Gelin Giriş Kemeri Kiralama


Yaratılacak tema ne olursa olsun bir etkinlik için konukların kullanacağı ana giriş yolunda da gelin ve damadın geleceği gelin yolunda da tag adı verdiğimiz kemerli bir alandan geçmek, bir kapıdan geçmek havası yaratacağı için her zaman mekana girişi net şekilde süsleyen aksesuarlardan olmaktadır. Birçok farklı renk ve modelde hazırlanabilecek olan bu giriş kemerleri genellikle metal ya da ahşaptan üretilmektedir. Ağaç olarak hazırlanıp kullanılabileceği gibi, parlak mdf gibi ürünlerden özellikle cnc kesimler yapılarak şık tasarımlar ortaya çıkarılabilmektedir. Bunun yanı sıra metalden de hazırlanan farklı renklerdeki ürünler bulmak mümkündür. Gelin giriş kemeri kiralama yapılacağı durumlarda öncelikli olarak organizasyona ve ortam süslemesine hangi malzemeden hazırlanmış ürünün uygun olacağına bakmak gerekir. Tag diye de adlandırılan bu ürünler dikdörtgen, oval, basamaklı gibi farklı modellerde olabilmekte, uygun alanlarda arka arkaya birkaç tag birden kullanılabilmektedir. Bu gibi durumlarda gelin giriş kemeri kiralama işlemi iki ya da üç adet bir örnek ürün için söz konusu olacaktır. Genellikle yolun sonunda yani mekana giren alanda şamdanlardan sonra dekore edilerek, fotoğraf çekimi için de kullanılmaktadır.

Fiyat ve Teklif Al


  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Gelin Giriş Kemeri


  Aynı anda içerisinden iki üç kişinin geçebileceği gibi bir genişlikle hazırlanan kiralık gelin giriş kemeri metal ya da ahşap gözükecek şekilde kullanılabilmektedir. Ayrıca kumaş ya da tül kaplama, komple çiçek kaplama, belirli oranda çiçek ve kumaş bir arada kullanma, canlı çiçek ya da yapay çiçekle kaplama gibi birçok süsleme modeline uygun olmaktadır. Son dönemlerde taşlı ya da led ışıklı olarak ta kullanılabilen ürünler olmaları, her daim sezonun trendleri arasında yer alacak olduklarının ve kiralık gelin giriş kemeri adlı ürünün daima ihtiyaç duyulacağının göstergesidir. Bu ürünler giriş yollarında ve gelin yollarında kullanıldığı gibi nikah masası arka fon, nışan masası arka fon ve doğum günü masası arka fon olarak ta içlerine farklı süslemeler yapılarak kullanılmaktadırlar. Kiralık gelin giriş kemeri giriş yolundan daha büyük bir oranda, nışan ve doğum günü organizasyonlarına arka fon yaratmak için tercih edilir hale gelmiştir. Son dönemlerin trendlerinden olan bu organizasyonlar en az düğünler kadar detaylı şekilde hazırlanır bir hal aldığından, düğünler için kullanılan birçok ekipman da artık bu etkinliklerde rahatça kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra sahne süslemesi, mezuniyet törenleri, eğlence mekanlarının girişlerinde de benzer amaçlarla kullanılabilmektedirler.

   

  Gelin Giriş Kemeri Fiyatları


  Bu kemerler farklı ölçülerde çalışılabilmektedir. Ürünün üretildiği malzeme, ölçüsü, şekli gibi ürünün ana gövdesiyle ilgili tüm detaylar gelin giriş kemeri fiyatları konusunda son derece önemlidir. Ürünün demonte olup olmadığı, taşıma ve nakliye açısından önemli bir başka detaydır. Ürün kiralaması yapılırken kullanılacağı alana ölçü ve dekor bakımından uyumluluğu çok önemlidir. Gelin giriş kemeri fiyatları konusundaki en önemli detay ise kesinlikle süslemedir. Yapılacak süsleme fiyatı belirleyen ana unsurdur. Kullanılacak tül, taş ve benzeri ekipmanların yanında en büyük maliyet her zaman canlı çiçeğe ait olmaktadır. Canlı çiçek kullanımı ne kadar çok olursa, fiyat ta o oranda artacaktır. Etkinliğinize ya da organizasyonunuza katılan konuklar ilk olarak mekanın kapısına gelecekleri için, o alanda aldıkları enerji kesinlikle tüm organizasyonla ilgili düşüncelerini etkileyecek ilk izlenim olacaktır. Bir etkinlikte şu alan az önemli şu alan çok önemli gibi bir ayrım asla söz konusu olamaz, her yer aynı oranda önemlidir. O nedenle bir gelin masası ya da konuk masası kadar, mekana girilecek alanın süslemesine de aynı oranda özen gösterilmelidir. Unutmamak gerekir ki ilk izlenim her zaman için son derece önemlidir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 14 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Gelin Giriş Kemeri
  Fiyat
  TRY 180
  Stok Durumu
  Available in Stock

  4 thoughts on “Gelin Giriş Kemeri Kiralama”

  1. çiçekler doğal mı yoksa yapay mı ..? istediğimiz rengi ve çeşidi seçebilir miyiz kurulumu siz mi yapacaksınız ..? düğün akşamı için fiyat alabilir miyim ..?

  2. Çiçekleri ve tülü seçebilir miyiz ..? İskelet kısmı tahta mı yoksa demir mi ..? Boyutu ne kadar tam olarak ..? Kurulumu size mi ait ..?

  3. Kurulumunu ve taşımasını siz mi yapacaksınız ..? Sabitleme gibi bir şey mi yapacaksınız düşmemesi için ..? Bir akşamlık kiralama fiyatı ne ..?

  4. resimdeki gibi mi gelecek ürün ..? kapı girişi kare olan modelden var mı ..? çiçekleri ve tülleri biz seçebilir miyiz ..? 2 tane kiralayabilir misiniz ..? fiyat nedir en son ne olur ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon