsamında, kiraladığınız cezveleri organizasyon alanına getiriyoruz. Sevdiklerinizi ağırladığınız kıymetli zamanlarınız için kiralık kahve cezvesi sizin için oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Sitemizde, bakır cezve çeşitleri, porselen cezve çeşitleri, teflon cezve çeşitleri olmak üzere birçok cezve çeşidi vardır.
  Kiralık kahve cezvesi, Osmanlı tarzı kahve seti ve Türk lokumuyla sevdiklerinize kırk yıl hatrı kalacak bir kahve ziyafeti sunabilirsiniz. Peki, kiralık kahve cezvesi ile ne türlü Türk kahvesi yapabilirsiniz? Diken kahvesi, çörekotu kahvesi, nohut kahvesi, devebatmaz kahvesi, süvari kahvesi, yandan çarklı, cilveli kahve, mırra, dibek kahvesi, menengiç kahvesi…

   

  Kahve Cezvesi Fiyatları


  Nakliyat yapacağımız adresinizin bize uzaklığına, konuk sayınıza ve talep ettiğiniz hizmet süresine göre kahve cezvesi fiyatları değişmektedir. Firmamızla iletişime geçerek size en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. En uygun kahve cezvesi fiyatları ile misafirlerinize muhteşem kahveler pişirmek artık çok kolay. Odun ateşinde, közde, kumda ve çoğu gaz ocağında pişirmek için bombeli tabanlı,
  elektrikli ocaklar ve de düz ızgaralar için ise düz tabanlı kahve cezvesi fiyatları için bizi arayın. Nakliyesiz ve nakliye dahil kahve cezvesi fiyatları için yetkililerimiz size uygun bir bütçe çıkaracaktır.

  Hakkımızda Yorumlar

  7 thoughts on “Kahve Cezvesi Kiralama”

  1. Cezveler gerçekten bakır mı ..? Bakır da kahvelerin yavaş pişme gibi bir ihtimali var mı ..? Kaç fincan kahve alır bakır cezve ..?

  2. ürün görseldeki gibi mi ..? kahveyi ne kadar sürede pişirir ..? kaç fincan çıkar yaklaşık ..? temizlemesi de kolay mı ..? stok durumu nedir tam olarak ..?

  3. ne kadar sürede kahbeyi pişirir ..? kaç fincan kahve alır içi ..? tek seferde kaç kişiye servis yapabiliriz ..? fiyat nedir ..? 100 tane kiralayabilir miiyiz ..?

  4. ürün bakır mı ..? yoksa normal cezve mi ..? ne kadar sürede kahveyi pişirir ..? 4 kişilik kahve çııkar mı tek seferde..? fiyat nedir ..?

  5. ürünün kararmaması için ne yapmalıyız ..? ne kadar sürede pişirme yapar ..? sapı sağlam mı ..? bulaşık makinesinde yıkanır mı ..? 16 tane kiralayabilir miyiz ..?

  6. 50 tane var mı stokta ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? kargoyla mı göndereceksiniz ..? kargo firmasını seçebilir miyiz ..? fiyat ne olur ..?

  7. fatmanur alkanlı

   uzun süreli kiralama yapabilir miyiz..? 200 tane var mı ..? sap kısmı ısınır mı hemen ..? kargpoyla mı göndereceksiniz ..? ankraya hizmet var mı ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon