Halka Atışı Kiralama


Halka atış oyunu, bir yükseltinin üzerinde duran farklı farklı objelere, belirli bir mesafeden halkaların atılması ve bu objelere geçirilmeye çalışılması şeklinde oynanan bir oyundur. Halka atma, hem çocuklar hem de büyükler için çok keyifli olmaktadır. En çok halkayı geçiren kişi ya da takım oyunu kazanmaktadır. Oyun kişiler arasında bireysel ya da gruplar arasında takım oyunu olarak oynanabilmektedir. Halka atışı kiralama etkinliklerinize büyük bir renk katacaktır. Halka atışı oyununda mesele hedefi tutturmak, halkaların belirlenen ürüne geçirebilmesi için uğraşılan bir beceri oyunudur. Genellikle şişme olan bir parkur üzerinde çeşitli hayvan figürleri bulunur ve halkalar bu hayvanların boynuz, diş ve burunlarına geçirilmeye çalışılır. Halka atışı kiralama genel olarak çocuk doğum günleri ya da piknikler için ideal bir oyundur. El becerisinin yanı sıra, puan hesaplama gerekliliği sayesinde hesaplama becerisini de geliştirebilecek bir çocuk oyunudur. Muhafaza çantası sayesinde rahatça taşınabilir, motor sayesince kolayca kurulumu sağlanır. Bazı modelleri ise ahşaptan üretilmiş şekilde daha küçük boyutlarda da bulunabilmektedir. Sizlerde organizasyonlarınızda bu oyunu oynatmak ve davetlilerinize eğlenceli dakikalar yaşatmak istiyorsanız firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Firma olarak oyun için gerekli olan tüm malzemeleri verdiğimiz gibi aynı zamanda animasyon ve oyun kuruculuğu konusunda başarılı olan oyun ekibimizi de organizasyonlarınıza dâhil etmekteyiz.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Halka Atışı


Hizmet yelpazemizin vazgeçilmezlerinden olan şişme oyunlar, takım oyunları, elektronik ve mekanik oyunlarımız tüm yaş grupları tarafından sevilen ürünlerdir. Bu ürünlerimiz birçok etkinlikte tercih edilmekte, büyükler tarafından da en az çocuklar kadar ilgi görmektedirler. Şişme ve takım oyunları kategorilerinin ikisinde de yer alan kiralık halka atışı oyunu, özellikle okul etkinliklerinde, 23 Nisan etkinliklerinde, bahar şenliklerinde, mezuniyetlerde, şirket pikniklerinde, doğum günü etkinliklerinde tercih edilmektedirler. Açık ve kapalı ortamlarda kullanmaya uygun olan kiralık halka atışı katılımcıların keyifli vakit geçirmesini sağlayacak harika bir oyundur. Çuval yarışı, halat çekme, mini voleybol, futbol, mumyalama, okçuluk, tavla turnuvaları, dev jenga, kaşıkla yumurta taşıma, dart atışı gibi takım oyunlarının içerisinde yer alan halka atışı küçük büyük demeden her yaştan kişinin oynayabileceği bir takım oyunudur. Halka atışı oyununda genellikle iki farklı takım oluşturulur ve takım üyeleri sıra ile kendilerine verilmiş olan eşit miktardaki halkaları oyun kapsamında bulunan düzeneğe atarak belirlenen ürünlere geçirmeye çalışırlar. Halkaları doğru şekilde atıp en fazla halkayı geçiren takım oyunu kazanmış olur.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Halka Atışı Kiralama Fiyatları


Halka atış oyunları boyut olarak yetişkin birkaç kişinin oynayabileceği büyüklükte tasarlanmaktadır. Açık alanda da kapalı alanda da kullanıma uygun ve son derece eğlenceli olan bu ürünleri tercih etmek için, öncelikli olarak kurulum için uygun alan seçmek gerekmektedir. Halka atışı kiralama fiyatları oyunun boyutuna, ahşap minyatür bir oyun mu yoksa şişme devasa bir parkur mu olduğuna ve ürün kalitesine göre değişebilmektedir. Şişme oyunlar için kiralama işlemleri genellikle nakliye dahil olarak gerçekleştirilip, ürün kurulumu ürünü teslim eden personel tarafından yapılmakta ve oyun profesyonel bir ekip desteğiyle oynatılmaktadır. Bu durum da halka atışı kiralama fiyatları konusundaki bir diğer önemli etkendir. Alanınız uygun ise uzun süreli kiralamalar yapılabilmekte ve bu süre zarfında teknik hizmet verilmekte olmakla birlikte aynı etkinlik için birden çok şişme parkur kiralaması da yapılabilmektedir. Bu gibi durumlar da fiyat konusunda farklı teklifler sunmamıza olanak tanımaktadır. Firma olarak çok çeşitli şişme parkurlar ve interaktif oyunlar konusunda kiralama hizmetleri vermekte ve etkinliklerinize renk katmaktayız.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4 based on 22 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Halka Atışı
Fiyat
TRY 350
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
servet

kaç yaş grubu için uygundur? istediğimiz rengi seçebilir miyiz? bahçeye koymayı düşünüyoruz doğum günü kutlaması için ne kadar bir alanı kaplar yer olarak?

barbaros

görselde görünen ahşap renginden 9 adet çıkar mı ..? iki günlük kiralama bedeliniz nedir ..? herkes rahatlıkla oynayabilir mi ..? kırılma gibi bir durumda siz yardımcı oluyor musunuz ..?

cetin

ürünün ebatları nelerdir..?kaç yaş grubu içindir..?gün içinde kaç taneye kadar teslim şansınız var..?elinizde kaç renk mevcut..?taksitli fiyatınız ne olur..?

rıfat

oyun ne kadar alan kaplar ..? tam olarak kaç kişiyle oynanır ..? halkalar plastik mi ahşap mı ..? kiralama bedeli nedir ..? taşıma ve kurulum size mi ait ..?

nuralp

oyun tam olarak nasıl oynanıyor..? en fazla kaç kişi oynayabiliriz..? ürün ahşap mı, taşıması da size mi ait olacak ..? bir günlük kiralama bedeli ne..?

atay

ürün yeterince sağlam mı ..? görseldeki model mi gelecek ..? kaç kişi aynı anda halka atabilir ..? boyutu nedir ..? hafta sonu için kiralama bedeli nedir ..?

racihan

ürünün boyutu ne ..? ne kadar sipariş edebiliriz ..? kaç kişi oynayabiliriz ..? bir günlük kiralama bedeli nedir ..? eve kadar siz mi taşıyacaksınız ..?

şimal yenter

halka metal mi ..? oyun alanı ahşap mı ..? ne kadar alan kaplar ..? 5 tane var mı ..? haftasonu için kiralayabilir miyiz ..?

hafize oyan

lunapark için kiralayabilir miyiz ..? 5 tane gönderebilir misiniz ..? resimdeki gibi mi ürün, fiyat nedir acaba , taşıma masrafı da sizden mi ..?