Gözleme Sacı Kiralama 


Panayırlarda, fuarlarda, şenliklerde, köylerde, konserlerde, yol kenarlarında, tatil mekanlarında, pikniklerde sıkça gördüğümüz gözlemeci teyzeler… Söylendiğinde bile mis gibi gözleme kokusu burnunuza geliyor. Bu teyzelerimize hayatımızın her alanında rastlamak mümkün. Marifetli elleri ile herkesi büyülüyorlar adeta. Herkesin gidip almak isteğini meydana getiren o muhteşem koku, sadece gözlemenin kendisinden değil bu teyzelerimizin tatlı ellerinden kaynaklanıyor. Peynirlisi, patateslisi, kıymalısı hepsi enfes tatlara sahip. Gözleme sacı kiralama kapsamında edineceğiniz sac ile outdoor etkinliklerinize küçük dokunuşlarla arkadaşlarınızı sevindirebilirsiniz.

Piknik, okul şenlikleri, iş davetlerinde çok büyük bir ikram olabilecek gözleme, gözleme sacı kiralama fırsatıyla ayağınıza geliyor. Arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirirken karnınızı lezzetli yiyeceklerle doyurmak ve o anın tadını çıkarmak kuşkusuz herkese iyi gelecektir. Güzel tatlarla pikniklerinizi aktivitelerinizi daha da güzel bir hale getirebilirsiniz. Gözleme sacı kiralama ile sizlerde gözleme yapabilirsiniz. Ancak gözlemeci teyzelerin lezzetli gözlemeleri kadar iyi gözlemeler yapamayabilirsiniz.

Takım çalışması ekiplerinizin açık havada hayata geçireceği outdoor takım projeleri ile sıra dışı ve eğlenceli saatler düzenleyebilir, kapalı alanların yarattığı sıkıcı, kasvetli, bilgisayar dolu ortamlardan uzaklaşabilirsiniz. Açık havada bol oksijen ve birbirinden keyifli aktivitelerle arkadaşlarınızın farkına varamadığınız yönlerini keşfedebilirsiniz. İş hayatının dışında neler yapabileceğiniz iş hayatınızın renklendirip bakış açınızı değiştirecek aktivitelerle hem yarışın, hem eğlenin ve de kendinizi keşfedin. Böyle günlerde gözleme sacı kiralama hizmetimizle hem eğlenip hem de gözleme şöleni yapabilirsiniz. Takım oyunlarıyla paylaşmanın, doğru iletişim kurmanın, görev dağılımının, takım arkadaşları ile empati kurmanın önemini daha iyi anlayacaksınız. Hem eğlenceli, hem de zekanızı maximum kullanacağınız oyunlarla, ekip arkadaşlarınızın güçlü ve zayıf yönlerini tamamlayarak, nasıl kazanabileceğinizi keşfedeceksiniz. Kiralık gözleme sacı ile pikniklerinizde, outdoor takım çalışmalarınızda, okul şenliklerinizde hatta kır düğünlerinizde gözleme sacı kiralama fikri davetlilerinize çok hoş gelecektir. Kiralık gözleme sacı ile hem lezzetli saatler geçirip, hem de Outdoor takım oyunlarınızı uygulayabilir, açık havada spor yaparak eğlenceli saatler geçirmenizi sağlayabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Gözleme Sacı


  Açık havada yapılan yoga derslerinde, spor antremanlarında, bisiklet ve koşu programlarında kiralık gözleme sacı ile enerjinizi artırabilirsiniz. Sporun günümüzde faydaları oldukça aşikardır. Doğru ve düzenli olarak yapılan nefes teknikleri ile yapılan açık hava sporları, çok çeşitli iyileştirici etkilere sahiptir. Yorgunluk atılır, bedendeki enerji akımları güçlenir, yaşam enerjisi dengelenir, organlar yenilenir, duygular yatışır, zihniniz berraklaşır. Hızlı ve yüzeysel nefes endişe ve korkulara kapı açmaktadır. Solunum teknikleri sayesinde nefes derinleşmekte ve yavaşlamakta, sinir sistemi gevşemekte ve büyük bir konfor sağlanmaktadır. Kalp atışları düzene girmekte ve kardiyovasküler sistemin çalışma ritmi düzenli hale gelmektedir. Nefes doğasının farkına vararak ve nefes alış verişlerini ayarlayarak tüm organizma kontrol edilmektedir. Enerji ile bilinç arasındaki köprü olan solunum ile olmaktadır. Outdoor etkinlikleri, zindelik kazanarak motivasyonunuzu yükseltmeyi, hem birey hem de grup olarak doğru enerji ile takım ruhunu yakalamanız için önemli aktivitelerdir. Kiralık gözleme sacı aile pikniklerinizi şenlendirebilir, çocuklarınıza güzel vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Kiralık gözleme sacı kır düğünlerinizde de geleneksel bir şölen yaşatacak, konuklarınıza bir köy havası yaşatacaktır. Minderlere serilen davetlileriniz bu fikre bayılacaktır.

   

  Gözleme Sacı Fiyatları


  Sizler için doğum günleri, mezuniyetler, özel günleriniz için uygun fiyat garantisi ile gözleme sacı fiyatları sunuyoruz. İftar davetlerinizde de yemek sonrasında çay ile gözleme ikramı yapılması, sütlü tatlılar ile çok yakışacak, masalarınızı kokusuyla süsleyecektir. Gözleme sacı fiyatları için firmamızı arayabilir, özel günleriniz için organizasyon ekipmanlarını kiralama konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Gözleme sacı fiyatları için bize ulaşabilirsiniz faaliyete geçen firmamız, genç ve dinamik yapısıyla kısa zamanda büyük mesafeler kat ederek bugün, İstanbul’un sayılı kiralama firmalarından biri haline gelmiştir. Gözleme sacı fiyatlarımız nakliyat yapacağımız adresinizin bize uzaklığına, konuk sayınıza ve talep ettiğiniz hizmet süresine göre değişmekte olup firmamızla iletişime geçerek size en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. Firmamız gözleme sacı fiyatlarını belirlerken siz değerli müşterilerimizin bütçesini göz önüne almaktadır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 32 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Gözleme Sacı
  Fiyat
  TRY 600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Gözleme Sacı Kiralama”

  1. elektirikle mi çalışıyor tüple mi çalışıyor? yüzeyi ne kadar büyüklükte? bir seferde kaç gözleme pişirilir?

  2. üründe hacim nedir..?renk seçeneği mevcut mu..?ürüne taksitli fiyat nedir..?gün içinde teslim şansınız var mı..?ürünlerin hapsi tüplü mü..?

  3. Ne kadar sürede ısınır ..? Kaç tane gözleme yapabiliriz ..? Servis elemanı dahil 5 saatlik kiralama me kadar..? Fiyat nakitte ne olur ..? Malzemeleri de siz mi getireceksiniz ..?

  4. ürün resimdeki gibi mi acaba ..? ne kadar sürede gönderim yaparsınız ..? pendiğe gönderirmsiniz 4 tane ..? fiyat ne olur ..? tüple mi çalışıyor ürün ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon