Fuar Koltukları Kiralama


Firmamız, çeşitli organizasyonlarınız dahilinde ihtiyaç duyduğunuz, ekipmanları sizlere uygun fiyatlara kiralamaktadır. Fuar koltukları kiralama hizmetimizde, bu amaçla oluşturulmuştur. Bireysel ya da kurumsal düzenlediğiniz tüm etkinlikler için, hizmetlerimiz geçerlidir. Genel olarak, fuar organizasyonları dahilinde, kiralayabileceğiniz gibi birbirinden farklı etkinlikler içinde kiralayabilirsiniz. Toplantı, seminer, özel davetler, aktiviteler ya da daha farklı organizasyonlar dahilinde, fuar koltuklarımızı uygun şartlarla kiralayabilirsiniz. Ayrıca, dilerseniz diğer koltuk ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz. Kiralama hizmetlerimiz dahilinde, ürün yelpazemizde oldukça geniştir. Ürünlerimiz kaliteli ve birinci sınıf malzemelerden yapılmıştır. Kullanılışlı ve sağlam ürünlerimizle, kaliteli bir hizmet alacağınızdan hiç kuşkunuz olmasın. Kiralama hizmetimize ek olarak dilerseniz; nakliyat, kurulum ve sunum gibi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Kiralama hizmet içeriğimiz, sizlerin talebi doğrultusunda oluşturulur. Böylece, hizmet bedeli de bu doğrultuda belirlenir. Amacımız, sizlere her daim, profesyonel ekibimizle en iyi hizmeti sunmaktır. Hizmet içeriğimiz ve ekibimizde bu yönde günden güne gelişmektedir. Ürünlerimizi internet sitemiz üzerinden, detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Böylece; organizasyonlarınız dahilinde, size en uygun olan, koltuk kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz, konu hakkında bizlere de danışabilirsiniz. Kiralık fuar koltukları hizmetimizle alakalı, size özel tekliflerimiz için, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Fuar Koltukları


  Firmamızın, ekonomik fuar koltukları fiyatları sayesinde, organizasyonlarınız için hızlı ve pratik çözümler sağlayabilirsiniz. Firmamızın sizlere sunduğu, kiralama hizmetleriyle, ihtiyacınız olan her türlü ekipmana ulaşabilirsiniz. Ürün yelpazemizi internet sitemiz üzerinden, inceleyebilir ve size en uygun olacak koltuk ürünümüz için kiralama hizmeti alabilirsiniz. Ürünlerimizin her biri kaliteli ve birinci sınıftır. Kiralama hizmetimizi tercih ettiğiniz takdirde, dilerseniz, nakliyat ve kurulum gibi hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Böylece, nakliyat ya da kurulum gibi detaylar ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Sizlere sağladığımız, pratik çözümlerimiz sayesinde, organizasyonlarınızı kısa sürede gerçekleştirme imkanına sahip olursunuz. Fuar koltuklarımız, oldukça kullanılışlı ve konforludur. Konuklarınız için ideal bir seçim olacaktır. Kaliteli kiralık fuar koltukları hizmetimizden, sizlerde en iyi şekilde yararlanmak için, bizimle iletime geçebilirsiniz. Sizlere; profesyonel ekibimiz ve kaliteli ürünlerimizle, birinci sınıf bir hizmet sunmak için buradayız. Ürün yelpazemiz ve hizmet içeriklerimizle alakalı bilgi için, bize danışabilirsiniz. Ayrıca, ihtiyacınız olan koltuk sayısı doğrultusunda, size özel tekliflerimizi öğrenebilirsiniz. Sizlere, en iyi şekilde hizmet etmek için, her zaman hizmetinizdeyiz.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Fuar Koltukları Fiyatları


  Firmamız, her zaman siz değerli müşterilerinin, memnuniyeti doğrultusunda, hizmet detaylarını oluşturmaktadır. Her bir kiralama hizmet içeriğimiz de bu yönde, programlanmıştır. Bu kapsamda, fuar koltukları kiralama hizmetimiz, uygun şartlar ile hizmetinize sunulur. Kiralama hizmet içeriğimizin, her detayı özenle ve titizlikle gerçekleştirilir. Fuar koltuk ürün modellerimizi ve diğer koltuk ürünlerimizi, özellikleri doğrultusunda inceleyebilirsiniz. Kaliteden asla taviz vermeyen hizmetlerimiz, fiyat olarak da oldukça ekonomiktir. Her bütçeye uyum sağlayan hizmetlerimizle, etkinliklerinizi dilediğiniz gibi planlayabilirsiniz. Ve ekonomik bir şekilde, organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız kapsamında; alanında uzman bir ekipten, kaliteli ürünler doğrultusunda, birinci sınıf bir hizmet almak oldukça kolaydır. Kiralama süreci ve detaylarıyla ilgili, sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Organizasyonlarınız dahilinde, tüm detay ve süreçler en iyi şekilde ayarlanır. Her bütçeye uyumlu fiyat politikamızla, fuar koltukları fiyatları da oldukça ekonomiktir. Hizmet detaylarımız ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. En iyi kiralama hizmetlerimizle, her zaman hizmetinizdeyiz. Güvenle bizi tercih edebilir ve kaliteli fuar koltuklarımızı kiralayabilirsiniz. Ürünlerimiz ve ekibimiz kaliteden asla ödün vermeyen, bir amaçla oluşturulmuştur. Profesyonel ekibimiz, yılın her günü daima hizmetinizdedir

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 39 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Fuar Koltukları
  Fiyat
  TRY 17
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  12 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  neşatcan

  resimdeki dışında model var mı elinizde..? stok durumunuz nedir , teslim süreniz kaç gün..? taşımasını da siz yapıyor musunuz ..? ürün yeterince şık ve temiz mi ..?

  mennan budan

  koltuklar hangi marka gelecek ..? fiyat nedir ..? taşıma işlemi için ek ücret alınacak mı ..? başka renk seçebilir myiiz ..? kaliteli mi acaba ürünler ..?

  leyla nur

  bekleme salonu için de kiralanabilir mi ..? başka renkleride var mı ..? görseldeki model mi gelece k..? ne kadar sürede teslim edilir ..? fiyat nedir acaba . ..?

  efekan arkan

  uzun süreli kiralama yapabilir miuiz ..? bir aylık olabilir mi mesela ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? konyaya da servis var mı ..? 5 tane isteyebilir myiz ..?

  Halim Aral

  İki gün sonra olacak kitap fuarında yeni açılan dil kursumuzu tanıtacağız. Birçok öğrenciye broşür dağıtıp, kursumuzla ilgili bilgilendireceğiz. Bu sebeple fuar masasına ihtiyaç duyuyoruz. Teslimatı siz mi yapıyorsunuz yoksa bizim mi gelip almamız gerekiyor? Ebatları konusunda bilgilendirir misiniz? Fotoğraftaki masaların üstünde örtü var, ama biz örtüsüz kullanmak istiyoruz. Ürünün deforme olmuş bir yanı var mı?

  Kirala360 Destek

  Merhaba, dil kursunuz hayırlı olsun. Fuar masası kiralama için doğru adresiz. Teslimatı biz yapıyoruz sizin gelmenize gerek yok. Yuvarlak cam olan fuar masamızın boyu 110 cm çapı ise 60 cm’dir. Fuar masamızın herhangi bir deforme söz konusu değildir. Dilerseniz siz örtüsüz de kullanabilirsiniz. Fuar masalarımız dayanıklıdır kolay kolay deforme olmazlar.

  Rekin Erkek

  Fuar sandalyesi kiralama hizmetinizle, fuar çadırı hizmetinizden yararlanmak istiyoruz.
  Tek paket uygulaması olduğunda, daha ekonomik olur mu?
  Sandalyeler sorunsuz şekilde bize ulaşır mı?
  Kırık ya da hasarlı ürün ulaşırsa, hızlı çözüm sağlayabilir misiniz?
  Teslimat paket içeriğinde yer alıyor mu?
  Ürünleri biz elden teslim alabiliyor muyuz?
  100 adet sandalye için fiyatınız ne olur?

  Kirala360 Destek

  Fuar sandalyesi kiralama hizmetimizle beraber, diğer ürün modellerini ve sayılarını bizlere iletmeniz yeterlidir.
  Böylelikle size özel bir fiyatlandırma çıkarılacak ve sunulacaktır. 
  Ürünlerimiz kontrol edilir ve müşterilerimize sorunsuz şekilde teslimat yapılır. 
  Olası sorunlara karşı da çözüm odaklıyız.
  Teslimat bize aittir, fakat talebinize göre tabii ki sizlerde teslim alabilirsiniz.
  İletişim kurmanızı bekliyoruz. Saygılar.

  Aynur Dilan Hancı

  Tüyap’ın ev sahipliği yaptığı YKS Tercih günlerinde fuar masa sandalye kiralama hizmetiniz hakkında bilgi almak istiyoruz. Yüksek katılım beklene fuarda çok sayıda masa ve sandalye kiralama durumu söz konusudur. Fiyatlarınız ve masa ve sandalyelerin fuara taşınması hususunda aydınlatmanız mümkün mü? Sanırım bu yüksek sayıda ürünü barındıran toplu kiralamalarda fiyatta indirim yapılabilir mi? İyi çalışmalar

  Kirala360 Destek

  Efendim bu vesileyle gerçekleştirecek olduğunuz tercih günlerine fuar masa sandalye kiralamak bizim için bir şeref olacaktır. Rehber hocalarımızın öğrencilerimizin hayat yolundaki bu önemli eşlik edişinin altına, masa ve sandalye olarak değil daha çok konfor adıyla imzamızı atacağımızdan emin olabilirsiniz. Toplu kiralamalarda nakliyat firmamız tarafından karşılanır. Size yalnızca istediğiniz şekilde yerleştirmesi kalır. Fiyatta yardımcı olunur.

  Havva

  Fuar için der koltuk arıyorum elinizde deri siyah fuar koltuğu bulunuyor mu ?