Gözlemeci Kiralama


Neredeyse her organizasyon için yemek önemli bir durumdur. Bizlerin size sunduğu hizmet ise gözlemeci kiralamadır. Her türden yapılacak olan gözlemelere bizlerden gözlemeci kiralaması yaparak organizasyonlarınızda bulundurabilirsiniz. Özellikle yapılan şenliklerde karşımıza çıkan gözlemeci teyzeler her zaman dikkatimizi çekmiştir. Şirketimizin sizler için sunduğu gözlemeci kiralama hizmetinden çok memnun kalacaksınız. Genellikle teyzelerimizin kendilerinin açıp herkesin gözü önünde yapılan gözlemeleri sizlere sunacaktırlar. Gayet samimi bir ortam yaratmayı amaçlıyorsanız gözlemeci kiralamak verilebilecek en doğru karar. Patatesli, peynirli, ıspanaklı ve sizlerin isteği üzerine belirlenecek olan malzemeler ile gözlemeler yapılacaktır. Organizasyonunuzda içten bir ahenk yakalamanıza gözlemeci kiralama sebep olacaktır. Tüm misafir ve katılımcılarınızın önün hamurlar tek tek oklava ile açılacak ve isteğe göre hazırlanıp pişirilecektir. Kültürümüzün vazgeçilmez yiyeceklerinden biri olan gözleme neredeyse her damak tadına uyum sağlamaktadır. Bizler sizlere en kaliteli gözlemeci kiralama hizmeti sunmaktayız. İstediğiniz adrese gelebilir ve istediğiniz sayıda gözleme pişirebiliriz. Bizden yapacağınız gözlemeci kiralamasından asla pişman olmayacaksınız. Yiyecek açısından en önem verdiğimiz nokta temizliktir. Sizlere bu hizmeti sunarken titizlikle çalışmaktayız. Memnuniyetiniz bizler için çok önemlidir. Gözlemeci kiralamada konsepte göre seçimler yapabilirsiniz. Tezgah üzerinde ya da yere kurulacak olan düzen ile gözlemeci kiralaması yapabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Gözlemeci


  Organizasyonunuz için seçeceğiniz her detaya göre hazırlık yapılıp sizlerin istediği yerde istediği şekilde kurulum sağlanıp gözlemeleri pişirmeye başlanacaktır. Kiralık gözlemecilerimiz en az bizim kadar titiz ve özen ile çalışmaktadırlar. En önemlisi kiralık gözlemecilerimizin güler yüzlü olması ile misafir ve katılımcılara gösterdikleri samimiyete sizde çok sevineceksiniz. Kiralık gözlemeci hizmeti verirken dikkat ettiğimiz bir diğer konu ise kullanılan malzemelerdir. Kiralık gözlemeci işinde malzemelerin tazeliği, korunması ve saklanması işlemleri önemli rol oynar. Bizler sizlere bu konuda da temin verebiliriz. Sizlerin de seçeneklere göre bizlere bildireceği gözleme sayısı ile malzemelerimiz hazırlanıp taze şekilde organizasyon yerine kiralık gözlemecilerimiz ile birlikte gelecektir. Sunduğumuz hizmet doğrultusunda bizlerden çok memnun kalacak ve kiralık gözlemecilerimizin el lezzetlerine hayran olacaksınız. Son derece kaliteli ekip arkadaşları ile çalışmaktayız. Sizler için hazırlanacak olan gözlemeler işinin ehli kişiler tarafından yapılacak ve siz değerli müşterilerimizin misafirleri ve katılımcılarına ikram edilecektir. Her damak tadına uygun gözleme seçenekleriyle sizleri buluşturmak bizim asıl isteğimizdir. Kiralık gözlemeci hizmetimiz her zaman denetimli ve sağlıklı bir ortamda gerçekleştirilmektedir.

   

  Gözlemeci Fiyatları


  Gözleme, yemek kültürümüzün esas taşlarından biridir. Sokaklarda, pazarlarda ya da herhangi bir gözlemeci dükkanında işinin ehli kişiler tarafından yapılmış olan gözlemelerin tadı her yerde kolay kolay karşımıza çıkmayabilir. Ancak bizden yaptığınız gözlemeci kiralaması ile misafir ve katılımcılarınızı adeta damak şöleni ile buluşturmuş olacaksınız. Şirketimizin gözlemeci fiyatları seçeneklere göre değişiklik göstermektedir. Sizlerin şirketimiz ile iletişime geçerek yapacağınız gözlemeci fiyatları hakkında ki görüşmelerde tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Gözlemeci fiyatlarını öğrenirken sayı ve konsept hakkında bilgi vermeniz önemli bir detaydır. Sizleri de mutlu edecek gözlemeci fiyatlarımız cep dostudur. Gözlemeci fiyatları hakkında bilgileri değerli arkadaşlarımızı arayarak detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Sizler ile yapılacak görüşmelerde gözlemeci fiyatlarını en ince ayrıntısına kadar öğrenebilmeniz için arkadaşlarımız yardımcı olacaktır. Leziz ve görüntü olarakta gayet estetik olan gözlemelerimiz karşısında kendinizi durduramayacaksınız. Çok çeşitli ve oldukça lezzetli olan gözlemelerimizin tadına doyamayacaksınız. Gözlemeci fiyatlarımızda en az tadı kadar sizi gülümsetecektir. Gözlemeci kiralamada bizleri tercih etmeniz hem temizlik hem sağlık hem de en önemlisi tat açısından çok doğru bir tercih olacaktır.

  Organizasyonlar için lezzetli gözleme yapan kiralık gözlemeci kiralama hizmeti vermekteyiz. Yapacağınız organizasyonlarda çeşitli malzemelerle gözleme yapmaktayız. Fiyatlarımız uygundur.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 33 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Gözlemeci
  Fiyat
  TRY 600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  3 thoughts on “Gözlemeci Kiralama”

  1. Hazır yufka mı yoksa el açması mı gözleme yapılacak..? Tavada mı yoksa sacta mı pişirilecek ..? Kaç çeşit gözleme var ..? Ne kadar süre kiralayabiliriz ..? Fiyat nedir ..?

  2. 2 kişi kiralayabilir miyiz ..? 67 kişiye servis yapabilirler mi ..? ne kadar sürede pişer ..? aynı anda kaç gözleme pişirilir ..? fiyat ne olur ..?

  3. kafemiz için kiralayabilir miyiz ..? 3 kişi gelebilir mi ..? 6 aylık kiralama yapabilir miyiz, deneyimliler mi bu konuda, fiyat nedir .. ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon