Kahvaltı Bıçağı Kiralama


Bıçaklar bilindiği üzere her zaman kesmek ve doğramak için kullanılmaktadır. Aynı şekilde etkinliklerinizde kahvaltı haricinde de özellikle meyve ve tatlı ikramı esnasında kahvaltı bıçağı dediğiniz küçük meyve bıçakları kullanılmaktadır. İkramlıklardan önce çatal, kaşık ve bıçak gibi servis ekipmanlarının masalara dağılımı yapılmalıdır. Çok küçük detaylardan olan çatal, kaşık ve bıçaklar, ikramlık bulunan bir etkinliğin kesinlikle vazgeçilmez ve unutulmaması gereken parçalarıdır. Kahvaltı bıçağı kiralama hizmeti kahvaltılar, kokteyller, yemekli etkinlikler, tatlı ikramları gibi birçok alanda lazım olabilmektedir. Küçük parça oldukları için kaybolmaları kolay, elde yıkamada kireç ve su lekesi barındırabilecek ürünlerdir. Bu nedenle güzel yıkanması gereken mümkünse sanayi tipi makinelerde yıkanması gereken, muhafazası zor, kaybolmaya meyilli ürünlerdir. Bu nedenle özellikle daimi olarak yemekli hizmet sunmayan mekanlarda ürünlere para bağlayıp depolama ve temizliği ile uğraşmak yerine kiralama hizmetleri tercih edilmektedir. Küçük çaplı etkinlikleriniz için elinizdeki ekipmanlar bir örnek olacak şekilde servise yetmiyor ise bu durumda kahvaltı bıçağı kiralama yapabilir ve masanızın sunum şıklığından vazgeçmemiş olursunuz.

Fiyat ve Teklif Al

  Kiralık Kahvaltı Bıçağı


  Kahvaltı bıçakları, kahvaltı çatalları ve gerekli durumlarda tatlı kaşıkları ile birlikte servis edilmektedir. Yardımcı ekipman ya da destek ekipman olarak adlandırılabilecek kahvaltı bıçakları cam ve porselen ürünlere ek olarak firmamız tarafından hizmetinize sunulmaktadır. Birçok detay gözetilerek donatılan masalar her açıdan eksiksiz ve kusursuz tasarlanırken, ikramlıklar için çatal kadar gerekli olan bıçağı da düşünmek ve temiz bir şekilde misafirlere sunmak gerekmektedir. Bu nedenle kiralık kahvaltı bıçağı sıklıkla tercih edilmekte, tertemiz alınan ürünler direkt masalara yerleştirilebilmektedir. Çatal bıçaklar kişi başı kullanılacak ürünler oldukları için misafir sayısı kadar servis açmakta kullanılır ve mutlaka yedek olarak da bulundurulmalıdırlar. Bıçaklar kahvaltı bıçağı, ana yemek bıçağı ve balık bıçağı olmak üzere yine aynı şekilde üç çeşit çatalla birlikte tabakların soluna ve sağına bırakılırlar. Kiralık kahvaltı bıçağı ve benzeri ürünler birçok catering ekipmanları gibi firmamızca temin edilebilmektedir. Neden bu tarz ekipmanlara ihtiyaç duyarsınız? Evinizde gerçekleşecek bir parti, doğum günü, nişan organizasyonu gibi etkinliklerde evinizdeki ekipmanlar illa ki size yeterli gelmeyecektir. Nişan masası süslemesi, doğum günü süslemesi, ikramlıklar, masalar sandalyeler gibi birçok ekipmanın dışarıdan temin edileceği bir organizasyonda çatal bıçak gibi ekipman kiralamasına da ihtiyaç duyulacaktır.

   

  Kahvaltı Bıçağı Kiralama Fiyatları


  Kiralık çatal ve bıçaklar, tıpkı çay bardağı, çay tabağı, çay kaşığı, şarap kadehi, rakı bardağı, porselen servis tabağı, çorba kâsesi, çerez tabağı, küllük, peçetelik, tuzluk, ekmeklik, meze tabağı, hatta ve hatta tencere tava gibi ekipmanların da içerisinde bulunduğu catering ekipmanları diye adlandırılan bu ürünler her türlü organizasyon için ihtiyaç duyulabilecek ürünlerdir. Küçük gibi gözükse de etkinlik anında bir parçanın eksikliği bile sunum açısından büyük sıkıntılar yaratabilmektedir. Servis ekipmanı son derece uygun fiyatlarla kiralık olarak tarafımızdan hizmetinize sunulmaktadır. Ürünleri satın almak, depolamak, yıkamak gibi birçok dertten sizi kurtaran bu hizmet, özellikle ürünleri daimi olarak kullanmıyorsanız sizin için büyük avantaj sağlayacaktır. Kahvaltı bıçağı kiralama fiyatları ürün başına belirlenmekte olup çatal, kaşık ve yemek bıçaklarıyla aynı aralıklardadır. Bir ev organizasyonunda bile üç sizden, beş komşunuzdan, iki arkadaşınızdan şeklinde tamamlayabileceğiniz adetlerde ihtiyacınız da olsa, her zaman için sunum yaparken tüm ekipmanların bir örnek olması şıklık ve etkinliğe gösterilen özen açısından son derece önemlidir. O nedenle adedin önemi olmaksızın firmamızdan rahatlıkla catering ekipmanları kiralama konusunda yardım isteyebilirsiniz. Kahvaltı bıçağı kiralama fiyatları piyasada en uygun şekliyle firmamızda sunulmaktadır.

  Hakkımızda Yorumlar

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 25 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Kahvaltı Bıçağı
  Fiyat
  TRY 3
  Stok Durumu
  Available in Stock

  7 thoughts on “Kahvaltı Bıçağı Kiralama”

  1. 2.ci görseldeki ürün stoklarınızda mevcut mu..? kaç tane var varsa eğer, bir günlük kiralama bedeli kaça olur ..? sevkiyat size mi ait biz mi gelip alacağız yoksa ..?

  2. açık büfe kahvaltı için iki gün kiralayabilir miiyiz ..? 150 tane ne kadar olur ..? ürün görseldeki gibi mi ..? çok eski ve modası geçmiş modeller gelmez değil mi ..? taşıması da size mi ait yoksa biz mi alcaz..?

  3. bıçaklar yeni mi ..? eski, çizik gelirse değşim yapar mısınız ..? 300 tane kiralayabilir miyiz..? fiyat ne olur ..? nakit ödeme de indirim olur mu ..?

  4. ne kadar boyutu ..? çelik mi yoksa demir mi ..? 60 tane kiralama şansımız var mı ..? ödemeyi organizasyon sonunda yapabilir miyiz ..?

  5. bouyutu nedir ..? hangi maddeden üretiliyor ..? kaç tane var elinizde..? sezonluk kiralama yapabilir miyiz ..? hangi markaın ürünü gelir ..? tercih yapabilir miyiz ..?

  6. ramazan buldak

   kahvaltı kafemiz için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edilir, 120 tane var mı stotka, hepsi aynı boy ve modelde mi gelecek ..? fiyat ne olur .. ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon