Fuar Çadırı Kiralama


Fuar çadırları çeşitli organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz, mekan tasarrufu yapabileceğiniz, sizlere,müşterilerinize ve konuklarınıza kapalı ve korunaklı bir alan sağlayan hizmet ürünüdür. Fuar çadırı çeşitli branda ve kaliteli malzemeler ile üretimi yapılan, çadırı kullanacak kişileri güneşten, yağmurdan, rüzgardan koruyan son derece işlevsel etkinlik yapısıdır. Kullandığımız malzemelerin kalitesi nedeniyle doğa olaylarına karşı dayanıklıdır ve hiçbir deforme sıkıntısı çıkarmaz. Fuar çadırlarının betonerme yapılara göre yapımı ve kurulumu oldukça hızlı, maliyeti ise oldukça düşüktür. Bu anlamda fuar çadırları sizlere mekan tasarrufu ve zaman açısından büyük kolaylık sağlamaktadır.

Sektörde ön sıralarda yer alan firmamız, fuar çadırı kiralama sistemimiz ile fuar, toplantı, çeşitli organizasyonlarınızda her türlü kolaylığı sağlamaktadır.İstenilen renk ve ebatlar doğrultusunda üretimini yaptığımız gibi, daha şık görüntüler için dilerseniz fuar çadırınıza süslemeler ve eklemeler de yapabilmekteyiz. Fuar çadırlarının sabit bir ebatı olmadığı gibi metrekare seçimlerini müşterilerimizin isteğine göre belirlemekteyiz. Bu nedenle fuar çadırı kiralama fiyatlarımız çeşitlilik gösterebilmektedir. Sektörde uzun yıllar hizmet veren firmamız aracılığıyla kaliteli işçilik ve malzemeler ile üretilen fuar çadırı kiralama yapabilirsiniz. Siparişlerinizi vermeden önce fuar çadırı modellerimize göz atmak ve bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Güncel ve metrekare bazlı fiyatlarımız için irtibat numaramız ve iletişim adreslerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

KİRALIK FUAR ÇADIRI


Fuar çadırları sizlere açık alanlarda kapalı ve özel bir alan sağlayan, bulunduğunuz konuma belirli sınırlar çizen işlevsel bir araçtır. Kiralık fuar çadırı ile dilediğiniz ölçülerde sipariş verebilir, satış ya da reklamını yapacağınız ürünlerin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Yağmur, çamur, kar, fırtına demeden etkinliğinizi sürdürebilir ve doğa koşullarından bağımsız olarak tüm organizasyon programınızı gerçekleştirebilirsiniz. Fuar çadırları, açık ya da kapalı alanlarda kullanabileceğiniz bir yapı olması sebebiyle her türlü toplantı, kongre, açılış, reklam, fuar, düğün, kermes gibi etkinliklerde kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz açık ya da kapalı alanlara göre siparişinizeki fuar çadırınızı bulunduğunuz alan ve iklim koşullarına göre detaylandırılabilir, yeterli aydınlatma ve süsleme sağlanabilir, zemin döşemesi yapılabilir.

Sipariş edilen ölçülere göre üretimini yaptığımız kiralık fuar çadırlarını sağlam bir zemine kurmak önceliğimiz olmakla birlikte, geçirgen ve gevşek zeminli alanlarda dahi kurulum için kullanılan dikme ayaklarımız, dayanıklı metallerden yapıldığından ve kiralık fuar çadırı kurulumu profesyonel ve yıllardır firmamız bünyesinde kendisini geliştiren dinamik çalışanlarımız sayesinde gerçekleştirildiğinden organizasyonlarınızda hiçbir iş kazası ve iş güvenliği eksikliği oluşmayacaktır. Firmamız uzun yıllardır aynı sektörde, kendini sürekli geliştirerek , gerek malzeme kalitesini arttırarak gerekse tasarımları modernleştirerek müşterilerimize en planlı, programlı hizmeti sunmaktadır. Kiralık fuar çadırı sektöründe engin deneyimiyle hizmetinizde olan firmamız, uzman üretim ve kurulum ekibimizle müşteri odaklı hizmet için sadece bir telefon kadar uzağınızda.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

FUAR ÇADIRI FİYATLARI


Bir tür dekorasyon ürünü olan fuar çadırı günümüzde etkinlik çeşitlerinin ve sayısının artması nedeniyle oldukça sık kullanılan bir ürün haline gelmiştir. Bu nedenle firmamız fuar çadırı konusunda yıllardır kendini geliştirmiş ve fuar çadırı kiralama hizmeti yanında fuar çadırı satışı ile de kendisini büyütmüştür. Çok çeşitli malzeme ve süslemelerden, renk, tasarım ve modellerden oluşan geniş çadır yelpazemiz ile tüm Türkiye’ye satış yapmaktayız ve müşterilerimizden olumlu geri dönüşler almaktayız. Kalitemizden ödün vermeden devam ettiğimiz fuar çadırı üretimimiz hem firma deneyimimiz hem de siz müşterilerimizin farklı kişilere tavsiyeleri sayesinde büyüyerek devam etmektedir. Firmamıza tüm Türkiye’ye hizmet imkanı tanımış olduğunuz için sizlerle birlikte hareket etmek ve sizlere fiyat konusunda yardımcı olmak önceliklerimiz arasındadır. Sizlere fuar çadırı fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi verebilmemiz için bizlerle iletişime geçmenizi büyük bir istekle bekliyoruz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 20 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Fuar Çadırı
Fiyat
TRY 150
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ebru

üründe kurulum sizemi ait..?ürün kaç kişilik..?üründe renk seçeneği var mı..?üründe ebatlar nedir..?ürün teslimatını nasıl yapıyorsunuz ..?

ebrar keskin

5 tane kiralayabilir miyiz ..? beyaz rengi seçebilir miyiz ..? kurulum size mi ait ..? ayvalık a taşıma ve kurma yapar mısınız ..? fiyat ne olur her şey dahil ..?

Lemis Akküt

İnşaat firması olarak yeni bitirdiğimiz yol inşaatının açılışı için açılış çadırı kiralamak istiyoruz. Açılış çadırı kiralaması yaptığımız firmanın yol şantiye alanındaki zemine uygun ve kurulum yapabilmesi bizim için önemli. Zeminin hazırlanması tarafımızdan da yapılabilir fakat yönlendirmenize ihtiyacımız olacaktır. Açılış çadırı kiralama konusunda daha önce hiç çalışmadığımız için yüzde yüz güveneceğimiz bir firmaya ihtiyacımız var.

Kirala360 Destek

Türkiye’de birçok etkinlik, organizasyon ve firmaya açılış çadırı kiralaması yapan bir firmayız. Çok kayalık zeminler, yoğun yağış alan alanlar gibi zorlu şartlarda açılış çadırı kiralaması yaptık. Yer analizi, hava şartları gibi ön çalışmalarla size alternatifli tekliflerimizi en baştan oluşturarak açılış çadırı kiralaması yapıyoruz. Detayları bize aktarmanız yeterli. 

Esat Erdem Daniş

Kızımın okulu bir kermes düzenliyor. Okuldaki velilerle para toplayıp fuar çadırı kiralamayı düşündük. Sizce nasıl olur kermes için? Yani gelenlerin ağırlanması vs, eşyaların koyulması, ürünlerin tanıtılması için fuar çadırı kiralama bana mantıklı geldi.Hem de güneşten korunmuş oluruz, hem de dinleniriz diye düşündük.  

Kirala360 Destek

Fuarlarda, kermeslerde fuar çadırlarımız, o alanı hem güzel gösteriyor hem de çok işe yarıyor. İşlevsel fuar çadırlarımızla gelen konukları ağırlarsınız, güneşten, diğer hava şartlarından korunmuş olursunuz. Bizce de çok mantıklı. Kermesinizde bol satışlar ve bereketli bir gün diliyoruz. 

Mehmet Gökalp Ginoviç

Merhaba, düğünlerde herkes kın tahtı kullanıyor ben bundan çok sıkıldım ve açıkçası bana demode geliyor. Herkes aynı şeyi yapmaya kullanmaya başladı. Sıkıldım bu eskiye olan özentilikten. Ben de onlar gibi olmak istemiyorum. Bu yüzden daha gösterişli bir şey ararken size denk geldim. Yardımcı olun da şikâyet ettiğim şeyi yapmak zorunda kalmayım.
Kına çadırı kiralama da çadırın özelliklerinden bahseder misiniz? Kurulumu siz mi yapıyorsunuz?

Kirala360 Destek

Merhabalar, bu işler zevk meselesi efendim, ürünümüzü beğendiğiniz için oldukça memnun olduğumuzu belirtmek isterim. Kına çadırı kiralama işlemini satın almanız durumunda kurulumunu biz gerçekleştiriyoruz. Gördüğünüz resimdeki görüntüyü birebir elde ediyoruz. Büyüklük vs. gibi bilgilere satın alma esnasında ulaşabilirsiniz. İyi günler.

Nigar Külahlıoglu

Marmaris’te bir yelkenli yarışımız olacak. Bir protokol çadırı kiralaması istiyoruz. Juri’nin ve izleyenlerin oturabileceği gibi birşey olmalı. Zaten çok kalabalık olmayacak. Bize küçük bir protokol çadırı kiralasanız yeterli olur. Bir de sandalyeler istiyoruz. 50 adet plastik sandalyelerden gönderebilir misiniz? Tarihi 1 Eylül. Ama öncesinde biz yeri oluşturmamız gerekiyor. İzleyiciler ve jurimiz mağdur olmasın. Bu çadırları kumsala kurmakta sıkıntı yaşamayız değil mi? Bana ulaşabilir misiniz? Şimdiden ayarlama yapalım.