Gökyüzü Tarayıcısı Kiralama


Konser, fuar, festival ve diğer tüm organizasyon etkinlikleri için gökyüzü tarayıcısı oldukça önemli bir ekipmandır. Firmamız gökyüzü tarayıcısı kiralama hizmetimiz ile sizlere katkı sağlamaktadır. Etki mesafesi bakımından ekipman bazında çeşitlilik gösteren bu ürün ayarlanabilir hızda ve belli bir eksen çevresinde gökyüzünü tarayarak işlevini yerine getirmektedir. Gökyüzü tarayıcısı kiralama hizmetimiz kapsamında ürünü sizlere en uygun koşullar ile sağlamaktayız.Model olarak tek ışınlı ve çok ışınlı olmak üzere iki gruba ayırabileceğimiz ekipman firmamız garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Rengarenk ışın demetleri ile gökyüzünde eşsiz bir görsel yaratan bu üründen gökyüzü tarayıcısı kiralama hizmetimiz dahilinde faydalanabilirsiniz. Bu ekipman parti ve konser organizasyonlarınız için de etkili ve dinamik bir duyuru sistemidir. Tarayıcı, çeşitli ışık oyunları ile gökyüzünde muhteşem bir görüntü yaratmaktadır. Firmamız ile iletişim sağlayarak öğrenmek istediğiniz her konuda bilgi edinebilirsiniz. Gökyüzü tarayıcısı kiralama hizmetimiz bazında teklif alabilirsiniz. Bu ekipmanı tüm organizasyon etkinlikleriniz için talepleriniz doğrultusunda gökyüzü tarayıcısı kiralama hizmetimiz dahilinde beğenilerinize sunmaktayız.Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Gökyüzü Tarayıcısı


  Gökyüzünde güzel görüntüler oluşturan kiralık gökyüzü tarayıcısı organizasyon etkinliklerinin belli mesafeye kadar duyurulması anlamında son derece etkili bir ekipmandır. 3000 Watt ışık gücü ile 12 km.uzaklığa kadar etki alanı olan kiralık gökyüzü tarayıcısı firmamız tarafından en uygun ödeme koşullarında sizlere sağlanmaktadır. Bu işlevsel ekipman için profesyonel ekibimiz ile iletişim kurarak danışmanlık isteyebilirsiniz. En güzel ve keyifli organizasyon etkinliklerini gerçekleştirmek ve bunu duyurmak adına kiralık gökyüzü tarayıcısı hizmetimiz dahilinde sağladığımız fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Nakliye ve kurulum işlemleri bazında talep ettiğiniz zaman aralığında deneyimli personelimiz ile hazır bulunarak sizlere yardımcı olmaktayız. Bünyemizde bulundurduğumuz her ekipman için geçerli olduğu gibi kiralık gökyüzü tarayıcısı kapsamında da en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı iş prensiplerimiz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun ekonomik koşullar ile kiralık gökyüzü tarayıcısı hizmetimizi değerlendirebilirsiniz.

  Gökyüzü Tarayıcısı Kiralama Fiyatları


  Minimal seviyede belirlediğimiz fiyat aralığımız ile yıllardır bu sektörde yer almaktayız. Bütçenizi zorlamadan sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz. Gökyüzü tarayıcısı kiralama fiyatları dahilinde de bu ilkemizi sürdürmekteyiz. Tüm davet ve organizasyon etkinlikleriniz için gereksinim duyduğunuz her ekipmanı talepleriniz doğrultusunda sağlamaktayız. Bu işlevsel ürünü gökyüzü tarayıcısı kiralama fiyatları kapsamında en uygun şartlar ile edinebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı öngörerek etkinlikleriniz için gerekli olan her ekipmanı bünyemizde bulundurmaya çalışarak sizleri mağdur etmemekteyiz. Ödeme seçeneklerimizi bütçenize göre ayarlamaya gayret göstermekteyiz. Gökyüzü tarayıcısı kiralama fiyatları bazında da bu ekipmanı en ekonomik koşullar ile beğenilerinize sunmaktayız. Tüm davet ve organizasyon etkinliklerinizde daha etkili bir atmosfer yaratmak, gökyüzünde eşsiz bir görsel sağlamak adına gökyüzü tarayıcısı kiralama fiyatları ile ilgili hizmet alabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 23 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Gökyüzü Tarayıcısı
  Fiyat
  TRY 8800
  Stok Durumu
  Available in Stock

  7 thoughts on “Gökyüzü Tarayıcısı Kiralama”

  1. ne kadar uzaklığa kadar etki eder? düğün için kullanmak istiyoruz uygun olur mu? bir gecelik kiralama bedeli ne kadar?

  2. ürün ne kadar büyüklükte ..? tam olarak nasıl çalışıyor ..? kademeli şekilde ayarlamak için tuşları var mı ..? renk seçenrğimiz var mı ..? 3 tane kiralayabilir miyiz..?

  3. rünün kaç farklı modu var ..? farklı renklerde mı ışıklar veriyor ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? boyut nedir ..? 3 tane için fiyat nedir ..?

  4. Ne kadar sürede getirirsiniz ..? Kurulum ve taşıma da sizden mi ..? Farklı modelleriniz var mı ..? Fiyat nedir ..? Çalışmasını bize gösterecek misiniz ..?

  5. kazımcan yitin

   ne kadar sürede teslim edilir ..? izmit e servis var mı ..? 6 tane kiralayavbilir myiz ..? ne kadar tutar fiyat ..? nasıl çalışacağını siz de gösterir misiniz ..?

  6. konser için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede gönderim olur ..? kartal tarafına hizmet var mı, 4 tane gönderebilir misiniz ..?; kurulum ve taşıma size mi ait acaba ..?

  7. havuz partimiz için kiralayabilir miyiz ..? 2 tane var mı, taşıma ve kurma size mi ait, önceden görebilme şansımız var mı ..? fiyat nedir acaba ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon