Gazlı Soba Kiralama


Gazlı sobalar elektrikli sobalara göre daha çevreci ve tasarruflu soba modelleridir. Gazlı sobalarda yakıt tüketimi ve aynı ücretli ısı miktarı daha fazla olmaktadır. Bu yüzden dış mekan organizasyonlarında gazlı sobalar çok fazla tercih edilmektedir. İç mekan organizasyonlarında ise gazların salınımlarından dolayı gazlı soba modelleri tercih edilmemektedir. Gazlı soba kiralama hizmetimizden faydalanmak ve kiralık gazlı soba fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin.
tüm gazlı sobalarımız ve elektrikli ısıtıcılarımızın nakliyesi, kurulumu ve daha sonra tekrar toplanması sürecinde eğitim almış personelimiz ve çalışanlarımız ile hizmet sunmaktayız Bu yüzden hizmetlerimiz disiplinli organizasyonlarımızın sizler için organizasyon sıkıntısız başlamakta ve devam etmektedir. Bütün organizasyon ürünlerimizde olduğu gibi Gazlı soba kiralama hizmetlerimizde de Tüm ulusal organizasyonlarda etkinliklerde kısacası sıcak bir ortama ihtiyaç duyduğunuz her yerde ücretsiz ve sorunsuz montaj hizmeti profesyonel personel ile gerçekleştirilmektedir. Kurumumuz yılları aşkın süredir kiralama sektöründe bulunan ve trend kiralama ürünlerini en uygun fiyatlarla sunan kiralama uygulamasıdır. Gazlı soba kiralama ürünümüzü kiralamak çok avantajlı kurulum hizmetimiz ücretsiz olup Tüm il ve ilçelere oldukça uygun nakliyat hizmetlerimiz kirala360 personeli ile yapılmaktadır. Gazlı soba kiralama ayrıca diğer hizmetlerimizi gönül rahatlığı ile ödeme ve çeşit kolaylıklarıyla basit kirala360 farkı ve sezonlara uygun kampanyalar ile whatsapp veya telefon ile gerçekleştirebilirsiniz. Ülkemizin her bir bölgesinde hiç bir yerde bulamayacağınız fiyatlar ve Kirala360 a özel çeşitleri barındıran Kurumumuz en popüler kiralama platformudur. Gazlı soba modellerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Gazlı Sobalar


  Gazlı sobolar tüplü olarakda bilinen tüpgaz ile çalışmaktadır. Bu tipteki ısıcı modelleri oldukça verimlidir.Bu yüzden etkinliklerde sık sık kullanılmaktadır.Kiralık gazlı soba ve farklı hizmetler için satış temsilcimiz ve satış personelimiz aracılığıyla bilgi alabilirsiniz Bilgi ve fiyat talevi için 7/24 telefon destek hattımızı veya whatsapp destek butonunu tıklayabilirsiniz. Tüplü gazlı sobala oksijeni yakmakta olduğu için kapalı ortamlarda kullanılması tavsiye edilmemektedir. Buna ek olarak Kirala360 üzerindeki sipariş formunu kullanarak farkıyla kiralama ve bilgi desteği talep edebilirsiniz. Gazlı soba ve ısıtıcılarımızda 8kg boyutundaki full dolu tüpgaz hediye edilmektedir. İsterseniz daha fazla tüp siparişi verebilirsiniz. kirala360 sayesinde kolay ve uygun fiyatlarla ön sipariş verebilmeniz ve rezervasyonlarınızı yönetmek mümkündür. Sipariş vermek için ön siparişi formu ön sipariş formunu doldurabilir Buna ek olarak çağrı merkezi hattı veya whatsapp destek uygulaması üzerinden ön sipariş oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.Tüp gaz ile çalışan gazlı soba modellerimiz tüm gün kaliteli bir şekilde dış mekanda ısı sağlamaktadır. Kiralık gazlı soba ve organizasyon hizmetlerimizde müşterilerimize kaliteli ve hızlı organizasyonu hazırlamayı hedefliyoruz Faaliyetlerinizde moral bozucu durumların olmasını istemeyen Kirala360 bu amaçla tüm tecrübesi ve gücüyle her an yardımcı olacaktır. Trend ürünleri arayan personelimiz ve kategori sorumlularımız seneden seneye müşterilerimiz için en trend ürünçeşitlerini keşfetmek amacıyla emek vermekte ve en çok keyif alacağınız ürünleri stoklarımıza kazandırmaktadır ürünümüz ile ilglili çok daha fazlası için hemen iletişime geçin. Kiralık gazlı soba ürün grubunun yanında etklinliğinizi güçlendirecek avantajlı ürün setleriyle birlikte set olarak talep oluşturulabilir Set ürün siparişi ile organizasyonunuzu daha uygun ücretlerle hazırlayabilirsiniz Kombine sipariş ve rezervasyonlarla alakalı çok daha fazlası için hemen iletişime geçin. Kiralık gazlı soba hizmetimizde en beğenilen modelleri kirala360 farkıyla ön rezerve edebilirsiniz ürünümüz görselleri en güncel görseller olup bu görseller dışında da farklı ürünlerimiz mevcuttur.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Gazlı Soba Kiralama Fiyatları


  Gazlı sobalar elektriki sobalara göre daha kaliteli ısı veren aynı zamanda daha ekonomik soba türleridir. Kirala360 servislerinde bir çok farklı boyutta ve farklı şekillerde gazlı soba modelleri bulunmaktadır. Hiç bir yerde bulamayacağınız Gazlı Soba kiralama ürünlerini Firmamız ayrıcaklıkları ile şimdi kiralayın. Kaliteli ürün cazip ücret sorumluluğumuz ile en beğenilen ürünleri stoklarımızda bulunduruyoruz. Gazlı Soba kiralama hizmetlerimizde en cazip fiyatları sunabilmek için ürünleri kendi stoklarımızdan kiralıyoruz. Gazlı Soba kiralama ürün ve hizmetlerimizin ücretini belirleyen etkenlerden biri kiralayacağınız ürünü kaç adet kiralayacağınızdır talep ettiğiniz modeller ürünümüzün ücretini etkileyen en önemli etkenler arasında yer almaktadır. Kiralama hizmeti satın almak yerine tercih edildiğinde bütçenize büyük fayda sağlayacaktır. Satın alınmış ürünlerde Gazlı Soba kiralamaya göre işletme ve depolama gibi maliyetler oluşacaktır. Gazlı Soba kiralama hizmetimizde kurulum ve danışmanlık hizmetimiz ücretsiz olarak verilmektedir. İstediğiniz ürünlerde ürüne ek fiyatla sunulan kaliteli nakliyat hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kiralık Gazlı Soba ürün ve hizmetlerimizin fiyatları hakkında çok daha fazla bilgiyi sizler için 7/24 çalışan müşteri hizmetlerimizden talep edebilirsiniz.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  5 based on 8 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Gazlı Soba Kiralama
  Fiyat
  TRY 200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  3 Comments

  1. nİĞDEBOR
   Şubat 4, 2021

   gaz tüketimleri hakkında daha fazla bilgi verir misiniz saaatlik ne kadar tüketimleri var?

  2. Beyaz
   Şubat 8, 2021

   Sobalarda gaz dahil mi yoksa sadece soayı mı kiralıyoruz.

   • admin
    Şubat 8, 2021

    Selamlar gazlı sobalarımızda 8kg tüp dahildir. Gazlı soba için ekstra tüp de talep edebilirsiniz.

  Leave a Reply