Hot Dog Sosisli Arabası Kiralama


Uzun yıllardır özellikle yurt dışında son derece popüler olan hot dog sosisli ülkemizde de son yıllarda insanlar tarafından tercih edilmeye ve tüketilmeye başlanmıştır. Genellikle seyyar olarak sosisli arabalarında verilen yemek hizmeti için özel olarak üretilen araçlara ihtiyaç duyulmaktadır. Firma olarak bu konuda insanlara hot dog sosisi arabası kiralama hizmet vermekteyiz. Bu tarz bir araba satın almaya durumu el vermeyen kişiler rahatlıkla sunmuş olduğumuz bu kiralama hizmetinden yararlanarak bu işi yapabilirler. Hot dog sosisi arabası kiralama hizmeti sayesinde kişilerin küçük bir para ile rahatlıkla iş yapabilmelerini ve para kazanmalarını sağlıyoruz. Bu araba kiralama hizmetinden sadece çalışmak isteyenler değil ayrıca günübirlik davetler ve organizasyonlar için bu araca ihtiyaç duyan kişilerde kiralama hizmetinden yararlanabilmektedir. Davet ve organizasyonlarda bu tarz değişik konseptler yapmak son yıllarda oldukça popüler olan bir durum olmuştur. Klasik parti ve davetlerden sıkılan kişiler artık bunun yerine daha çok temalı ve insanları şaşırtacak tür de organizasyonlara ev sahipliği yapmaya çalışmaktadır. Sizler de organizasyonlarınızda kullanmak üzere hotdog sosisi arabasına ihtiyaç duyuyorsanız veya kafanızda böyle bir düşünce varsa bizimle iletişime geçerek bu hizmetimizden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al


  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Hot Dog Sosisli Arabası


  Hot dog sosisli arabaları bu iş için özel olarak üretilen ve genellikle yalnızca bu işte kullanılan özel bir sisteme sahip araçlar olmaktadır. Bu işi yapmak isteyen veya bu arabayı organizasyonlarında kullanmak isteyen kişilerin bu işlemi yapabileceği başka araba bulunmamaktadır. Durum böyle olunca çeşitli nedenler ile bu aracı ihtiyaç duyan kişilerin ya bu aracı satın alması ya da bizim gibi firmalar aracılığıyla kiralık hot dog sosisli arabası hizmetlerinden faydalanmaları gerekmektedir. Bizler bu konuda sizlere en iyi hizmeti vermek için bünyemizde bu konuda bulabileceğiniz en iyi ve en işlevli araçlara yer vermekteyiz. Bu araçların birbirinden farklı özelliklere sahip türleri bulunmakta ve genellikle farklı kalite özelliklerine sahip olmaktadır. Kiralık hot dog sosisi arabası hizmetlerimiz isteyen herkese istediği tarihlerde sunulabilmektedir. Bu hizmetimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken bizler ile iletişime geçerek sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmetlerden faydalanmak olacaktır. İstediğiniz tarihte sizlere bu hizmeti sunmak için bünyemizde istediğiniz türde ve büyüklükte aracı bulundurmaktayız.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

  Hot Dog Sosisli Arabası Kiralama Fiyatları


  Özellikle çocuklar ve gençler için hem ilginç hem de hoşuna gidecek türde olan sosisliler ile sizler de etkinliklerinize onlara güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Firmamızda son derece uygun olan hot dog sosisli arabası kiralama fiyatları yapacağınız etkinlikte sizi yormayacak ancak davetlilerin güzel vakit geçirmesini sağlayacak bir hizmet olacaktır. Hot dog sosisli arabası kiralama fiyatları içerisine isterseniz dahil edebileceğimiz sosisli dağıtım hizmetlerimizde bulunmaktadır. Deneyimli personelimiz ile davetlerinizde konuklarınıza bizzat hem bu sosisleri pişirip hem de onlara servis yapma hizmetleri de sunmaktayız. İster yalnızca sosisli arabası kiralama hizmetimizden faydalanabilir isterseniz de aynı zamanda dağıtım ve servis hizmetlerimizden de yararlanarak konuklarınızın hoş bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz. Sizlere istediğiniz tarihte bu hizmeti verebilmek de ve asla mağduriyet yaşamamanız için firma olarak elimizden geleni yapmaktayız. Davetinizin gerçekleştirileceği tarihten en azından bir gün önce bizi arayarak bu hizmetimizden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Bu servisi sizlere aradığınız anda da verebilecek donanıma sahibiz ancak tedbirli olmak amacıyla sizlere en azından bir gün öncesinde aramanızı daha iyi olacağını söylemekteyiz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak izlerle İstediğiniz zaman bu kiralama hizmetinden yararlanabilir ve konuklarınızın güzel zaman geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 29 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Hot Dog Sosisli Arabası
  Fiyat
  TRY 700
  Stok Durumu
  Available in Stock

  10 thoughts on “Hot Dog Sosisli Arabası Kiralama”

  1. merhaba sosisler, soslar ve diğer malzemeler de fiyata dahil mi yoksa biz mi almalıyız ..? bir günlük kiralama bedeliniz nedir ..? bir günde kaç sosisli ikram edebiliriz misafirlere ortalama acaba ..? tezgah kolay temizlenir mi ..?

  2. Araba ne kadar genişlikte..? Tezgah kolay temizlenir mi ..? Gereken tüm malzemeleri siz mi getireceksiniz..? Sosislileri pişirdiğimiz tezgah elektrikle mi çalışacak..? Bir günlük fiyat nedir..?

  3. arabanın boyutu nedir ..? ne kadar sosisliyi aynı anda hazırlayabiliriz ..? tezgahı temizlemek kolay mı ..? servis elemanı da talep etsek ücret ne olur ..? kargoyu nasıl yapacaksınız ..?

  4. 45 kişilik bir davet için yeter mi arabanız ..? yoksa ikinci bir araba mı kiralamalıyız..? saatlik kiralama yapabilir miyiz..? 4 saatlik ücret nedir ..? ürünler ve araba yeterince hijyenik mi ..?

  5. tezgah ne kadar geniş ..? ızgarada mı pişecek..? servisi de siz mi yapacaksınız ..? ne kadar sürede hazır olur ..? fiyat nedir ..?

  6. Malzemeler sizden mi ..? Biz alacaksak sizin önereceğiniz bir yer var mı ..? Ne kadar sürede teslim edersiniz ..? Fiyat nedir ..?

  7. 50 kişilik servis yapabilir miyiz ..? bir tane araba yeterli olur mu ..? servis elemanı da gelecek mi ..? gereken sosları ve diğer malzemeleri de getirebilr misiniz ..? fiyat nedir 2 günlük ..?

  8. okul önü için kiralayabilir miyiz ..? 6 aylık kiralama yapabilir miyiz , ne kadar sürede malzemeler teslim edilir adrese , fiyat nedir malzemeler bittikte sizden alabilir miyiz ..?

  9. piknik için kiralayabilir miyiz ..? 65 kişilik servis yapabilir misiniz ..? yetmezse ekleme yapar mısınız ..? servis elemanı da gelecek mi ..? her şey dahil fiyat nedir ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon