Japon Sobası Kiralama


Dış mekanlarda gerçekleştirdiğiniz organizasyon etkinliklerinizde en önemli detay alanın ısısıdır. Misafirlerinizin hava koşullarından etkilenmemesi adına japon sobası kiralama hizmetimiz ile sizlere katkı sağlamaktayız. Gaz ile çalışan ve filtreli bir sisteme sahip olan bu ekipman son derece işlevseldir. Etkinlik mekanınızın belli bir sıcaklık seviyesinde olması ve bunun altına düşmemesi gerekmektedir. Japon sobası kiralama hizmetimiz kapsamında sizlere bu olanağı vermekteyiz. 60 metrekare ısıtma kapasitesi ve turbo özelliği ile rahat bir kullanım sağlamaktadır. Portatif olması bakımından da tercih edilmektedir. Cafe ve restaurantlarda da sıklıkla kullanılan bu ekipman tüm özel günleriniz için japon sobası kiralama hizmetimiz ile beğenilerinize sunulmaktadır. İs ve koku yaratmaması açısından her mekan için oldukça uygundur. Firmamız ile iletişim sağlayarak öğrenmek istediğiniz her konuda bilgi edinebilir ve danışmanlık isteyebilirsiniz. Japon sobası kiralama hizmetimiz dahilinde bu ürün için hazırladığımız fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Özellikle outdoor mekanlarda gerçekleştirdiğiniz organizasyon etkinliklerinizde herhangi bir aksama olmaması ve misafirlerinizi soğuk hava koşullarına maruz bırakmamanız adına japon sobası kiralama hizmetimiz ile ilgili teklif alabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  [/vc_column_text]

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Japon Sobası


  Fuar, festival ve diğer tüm organizasyon etkinliklerinizde misafirlerinizin konforunu sağlamak bakımından kiralık japon sobası kullanımı mutlaktır. Farklı görünümü ile diğer ısıtıcı çeşitlerinden ayrılan bu ekipman özellikleri bakımından dış mekan organizasyonları için idealdir. Taşınabilir olması tercih sebebi olan kiralık japon sobası firmamız tarafından en uygun koşullar ile sizlere sunulmaktadır. Japon sobası tasarruf sağlayan bir ekipman olması açısından rağbet görmektedir. Kiralık japon sobası ısıtmanın yetersiz olduğu tüm iç ve dış mekanlar için son derece uygundur. Profesyonel ekibimiz ile iletişim kurarak fikir alışverişinde bulunabilir ve şartlarımızı öğrenebilirsiniz. Cafe ve restaurantlarda da kullanılan bu ekipman kokusuz olması ile de talep edilmektedir. Herhangi bir darbeye maruz kaldığında kendiliğinden kapanmakta ve tehlikeye yol açmamaktadır. Baca, elektrik ve boru gerektirmeyen bir ekipman olan kiralık japon sobası hizmetimiz dahilinde minimal fiyat aralığı ile hizmet vermekteyiz. Tüm outdoor organizasyon etkinliklerinizde misafirlerinizin soğuk havadan etkilenmemesi ve ısıyı gün boyunca stabil tutabilmek adına kiralık japon sobası bazında hizmetlerimizi değerlendirebilirsiniz.

   

  Japon Sobası Kiralama Fiyatları


  Müşteri memnuniyetli odaklı iş prensiplerimiz doğrultusunda minimal fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Bütçenizi zorlamadan tüm davet ve organizasyon etkinlikleriniz için katkı sağlamaktayız. Japon sobası kiralama fiyatları dahilinde de fiyat politikamızı sürdürmekteyiz. Talepleriniz yönünde bünyemizde bulundurduğumuz her grup ekipman ile yanınızda yer almaktayız. Outdoor organizasyonlarınızda misafirlerinizin mağdur olmaması adına japon sobası kiralama fiyatları bazında en uygun bütçe seçeneklerini sunmaktayız. Isıtma kapasitesi bakımından tercih edilen bu ekipman alanın havasında olumsuz herhangi bir etki yaratmaması nedeni ile kapalı alanlar için de son derece idealdir. Japon sobası kiralama fiyatları kapsamında bu ürünü en uygun koşullar ile edinebilirsiniz. İç ve dış tüm mekanlarda gerçekleştireceğiniz organizasyon etkinliklerinizde ortamı ısıtma açısından herhangi bir sıkıntı yaşanmaması adına firmamız ile iletişim sağlayarak japon sobası kiralama fiyatları dahilinde hizmet alabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 30 votes
  Marka
  KIrala360
  Ürün İsmi
  Japon Sobası
  Fiyat
  TRY 2000
  Stok Durumu
  Available in Stock

  12 thoughts on “Japon Sobası Kiralama”

  1. merhaba boyuutu ne kadar ..? içerde de kullanabilir miyiz ..? ya da bir çadırın içerisinde ..? kaç kişilik bir alana ısı yayar ..? yeterince etkili midir ..? çok elektrik yakar mı ..?

  2. diğer ısıtılardan farkı ne tam olarak ..? ne kadar bir alanı ısıtır çok elektrik harcar mı ..? taşıma size mi ait olacak ..?

  3. sobanın boyutu ne ..? 5 tane kiralayabilir miyiz ..? fiyat ne olur, ürünü şarj edebilir miyiz..? elektrikle mi çalışacak ..? nasıl çalışacağını öğretip kurmaya da gelebilir misiniz ..?

  4. renk seçenekleri de var mı ..? ne kadar alana etki eder ..?i kaç derece ısıtır ..? termostat özelliği var mı acaba ..? kendi kendine soğuyunca açılı r mı ..?

  5. ekimdeki düğün için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar önceden rrezerve etmemiz lazım ..? boyutu nedir ..? fiyat nedir acaba ..? 4 tane alabilir miyiz ..?

  6. fuar organizasyonu için kiralanabilir mi, 3 tane gönderir misiniz ..? taşıma ve kurma sizden mi acaba, fiyat nedir acaba, başka renkleri de var mı ..?

  7. Sevginur Aşcı

   Yakınlarda vereceğim kışa merhaba partisinde şemsiye soba kiralama hizmetinize ihtiyacım var. Bazı konularda endişelerim var mesela emniyetli olup olmadığı konusunda. İç mekânda da kullanıla bilinir mi? kullanıla bilinirse boyutları bu sebeple önemli. İçine tüpü biz mi alıp takıyoruz yoksa siz takılı olarak getiriyorsunuz? Sorularımı en kısa zamanda cevaplarsanız memnun olurum.

   1. Kirala360 Destek

    Şemsiye soba kiralama hizmetimizde emniyet konusunda hiçbir sıkıntınız olmasın, tedbirleri aldığınız sürece bir sıkıntı çıkmayacaktır, emniyetlidir. Çoğunlukla dış mekanlarda kullanılır, iç mekanlarda da kullanıldığı olmuştur fakat biz tavsiye etmiyoruz. Boyut olarak 130 cm genişliğinde ve 220 cm uzunluğundadır. Tüpü biz takıyoruz ve ilk tüp bizdendir fakat artı olarak isterseniz fiyata yansır.

  8. Hamıd Eryıldız

   Isı şemsiyesi kiralama hizmetinizden, uygun fiyatlar ile faydalanabilir miyiz?
   Fazla sayıda ihtiyacımız olacağı için, yardımcı olmanızı bekliyoruz. 
   Ayrıca tek soba ısıtmaları, ne kadar mesafeye kadar etki sağlıyor. 
   Yakıt türü nedir aynı zamanda tehlikeli kazalara sebebiyet verir mi?
   Kurulum size mi ait? Pakete ekstra mı dahil ediliyor ?
   Dönüşünüzü bekliyoruz. Teşekkürler.

   1. Kirala360 Destek

    Isı şemsiyesi kiralama hizmetimiz kapsamında, hizmetimizden ekonomik şekilde hizmet alabilirsiniz.
    Bizlere ihtiyacınız olan soba sayısını ve diğer ayrıntıları iletmeniz yeterlidir.
    Tek soba, 15 ile 20 metre kadar bir alanı ısıtacaktır.
    Fakat hava şartlarına göre değişebilir.
    Ulaşım bize ait, LPG yakıt türüne sahip sobalarımızın, düşme sensörü de vardır. 
    Bu sebeple tehlikelere karşı önlem alınmıştır.

  9. Merhaba ben mantar sobayı iç mekanda kullanmak istiyorum daha uyguna geliyor bu mümkün mü? Eğer mümkün ise artan paramı da bu ürünü süsleme de ile kullanmak istiyorum bu mümkün mü şimdiden mantar soba kiralama ya teşekkürler.

   1. Kirala360 Destek

    Merhabalar efendim, mantar sobayı iç ve kapalı alanlarda kullanmak sakıncalıdır. Borudan çıkan zararlı gaz misafirlere zarar verebilir. Mantar soba kiralama açık çatı ya da havalandırmalı mekanlarda kullanıma uygundur. Bazen müşteriye ait firma logosu farklı renkteki bu tip ısıtıcıların üzerine yapıştırılarak hoş bir görünüm elde edilebilir. Bazen organizasyonun içeriğine göre bu sobalar çiçekler, kumaşlar veya diğer alternatif dekoratif şekillerle süslenecek ve ortama uyum sağlayacak şekle getirilebilir. Umarım bilgilendirmem yardımcı olmuştur. İyi günler dilerim.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon