Hedefe Tüfek Atışı Kiralama


Her zaman en kaliteli hedefe tüfek atışı kiralama hizmeterini vermek için elinden geleni yapmakta olan firmamız özellikle kısa zaman içinde tamamlanan işlemler ile bu konuda tüm müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir. Bu konu hakkında her zaman insanların güvenlerini kazanmış olan firmamız özellikle hızlı ve güvenli hizmetler ile insanlara gerekli güveni fazlası ile vermektedir. Bu tarz hizmetler almak isteyen kişilerin değişmez adresi haline gelen firmamız bugüne kadar birçok kişiye bekledikleri hizmetleri vermiş ve aynı zamanda her seferinde mutlaka beklentileri tam olarak karşılamıştır. Bilindiği gibi lunapark veya karnaval gibi ortamlar da insanların karşılarına sık sık çıkan bu hizmetler insanlara her zaman çok keyifli anlar yaşama olanağı tanımaktadır. Bu sebeple insanlar sürekli olarak düzenleyecekleri özel etkinlikler de mutlaka bu tarz hizmetlere sahip olmak için bizlerle iletişime geçmektedirler.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Hedefe Tüfek Atışı İle Keyifli Anlar


  İnsanlara her zaman eğlenceli ve keyifli anlar yaşama olanağı sunan hedefe tüfek atışı hizmetlerini kullanmak isteyen kişiler diledikleri zaman bizlerle iletişime geçerek bu ürünlere sahip olabilmektedirler. Bu tarz konular hakkında istedikleri gibi hizmet almak isteyen kişiler her zaman bizlerle iletişime geçebilirler ve aynı zamanda taleplerini kısa zaman içinde iletebilirler. Bu konu hakkında her zaman için insanların çalışmak istedikleri ve güven konusunda kesinlikle sorun yaşamadıkları firmamız bugüne kadar birçok kişiye yardımcı olmuş ve her zaman beklentileri tam olarak karşılamıştır. Bu konu hakkında neler yapmaları veya kimlerden yardım almaları gerektiğini bilmeyen kişiler diledikleri zaman bizimle iletişime gerçek amaçlarına ulaşabilmektedirler. Risk almak istemeyen ve etkinliklerine katılacak olan kişilere hoş bir alternatif sunmak isteyen kişiler kiralık hedefe tüfek atışı hizmetlerini alabilmek için bizlere sadece bir telefon ile dahi ulaşabilmektedirler. Son derece ciddi ve kaliteli bir şekilde verilmekte olan hizmetlerimiz de çalışanlarımız tüm ekipmanları istenen yere götürüp kurarak kulanıma hazır bir şekilde müşterilerimize teslim etmektedirler. Bu konu hakkında sorun yaşamak istemeyen kişiler diledikleri zaman bizlerle iletişime geçebilir ve istedikleri hizmetleri alabilirler.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Düşük Bütçeler İle Hedefe Tüfek Atışı Hizmetleri Alabilmek


  Bizlerden alacakları uygun hedefe tüfek atışı fiyatları ile kısa zaman içinde bu ürünlere sahip olabilen müşterilerimiz bu sayede misafirlerine çok hoş bir eğlence alternatifi sunabilmektedirler. Bu tarz ürünlerin en kadar keyifli ve eğlenceli olabileceğini bilen herkes kısa zaman içinde bizlere ulaşarak amaçlarına ulaşabilmektedirler. Bilindiği gibi bu seçenekte insanlar hareketli veya hareketsiz hedefleri sahte mermi atan tüfekler ile vurmakta ve farklı hediyeler kazanabilmektedirler. Bu sebeple kalabalık katılımların olduğu eğlence yerlerinde insanlar her zaman bu tarz ürünlere ayrı bir ilgi göstermektedirler. İsteyen herkesin firmamız ile iletişime geçerek sahip olabildikleri bu ürünler hakkında yardım almak isteyen kişiler mutlaka müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmelidirler. Bugüne kadar birçok farklı müşterisi için bu ürünleri temin etmiş olan firmamız özellikle kısa zaman içinde tamamlanan görüşmeler ile tüm işlemlerin hızlı bir şekilde sonuçlanmasını sağlamaktadır. Bu konu hakkında her zaman müşterilerinin güvenlerini kazanmış olan firmamız özellikle risk almak istemeyen ve en doğru seçimler ile hareket etmek isteyen kişiler için en doğru seçim olarak gösterilmektedir. Sizde bizi seçerek etkinliklerinizi çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 30 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Hedefe Tüfek Atışı
  Fiyat
  TRY 400
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  9 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  berna

  silahın içindeki mermi hangi maddeden yapılıyor ..? bir güvenlik önleminiz var mı ..? silahın ve hedef tahtasının boyutu nedir ..? yaş sınırı var mı bunlarda ..?

  emircan

  güvenlik önleminiz var mı ..? kaç yaş gurubu kullanmalı ürünü ..? stok durumunuz nedir bir günde 4 tane kiralsak kaça olur teslimat size mi ait ..?

  özmen

  ürün ne kadar güvenl ..? önceden gelip görme imkanımız var mı ..? tüfeği de siz mi getiriyorsunuz ..? yaş sınırı var mı, yoksa herkes oynayabilir mi ..? fiyat nedir ..?

  Şimal

  Silah gerçek mi kurusıkı mı ..? Güvenlik önleminiz var mı ..? Me kadar kişi atış yapabilir ..? Alanı siz kurar mısınız ..? Fiyat nedir ..?

  ünsal irin

  tüfekler hangi model ..? eski modeller de var mı ..? tüfek kullanma eğitimi verecek misiniz ..? oyun alanını siz kurar mısınız ..? fiyat nedir acaba ..?

  oya atacan

  tüfekler yeni mi ..? eski modellerse kaza olma olasılığı var mı ..? yetişkinler için sadece ürün değil mi ..? fiyat nedir ..? 2 günlük kiralama olur mu ..?

  sefacan duran

  bir günlük kiralama yapabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? oyun alanını siz mi taşıyacaksınız ..? kaç tane tüfek gelecek ..? fiyat nedir ..?

  ılgaz gökten

  piknik etlinliği için kiralayabilir miyiz ..? alan ve malzemeler dahil her şeyi getirecek misiniz, ne kadar olur fiyat .. ? bir günlük kiralama olur mu .. ? kuurulum ve taşıma sizdn mi .. ?

  deniz erdel

  tuzla sahili için kiralayabilir miyiz..? orayay servisiniz var mı ..? ne akdar sürede teslim olur , resimdeki gibi mi ürün acaba, fiyat ne olacak ..?