Gelin Tagı Kiralama


Nikah töreni bir insanın hayatındaki en özel ve güzel gündür. Bu unutulmaz günü daha da eşsiz kılmak mümkündür. Firmamız gelin tagı kiralama hizmeti kapsamında sizlere katkı sağlamaktadır. Gelin tagı, gelin ve damadın girişi için hazırlanan yolun başında kullanılan şık aksesuar çeşitlerine verilen genel isimdir. Çok çeşitli renk, model ve desenlere sahip olan bu ürün gelin tagı kiralama hizmetimiz ile beğenilerinize sunulmaktadır. Düğün konseptine göre belirlenmekte olan taglar çiçekli, ahşap ve ferforje gibi modeller ile göz doldurmaktadır. Kır düğünleri için çiçekli olan seçenekler daha uygun iken kış düğünleri için ahşap ve ferforje olan modeller tercih edilmelidir. Gelin tagı kiralama hizmetimiz kapsamında müşterilerimize bu ürünü firmamız garantisi ile sunmaktayız. Kullanılan aksesuar bazında fiyatları değişkenlik gösteren bu ürün nikah ve düğün törenlerini çok daha renkli bir hale getirmektedir. Gelin tagı mutlaka törenin yapılacağı mekanın dekorasyon stiline göre belirlenmelidir. Firmamız gelin tagı kiralama hizmeti ile bu olanağı sağlamaktadır. Eğer bu özel gününüzü daha özel bir hale getirmek ve farklı bir konsept yaratmak isterseniz gelin tagı kiralama hizmetimiz ile bu fırsatı yakalayabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Gelin Tagı


  Gelin tagı çok çeşitli seçenekleri ile düğün ve nikah törenlerinin en renkli unsurlarının başında gelmektedir. Tül, kadife ve dantel gibi kumaşların oldukça fazla kullanıldığı kiralık gelin tagı nikah mekanında çok güzel bir görsel sağlamaktadır. Fiyat aralığı, kullanılan malzemenin türüne göre değişkenlik gösteren bu ürün son derece popüler bir hale gelmiştir. En fazla tercih edilen düğün ekipmanları arasında yer almaktadır. Kiralık gelin tagı bu güzel ve özel günün önemli detaylarından biridir. Artık her törende görmeye başladığımız ekipman en şık modelleri ile kiralık gelin tagı hizmetimiz kapsamında müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamız ile iletişim sağlayarak merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konuda bize danışabilir ve fikir edinebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve yılların tecrübesi ile sizlerin en özel gününüzde ihtiyaçlarınız doğrultusunda yanınızda yer almaktayız. Kiralık gelin tagı fiyatlarımız ile de müşterilerimize bütçelerini zorlamadan bu şık aksesuarı sağlamaktayız. Uygun fiyat aralığımız ve çok çeşitli seçeneklerimiz ile kiralık gelin tagı fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

   

  Gelin Tagı Fiyatları


  Kaliteli hizmet anlayışı ve iş prensipleri doğrultusunda minimal seviyede belirlediğimiz fiyatlarımız ile her bütçeye hitap etmekteyiz. Tüm organizasyon etkinliklerinizde gereksinimlerinizi eksiksiz karşılamak için özen göstermekteyiz. Nakliye ve kurulum hizmetleri anlamında talep edilen yerde ve mekanda hizmet sağlamaktayız. Her ekipman fiyatı için geçerli olduğu gibi gelin tagı fiyatları bazında da müşterilerimizi mağdur etmemeye çalışmaktayız. Nikah ve düğün törenlerinin en renkli ekipmanlarından biri olan bu ürünü müşterilerimize en iyi şartlar ile sunmaktayız. Her ekipman fiyatı için geçerli olduğu üzere gelin tagı fiyatları dahilinde de piyasa şartlarında en uygun hizmeti vermekteyiz. Nikah ve düğün törenlerinin vazgeçilmez öğelerinin başında gelen bu ürünü edinerek bu en özel gününüz daha da unutulmaz kılabilirsiniz. Firmamız ile iletişim sağlayarak gelin tagı fiyatları ile ilgili teklif alabilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz ile bilgi alışverişinde bulunarak düğün konseptiniz doğrultusunda fikir edinebilirsiniz. Çeşitlerine göre değişkenlik gösteren gelin tagı fiyatları fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Sevdikleriniz ile eşsiz birgün paylaşarak masal tadında bir düğün yaşamak için mutlaka bu ekipmanı edinerek gelin tagı fiyatlarımız dahilinde bizden hizmet alınız.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 25 votes
  Marka
  Kierala360
  Ürün İsmi
  Gelin Tagı
  Fiyat
  TRY 270
  Stok Durumu
  Available in Stock

  1 thought on “Gelin Tagı Kiralama”

  1. ürün resimdeki gibi mi ..? 2 tane kiralayabilir miyiz ..? yalıvaya getirir misiniz ..? taşıma ve kurulum size mi ait ..? ne kadar sürede teslim edersiniz acaba ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon