Gitar Kiralama


Organizasyonlarınızı özel kılmak istiyorsanız solo gitar ile bunu yapmanız mümkün olabilir. Siz de gitar kiralama hizmetini firmamızdan temin edebilirsiniz. Satın almanıza gerek kalmadan gitar kiralama hizmetini alabilirsiniz. Siz eğerli müşterilerimiz için en kaliteli gitar kiralamayı size sunuyoruz. Bizim için önemli olan size en iyi hizmet kalitesini takdim etmek. Önemli günlerinizde gitarın akustik havası bizi cezp eder. Siz de bu cezbi istiyorsanız gitar kiralama hizmetini Kiral360’tan sipariş ederek temin edebilirsiniz. İstediğiniz yere kadar getiriyoruz ve akordunu profesyonel gitarcımız yapıyor. Siz sadece misafirlerinizin yüzlerindeki tebessüm ile ilgileniyorsunuz. Gitar kiralama hizmetin almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kaliteli ağaçtan yapılan gitarlarımız size en uygun fiyatlandırma ile sizin bütçenizi de sarsmayacak. Siz değerli müşterilerimiz için yılın her günü gitar kiralama hizmetini alabilirsiniz. Dileğiniz etkinliklerde kullanabileceğiniz gitar kiralama hizmetini istediğiniz konuma göre fiyatlandırmada değişiklik olabilir. Gitar kiralama hizmeti aldığınız takdirde organizasyonlarınızda slow bir hava sizi ve konuklarınızı saracak. Siz de bu havayı istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstersiniz arayabilirsiniz isterseniz de Whatsapp üzerinden mesaj atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Gitar


Romantik bir hava veren gitarları istediğiniz organizasyon kullanabilirsiniz. Hayatınızın en özel günleri çim kiralık gitar hizmetini alabilirsiniz. Kiralık gitar hizmetini en doğru adres Kirala360. Yılların bize kattığı deneyim ve kaliteli ürünlerimiz ile sizin için her gün hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz de istediğiniz zaman kiralık gitar hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kiralık gitar hizmetini istediğiniz organizasyon için kullanabilirsiniz. En özel ve slow müziklerle yapılacak organizasyonlarda olması gereken çalgı aleti gitar olacaktır. Kiralık gitar hizmetini almak isterseniz bizi arayarak ya da Whatsapp üzerinden mesaj atarak iletişime geçebilirsiniz. Akustik müzik organizasyonunuzda istiyorsanız kiralık gitar hizmetini firmamızdan temin edebilirsiniz. Yılın her günü sizin için 7/24 çalışıyoruz. Siz de bizi tercih ettiğiniz pişman olacağınızın teminatını veriyoruz. En kaliteli kiralık gitar hizmetini firmamızdan kiralayabilirsiniz. Bizim içi önemli olan sizin firmamızdan güler yüzle ayrılmanız. Diğer organizasyonlarda da bizi tercih edeceğinizin garantisini size veriyoruz. Kiralık gitar hizmetini almak istediğiniz gitar rengi, türü ve şekli gibi unsurları kendiniz seçebilirsiniz ya da bize bırakarak size en uygun hizmeti size sunabiliriz. Siz dilediğiniz organizasyon için kiralık gitar hizmetini hakkında sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Gitar Fiyatları


Baş başa olacak özel günlerinizde ortam romantik ve loşluk katmak için gitar en iyi enstrüman olacaktır. Siz de en uygun gitar fiyatlarını firmamızdan alarak, kiralayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için yılın her günü hizmetinizdeyiz. Gitar fiyatları hakkında bilgi almak iterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz. ekonomik gitar fiyatları ile Kirala360’ı seçtiğiniz için bütçeniz rahatlayacak. Satın almanıza gerek kalmadan en uygun gitar fiyatları ile cebiniz yakmayacak. Dilediğiniz organizasyon kullanabileceğiniz gitar fiyatları ile de sizi sevindirecek. Ruhunuz okşayan gitar sesi eşliğinde konuklarınız organizasyonunuzdan mutlu ayrılacaklar. Siz de bizimle iş yaptığınız memnu olacaksınız. Bizim amacımızda sizin memnuniyetiniz. En uyguna olan gitar fiyatlarını öğrendiğiniz ve bunu üzerine kiraladığınız takdirde dilediğiniz yere kadar getiriyoruz. İstediğiniz zaman dilimi içerisinde size teslim ediyoruz. İşiniz bittiğinde size geri alıyoruz. İstediğiniz konum göre ya da etçiğiniz gitara göre fiyatlandırmada değişiklik olabilir. Ekonomik gitar fiyatlarımız ile size sunuyoruz. Bizden aldığınız hizmet kalitesini gördüğünüzde bizden vazgeçemeyeceksiniz. Sizde gitar fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bizi arayabilir ya da Whatsapp üzerinden mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4 based on 14 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Gitar
Fiyat
TRY 70
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
tahsin

gitarlarınız hangi marka ve hangi renk? her cumartesi sahne için kiralama yapmayı düşünüyoruz münkün mü?

peykel

gitarın markası ne ..? istediğimiz renkleri seçebilir miyiz ..? akustik gitarınız da var mı ..? 4 tane kiralayabilir miyiz ..? hafta sonu için kiralama bedeli nedir ..?

yudum

hangi marka gitar gelecek..? sadece klasik gitar mı var ..? bas gitar varsa fiyat nedir ..? akort edip getitir misiniz..? taşımak için çanta da verecek misiniz ..?

vaha yenik

hangi marka gitarlar var ekşnizde..? sadece klasik gitar mı var ..? diğer gitar modelleri de var mı ..? fiyatlar ne acaba ..? akort edip mi göndereceksiniz..?

nurettin güler

akort cihazı da gönderecek misiniz ..? boyutu ne gitarın ..? profesyoneller için de uygun mu ..? hangi marka var elinizde ..? fiyat nedir ..?