Hacivat Karagöz Gösterisi Kiralama


Bireysel ya da kurumsal etkinlikleriniz doğrultusunda, ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere, kiralama hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız. Hacivat karagöz gösterisi kiralama hizmetimizde, bu kapsamda hizmetinize sunulmaktadır. Çeşitli etkinlikleriniz doğrultusunda, Hacivat karagöz gösteri gerçekleştirmek üzere, kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ramazan etkinlikleri, okul şenlikleri, sünnet düğünleri, piknik vb. organizasyonlarınızda, Hacivat karagöz gösterisi düzenlemek isteyebilirsiniz. Bu doğrultuda, en doğru seçim firmamız olacaktır. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermemiz için, bizi tercih edebilirsiniz. Birinci sınıf kalitemizle, sizlere eşsiz bir gösteri sunacağımızdan endişeniz olmasın. Etkinlikleriniz doğrultusunda, göstere ekibimiz her zaman sizlere hizmet etmektedir. Alanın uzman kadromuz, bu konuda eğitimlidir. Gösteri ekibinin, özel kostümleri mevcuttur. Kiralama hizmet içeriğimiz; gösteri ekibi, kostümleri, ulaşım gibi ayrıntılardan oluşmaktadır. Hizmet bedeli, hizmet içeriğine göre belirlenir. Bu nedenle, değişkenlik gösterebilir. Sizlere öze fiyat teklifimizi öğrenmek için dilerseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel Hacivat karagöz ekibimiz, etkinlikleriniz kapsamında sizlere hoş anlar yaşatacaklardır. Sizlerde, çeşitli organizasyonlarınız dahilinde, kiralık Hacivat karagöz gösterisi hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Hacivat Karagöz Gösterisi


  Organizasyonlarınız kapsamında, her zaman hızlı çözümler sunmaya özen gösteriyoruz. Ve bu doğrultuda, sizlere pratik çözümlerimizle hizmet ediyoruz. Hacivat karagöz gösterisi, hizmetimiz de bu kapsamda gelişmiştir. Uzun yıllar bu sektörde hizmet veren bir firma olarak, kaliteden asla ödün vermiyoruz. Ayrıca, kaliteli hizmetlerimizi en uygun fiyatlarlar hizmetinize sunmaktayız. Hacivat karagöz gösterisi fiyatları, oldukça uygun ve ekonomiktir. Büyük ya da küçük çaplı etkinlik organizasyonlarınız dahilinde, bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz. Profesyonel ekimizle, yılın her günü hizmetinizdeyiz. Kalite standartlarına sahip hizmetlerimizle, asla kaliteden taviz vermiyoruz. Sizlerde kaliteli bir ekipten, hizmet almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Uzun süredir yaptığımız hizmetlerimiz, kalitemizin bir kanıtı niteliğindedir. Sizlerden aldığımız olumlu dönüşlerde, bunu kanıtlamaktadır. Kiralık Hacivat karagöz gösterisi hizmetimizle, etkinliklerinizi anlamlı kılabilirsiniz. Ramazan etkinlikleri ya da piknik, festival gibi farklı organizasyonlarda, Hacivat karagöz gösterisini tercih edebilirsiniz. Günümüzde de geleneksel kültürlerimizin, önemli ve farklı bir yeri vardır. Bu bağlamda, Hacivat Karagöz gösterisi oldukça dikkat çekmektedir. Öze kostümleri ve sahne performanslarıyla, konuklarınıza güzel anlar yaşatmak üzere, her zaman hizmetinizdeyiz.

   

  Hacivat Karagöz Gösterisi Fiyatları


  Hacivat karagöz gösterisi kiralama hizmetimiz, etkinlikleriniz dahilinde sizlere en iyi hizmeti sunmak adına oluşturulmuştur. Geleneksel kültürümüz olan Hacivat karagöz gösterileri, günümüzde de yerini korumaktadır. Gösteri ekibimiz, geçmiş zamanın günümüze yansıyan havasıyla, hala aynı tadı sizlere hissettirecektir. Hacivat karagöz gösterileri, eğlendirin, güldüren, düşündüren içeriğe sahiptir. Ve bunları konuklara en iyi şekilde yansıtmak için, sahne performansı iyi olan bir ekibe ihtiyaç duyulur. Tiyatro alanında yetişmiş ekibimizle, kaliteli bir hizmet sunmak için, gerekli tüm koşullar sağlanmaktadır. Tarihi geçmişimizde önemli bir yeri olan, Hacivat ve karagöz gösterileri hala yerini korumaktadır. Osmanlılardan kalma, tarihi bir kültürümüz diyebiliriz. Kültürel değerlere önem veren bir toplum olarak, özel etkinlikler kapsamında Hacivat ve karagöz gösterileri ilgi odağı olacaktır. Uygun ve cazip, Hacivat karagöz gösterisi fiyatları ile her zaman hizmetinizdeyiz. Alanında yetişmiş ekibimizle, organizasyonlarınıza renk katmak isterseniz bizler her zaman buradayız. Hacivat ve karagöz gösterisini, konuklarınıza en iyi şekilde sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Kiralama hizmet içeriğimiz, ulaşım, kostüm gibi aşamalardan oluşur. Bu doğrultuda sizlere, en uygun fiyat bütçeleri sunmaya özen göstermekteyiz. Kültürel değerlere önem veren ekimizle, siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten memnuniyet duymaktayız. Kiralama hizmetlerimiz ve Hacivat karagöz hizmet içeriğimizle alakalı, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 37 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Hacivat Karagöz Gösterisi
  Fiyat
  TRY 500
  Stok Durumu
  Available in Stock

  8 thoughts on “Hacivat Karagöz Gösterisi Kiralama”

  1. ramazan ayı boyunca kiralayabilir miyiz ..? kiralarsak kaça olur ..? kostümler görseldeki gibi mi ..? gösteri öncesi gelip görebilme imkanımız var mı ..?

  2. arkadaşlar gertçek tiyatrocu mu ..? 1 ay kiralsak olur mıu ..? fiyat bilgisi alabilir miyiz..? kıyafetler de görseldekiler gibi mi olacak ..? nakit ödeme yapsak indirim olur mu ..?

  3. ramazan için kiralamamz mümükün mü ..? ücreti günlük mü yoksa saatlik mi verecez ..? nekadar sürer gösteri ..? kostümler de fiyata dahil mi ..?

  4. Her cuma kiralama ihtimalimiz var mı ..? Fiyat me olur ..? Ne kadar sürecek ..? Hep aynı arkadaşlar mı gelir yoksa seçebilir miyiz ..? En fazla ne kadar çalışabilirler ..?

  5. avm açılışına gelebilirler mi ..? aksanlı mı konuşacaklar ..? kostümlerle beraber mi gelecekelr ..? fiyat nedir acaba ..? 2 saatlik gösteri yapabilirler mi ..?

  6. oyuncular aksanlı mı normal mı konuşacak ..? ne kadr sürer gösterileri ..? ifyat nedir acaba ..? avm açılışına gelebilirler mi ..? soyunma kabini de gönderebilir misiniz uygun olan bir modelniz var sa..?

  7. kermes etkinliğimiz için kiralayabilir miyiz ..? 2 kişi mi gelecek ..? deneyimliler mi yerince ..? kostümler resimleri gibi mi ..? kostümlere ek ücret ödenecek mi ..?

  8. bir akşamlık kiralama olur mu ..? sokak etkinliğimiz için kiralayabilir miyiz ..? önceden görrebilme şansımız var mı oyunu, ne kadar sürecek tam oalrak ..? fiyat nedir ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon